R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
Freke
velinka
Mija
manotorija
Chrisella
Briliantik
Pacanke
Ieva
Linyte
Nika
Zizija
nedovile
*aij*
dangus giedras
18 posters

Puslapis 240 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Ieva Št. 09 29, 2012 7:45 am

dangus giedras rašo:Ech... paieska ant pieno pakeliu padejo dantys Laughing
Very Happy super

Ieva
Ieva

Pranešimų skaičius : 76
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 09 29, 2012 9:45 am

man irgi Kristen per tą vakarienę tobulai atrodė like mielas

ooo, kas grįįįžo super Laughing
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 09 29, 2012 11:35 pm

Sveikos krasavicos Very Happy ...viena akimi naujienas perbegau, nes antra akis miego nori...zinios del Robsten tokios kaip ir buvo pries man isvykstant, ane?
Nika, del kvepalu...nenupirkau Embarassed ...tikiuosi neuzmusi...nu zinok taip sudinai viskas gavosi, kad jomajo. Kvepalu parduotuve centre, o mes tik pirmas dienas po centra tasemes ir as pagalvojau, kad pries isvaziuodama nupirksiu ir bac...planai pasikeite...i centra nenuvaziavome, nes po vietines apylinkes davemes ir va...nu karoc, pavedziau as tave...bet ir pati likau be kvepalu, bet uztai is parduotuves paemiau lapiukus su Florabotanikos uzrasu (ant ju reikia kvepalus purksti)...as ju gal 10 prigriebiau, nes jie tokie grazuciai, kartonas kietas...
Na, o dabar apie kvepalus smulkiau...parduotuveje buvo gausybe kvepalu firmu ir aisku is toli pamaciau musu Kristen reklama...jetus, koks grazus buteliukas, o kvapas, tai toks , koki monatorija apibudino. As geriau negaleciau apibudinti. 30 ml. kainavo 40 svaru...prisipurskiau as ju gausybe, nes ten galima purskaliotis. Rozes labai jauciasi ir kvapas nera saldus. Greiciau gaivus. Tinkantis kiekvienai dienai. As juos tikrai nusipirksiu, tik nezinau kada, bet apie tai rasysiu ne cia, o ten, kur ne visi perskaityti gali.
Kas dar del Kristen...negalejau as nei jos nei Roberto pamirsti, nes visuose parduotuvese zurnalai, kur arba jie ant virselio arba Kristen. Kai buvau Londone prigriebiau laikrasti, nes ten pirmame puslapyje buvo parasyta, kad Kristen atvyko i Paryziu ir jos nuotrauka su geltonu svarkeliu ar striuke (nelabai supratau), bet labai graziai atrode ji toje foto.O kai buvau apzvalgos rate ''Londono akis'' reklamoje pamaciau ir vasini Roberta...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 30, 2012 9:07 am

Mija, , del kvepalu tikrai viskas gerai buckis Nesijaudink friends Kaippp smagu kad kvapas tau patiko, kazkaip sakau, isitikinus, kad ir man labai patiks is kiekvienos aprasymo like

Naujienos apie musiskius tai panasios, ale kai daugiau paskaitysi pamatysi, kad taip iseina jog KRisten ir Roberto draugai kartu buvo taip
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 30, 2012 10:11 am

Oooo, vakarieniavo kartu.. Smile blem, kokia as optimiste bebuciau vistiek jau seniaiiii laukiu judvieju nuotraukos... Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 09 30, 2012 10:51 am

nu jie tikrai kartu like
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 09 30, 2012 11:22 am

Mergos,kaip noriu tiketi,kad jie kartu... mielas Embarassed Nesitiki nors tu ka nezinau vis raso raso,kad mate kartu,ale foto ne vienos,jokios... tranko saudau
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 09 30, 2012 12:38 pm

Nu jetus kaip norisi tiketi viskuom ka raso, nors tu ka...
As tikiu...dabar tokia esu viskuom tikinti, todel jie kartu ir taskas ruko2
O gal atskirai ir nebuvo...gal visada buvo kartu kramtuske ...begu naujienas permesiu, nes ne viska suskaiciau...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 09 30, 2012 12:40 pm

Tiesa, ka gi noriu pasakyti...ateinu butent i sia tema ir jauciu, kad savo rogese sedziu, nes pasnekesiuose nu man kazkaip nesigauna bendrauti Embarassed ...ne mano ten, nors jus visos ten...
O cia va namai man supynes ...jus mane supratote friends
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 09 30, 2012 12:42 pm

nedovile, monatorija mes optimistes, ane? roziniai akiniai

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 09 30, 2012 1:03 pm

Mija,optimistes optimistes friends Rolling Eyes
Tik laukiam irodymu Embarassed
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 09 30, 2012 3:25 pm

Atsidarau FB,o ten net keleto zmoniu twitai ikelti,kad mate musu balandelius kartu Soho ax Nu bleee nesikeikus,negi niekas nenufotkino??? XXI technologiju amzius,o niekas nesugebejo nufotkint savo ismaniaisiais aiskinu saudau Mad Pikta esu sautuvelis
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Sk. 09 30, 2012 4:00 pm

Mija rašo:Sveikos krasavicos Very Happy ...viena akimi naujienas perbegau, nes antra akis miego nori...zinios del Robsten tokios kaip ir buvo pries man isvykstant, ane?
del kvepalu... Rozes labai jauciasi ir kvapas nera saldus. Greiciau gaivus. Tinkantis kiekvienai dienai.
Sveika, oi kaip smagu tave girdėti gele Apie kvepalus tai ir aš kuo toliau jus skaitau, tuo labiau įsitikinu, kad man jie patiks mielas ...mėgstu rožes like ...
nedovile rašo:Atsidarau FB,o ten net keleto zmoniu twitai ikelti,kad mate musu balandelius kartu Soho ax Nu bleee nesikeikus,negi niekas nenufotkino??? XXI technologiju amzius,o niekas nesugebejo nufotkint savo ismaniaisiais aiskinu saudau Mad Pikta esu sautuvelis
Nu va va būtent ir aš labai noriu tikėt, kad jie kartu, bet kur FOTO!!!!! red visi matė matė, bet negi nieks taip ir nenufotkino????
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 09 30, 2012 4:09 pm

jau 3 žmonės matė... aš tikiu, kad jie ten buvo roziniai akiniai o dėl foto, tai Soho berods negalima fotografuoti masto
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 09 30, 2012 4:22 pm

Chrisella rašo:jau 3 žmonės matė... aš tikiu, kad jie ten buvo roziniai akiniai o dėl foto, tai Soho berods negalima fotografuoti masto
Na paguodei tu mus,mergyt mirkt o tai galvojau makaronus cia visi kabina... taip jei tikrai negalima fotkint,tai viska paaiskina super Db jau ir as tikiu tikiu tikiu roziniai akiniai mielas mielas mielas
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Sk. 09 30, 2012 4:26 pm

Mija rašo:Sveikos krasavicos Very Happy ...viena akimi naujienas perbegau, nes antra akis miego nori...zinios del Robsten tokios kaip ir buvo pries man isvykstant, ane?

Na, o dabar apie kvepalus smulkiau... Rozes labai jauciasi ir kvapas nera saldus. Greiciau gaivus. Tinkantis kiekvienai dienai.
Sveikutė Very Happy malonu tavo postus skaityt po tiek laiko mirkt
Taip ir tikėjaus, kad kvepalai patiks Very Happy Pagal aprašymą įsivaizduoju juos gaivius ir dar su rožėm... ax man irgi patiktų super

Chrisella rašo:jau 3 žmonės matė... aš tikiu, kad jie ten buvo roziniai akiniai o dėl foto, tai Soho berods negalima fotografuoti masto
Va ir aš pritariu ghghghg Jei matė jau keli žmonės, turi būt teisybė, tuo labiau, jei tam klube fotkinti negalima Shocked
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 30, 2012 6:03 pm

Oooo kiek twitter pranesimu, as irgi tikiu... mielas Nuosirdziai tikiu... o fotkiu tai ir toliau lauksiu, tiesiog noriu pamatyti juos kartu Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Pir. 10 01, 2012 7:41 am

Jie kartu, jie kartu!! like2 as tikiu, kad juos mate ir net nesvarbu, kokie dabar ju santykiai, bet jei kartu iseina i viesuma, reiskias situacija gereja danguje


Mija sveika sugrizus. Kaip smagu, kad patiko kvepalai. Jetus kaip as ju noriu!!!!! jie tikrai nerealus.

Beje, del pasnekesiu forumo, as irgi jauciuos panasiai. Man neiseina tenais bendraut, bet tai ne del merginu, ar dar kazko. Tiesiog prie kompo per diena prisedu daznai, bet trumpam laikui. Visada pradedu nuo naujienu apie Robsten, tada uzeinu i diskusijas, o tada dazniausiai ir laikas prie kompo baigias...
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Pir. 10 01, 2012 6:51 pm

Kiek džiuginančių naujienų liux Ir būsimų renginių Very Happy Suuuuuuuuuuuuuuupeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Kaip faina, kad Kristen pati stilingiausia love mielas mielas mielas o Robertas pats seksualiausias love mielas
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 10 02, 2012 3:03 am

Uzlekiu cia trumpam ir turiu pasakyti, kad net naujienu nespejau perskaityti, todel taupydama laika uzsukau cia, nes galvoju, jei jau kas TOKIO bus, tai cia viska suzinosiu...taip ir yra. As irgi tikiu, kad mate juos ir t.t. ir pan... supynes danguje

Jetus,nu nepadekojau, kad sveikinote pargrizus, todel dekui kad laukete ir jei kada ko neprasau ar nepacituoju, zinokite, tik del to, kad nespeju...atsiras laiko, tikrai daugiau pabendrausiu friends
Myliu jus visas ir visda esu mintimis su jumis buckis ir Robsten myliu, o Kristen Dievinu...nu mergaite musu mergaite...nu grozis musu mergaites nenusakomas like

Psio, lekui nes matau, kad jau uzsikabinau, o laiko ner...

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Antr. 10 02, 2012 5:37 am

Mija friends Viskas gerai,mes tave suprantam ir palaikom mirkt nereikia teisintis mirkt
Apziurejau visas naujienas ir kaip sirdi suspaude...Kaip graudu,kad Twilight sagos finalas jau cia pat... Sad Jau per daug cia visko atskleide,turbut teks nelisti i BA naujienas,nenoriu visko zinoti,noriu aikscioti ziuredama filma kramtuske Bet viskas taip grazu-drabuzine,Renesmes kambarys... like Esme kokia nuozmi,karinga liux Edvardas su Bela isvis wauuu mielas
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by velinka Antr. 10 02, 2012 9:15 am

Sveikos gele

truputi uzsukai pasisveikinti pas jus Embarassed jau kokios naujienos super , as ir tikiu kad jie kartu ax ir tikiuosi visam laikui masto o jau kokios nuotraukos ir BA2 ir namelis ir renesmes kambarys viskas super jau kaip laukoiu filmo negaliu Smile
velinka
velinka

Pranešimų skaičius : 14
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 48
Miestas : Kaisiadorys

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 10 02, 2012 9:30 am

Mija, mes džiaugiamės, kad viskas tau gerai, viską suprantam ir linkim sėkmės friends

Nuotraukos iš BA2 nerealios mielas mielas mielas Belos ir Edvardo namelis super Kažkaip panašiai ir įsivaizdavau mirkt Be galo laukiu rankos lenkimo scenos ax Renesmės kambarys superinis Rolling Eyes



Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 10 02, 2012 9:43 am

oi, fantastiski vaizdai, dar ir dar noriu, vis maza, jau laukiu filmo, maratono, truksta zodziu Embarassed
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 10 02, 2012 9:52 am

Pagaliau perskaiciau naujienas is Roberto ir Kristen gyvenimo supynes

Prie straipsniu ir interviu neprisikasiau ir info apie BA II d. dar neziurejau, bet dar paziuresiu...

Nu ka gi...panasu, kad kazkas tikrai vyksta ir tikiuosi, kad viskas tiesa danguje

Kristen Paryziuje OMG...tikrai grazuoliu grazuole akyse
Supratau, kad Londono laikrastyje ji nufotografuoita su geltona striuke, nes as sukau galva kas ten (ar svarkelis ar striuke). O is vyro juokiausi. Pasiemiau as ta laikrasti storiausia ir sakau, bus man mokytis anglu kalbos...vyras paziurejo i pirma puslapi ir sako: "Nemeluok, o sakyk teisybe, kad tik del savo Kristen laikrasti ir prigriebiai" Very Happy

Jack Morrissey koks saunuolis...gerai jis cia sugalvojo su dainomis is senu garso takeliu...toks jaudulys sumises su grauduliu jas klausant...

Greitai paskutine dalis...man liudna Sad
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 240 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume