R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balandis 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+15
Fay
Ieva
Jamie's girl
Pacanke
*aij*
Linyte
nedovile
Kamelija
Zizija
Chrisella
Mirmukė
Briliantik
Mija
Nika
dangus giedras
19 posters

Puslapis 3737 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Antr. 09 25, 2012 11:39 am

dangus giedras rašo:

O Robertas... si karta man nepatiko... nei plaukai, nei barzda Cool

Man grazesnis, kur plaukai sukelti i virsu, nu kur pasirode su melynu kostiumu..va ten grazus jis ax

Labai daug naujienu, kol perskaiciau cia...praejo visa diena...tai dirbu, tai skaitau, akyse jau raibsta, o galvoj tiek info, dar virskinu tai ka paraset, ikelet....
Dar foto neperziurejau, tik maciau Kristen, grazute kokia, sukudus tai jomajo.....bet ji labai labai mielas

Einu toliau skaityt, ziuret
Del kvepsu nauju, va daba spalio gale vaziuojam i Paryziu, bandysiu kur nors uzlekt pauostyt..... Rolling Eyes
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 09 25, 2012 2:11 pm

Siuo metu Kellanas Rusijoje ir jis dalina interviu...

Viename interviu jis kalbejo apie Kristen, Roberta ir skandala...

Jis negirdejo, kad Robertas ir Kristen issiskyre... Tai isgirdo is zurnalisto, kuris uzdave klausima apie issiskyrima...

Interviu
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 09 25, 2012 3:38 pm


dangus giedras rašo:Siek tiek is mados pasaulio...

Balenciaga tai padare pirmieji...
Oho, modeliai kai kurie tai tiesiog vienodi, net spalvos tokios pačios Surprised Kaži kaip reaguoja į tai Balenciaga masto
dangus giedras rašo:Siuo metu Kellanas Rusijoje ir jis dalina interviu...

Viename interviu jis kalbejo apie Kristen, Roberta ir skandala...

Jis negirdejo, kad Robertas ir Kristen issiskyre... Tai isgirdo is zurnalisto, kuris uzdave klausima apie issiskyrima...

Interviu
Kellanas koks simpatulka mielas man tai jis kuo toliau, tuo labiau patinka love O iš pradžių kažkaip nelabai... ax Fainas interviu super Tik įdomu, kodėl sako nieko nežinąs apie Robertą ir Kristen taip gal negali nieko pasakot, tai ir sako šitaip...
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 09 25, 2012 4:11 pm

nu nieko, nikeo visai tas Kellanas, jam plaukai, taip gerai atrodo ax
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 09 25, 2012 5:14 pm

Taigi, jis pasake, kad tai girdi pirma karta. Jis teigia, kad jie neissiskyre...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 09 25, 2012 5:42 pm

dangus giedras rašo:Taigi, jis pasake, kad tai girdi pirma karta. Jis teigia, kad jie neissiskyre...


jis pasake, tai isvada... kad jis neseka ziniasklaidos, ar cia toks s sumaltas yra...
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 09 25, 2012 5:45 pm

dangus giedras rašo:Taigi, jis pasake, kad tai girdi pirma karta. Jis teigia, kad jie neissiskyre...
Taigi ir aš tai perskaičiau ir pagalvojau, kad arba jis nenori šnekėt nieko ta tema, arba iš tikro neišsiskyrė... masto Tada vėl nebeaišku, kodėl jie abu tokie sukūdę kaip matėm per pirmą viešą pasirodymą... Visgi kažkas netaip buvo... masto
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Antr. 09 25, 2012 6:14 pm

Dieve, kaip ilgai reikia laukti BA2 Soundtracko, lapkricio 13 ? Surprised visad dauuggg anksciau isgirsdavom.. Surprised

Robke Emmy vakarelyje.. kaip tik kada cia per TV maciau apie Emmy kalbejo, kad daugelis zvaigzdziu buvo pasipuosusios melsvos spalvos suknelem Very Happy ir apie musiskius pagakvojau Smile

Kas cia dar... Ajjjj del Suzie ir Sam'o kaip ten idomiai taip nu tikrai idomiai.. man tokie dalykai nepanasu i kazkokius netiketus sutapimus, cia galima ir burbula papust Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Antr. 09 25, 2012 6:59 pm

dangus giedras rašo:Siuo metu Kellanas Rusijoje ir jis dalina interviu...

Viename interviu jis kalbejo apie Kristen, Roberta ir skandala...

Jis negirdejo, kad Robertas ir Kristen issiskyre... Tai isgirdo is zurnalisto, kuris uzdave klausima apie issiskyrima...

Interviu
Visai nieko man tas Kellanas mielas simpatulka...bet va dėl Roberto ir Kristen tai įdomiai galvoju ...ar jis nenori nieko sakyt, ar jie rimtai neišsiskyrė galvoju ....viskas galvoj makaluojas vėl tranko ..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 09 25, 2012 7:15 pm

Kellanas šaunuolis liux visi turėtų taip atsakinėt

nededu net į naujienas, nes nu man nepatikimai labai atrodo Very Happy ČIA mergina rašo, kad matė Robertą su Kristen besilaikančius už rankų... beeet ji turi gal 53tweets ir pusė iš jų yra "sek mane?" nu žodžiu, labai jau abejotinai, nors nesupykčiau, jei būtų tiesa Laughing
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Antr. 09 25, 2012 7:27 pm

Chrisella rašo:Kellanas šaunuolis liux visi turėtų taip atsakinėt

nededu net į naujienas, nes nu man nepatikimai labai atrodo Very Happy ČIA mergina rašo, kad matė Robertą su Kristen besilaikančius už rankų... beeet ji turi gal 53tweets ir pusė iš jų yra "sek mane?" nu žodžiu, labai jau abejotinai, nors nesupykčiau, jei būtų tiesa Laughing

Is tiesu tai kol normaliai, tai yra viesai nesuzinosim kad jie susitaike, kad jie kartu, tai visokiu panasiu dalyku girdesim ir girdesim.. Bet zinant juos.. Kristen ir Roberta, kiek laiko jie apskritai viska slepe.. tai dabar irgi nezinia kada ir kaip ka nors normaliai suzinosim.. tranko
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Briliantik Tr. 09 26, 2012 11:22 am

mergaite paryziuje Twisted Evil assa
Briliantik
Briliantik

Pranešimų skaičius : 227
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 35
Miestas : Elektrenai

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 37 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 3737 Previous  1 ... 20 ... 35, 36, 37

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume