R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
Freke
Fay
bruknė*
Stabili
Briliantik
Ieva
Pacanke
dangus giedras
*aij*
Nika
Chrisella
nedovile
Zizija
Mija
18 posters

Puslapis 2241 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 11 18, 2012 8:15 pm

Pasiskaiciau pas rusus komentarus...raso, kad gal paparacis senus laikus prisimena...gal turi is tu laiku kokia foto ar siaip parase bile parasyti...
Ta linksma gaida ir atsisveikinu iki rytojaus...
Kaip ten Pacankes parase tie zodziai...va va...jie kaip sykis, labai tinka...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Sk. 11 18, 2012 8:38 pm

Jeee kaip gera matyt mūsų porelę kartu roziniai akiniai danguje ...
Traileris koks fainas mielas
A ko tas paparacis nori? musa12 Mad
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 5:08 am

Pamenate, as rasiau, kad viena mergina is rusu forumo (robsten.ru) keliavo i BA II d. premjera Madride.
Jos pasakojimas trumpai.

Apie Kristen ir Roberto apsauginius:

''Diena buvo atvaziaves HBG, po jo atvaziavo Roberto apsauginis Dinas. HBG buvo labai rimtas ir nesureagavo i musu suksnius, o Dinas atvirksciai, buvo labai geros nuotaikos, sypsojosi.''

Apie Kristen:
'' Net su aukstakulniais ji labai mazute, tiesiog miniatiurine. Jos nepaprastai grazios akys ir melodingas balsas. Kai jos paprasydavo nusifotografuoti ir ji atsakydavo NE, jos akyse buvo matyti TOKS atsiprasymas, kad atrode, jog ji pravirks. Kiek supratau viso to priezastis buvo HBG...atrode, kad jo akys isleks is orbitu antiek jis buvo sunerimes.
Veliau pamaciau Kristen is nugaros...jos labai grazi eisena.''

Apie Roberta:
''Maciau Roberta is labai arti. Jo dideles, aiskios, labai geros, bet pavarge akys. Tylus ir minkstas balsas. Pamaciusi Roberta uzmirsau, kad turiu rankose fotoaparata. As tik aiskiai supratau, kad man reikia rinktis - arba gauti is jo parasa arba atiduoti jam lauktuves is Rusijos. Pasirinkau lauktuves. Pasiziurejau i Dina. Jis buvo ramus, kaip tankas...tada as pradejau tiesti savo ranka su maiseliu. Tuo metu as meldziau tik vieno, kad Dinas neatstumtu mano rankos. Aciu Dievui, jis pasigailejo manes. Robertas pasirase ant maiselio..as itempiau visas savo baso stygas, kad perrekciau rekiancias merginas ir susukau: NE NE , TAI TAU ! Jis suprato, paeme maiseli ir padekojo.''

Cia kelti trumpi video, kur matosi, kaip Robertas paima maiseli:





Maiselyje buvo 5 rusu filmu, isverstu i anglu kalba, DVD:
Tarkovskio „Soliaris“ ir „Stalkeris“
„Tas pats Miunchauzenas“
„Baltasis Bimas - Juodoji ausis“
„Jūs ir nesapnavote“
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pir. 11 19, 2012 6:58 am

bet ten beprotnamis, jetus, bet ir mes spiegtume, pamisimas visiskas Very Happy
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 12:31 pm

Mintys ne mano...savo neturiu, nes neturiu kada galvoti ir analizuoti, todel radau ir ikeliau...
Kas turite twitter galetumete apie tai daugiau papasakoti...kas ka kalba...

Lulu raso apie nuotrauka is prekybcentrio Anglijoje...
Lulu Robsten‏@LuluRobsten
@LuluRobsten @cotedetexas nothing new apart from shopping pic, i meant xx


Pas rusus antirobstenai raso, kad tai fotosopas...ka kitur raso, nezinau, jei suzinosiu, parasysiu...

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 127847-ff518-61728742-m750x740-u09907
Ju teiginys, atsieit nesimato Roberto koju ir kazkokios kojos yra uz Roberto.
Bet...Robertas moka paslepti savo kojas.
Tarkime ir sioje foto vienos kojos nematyti

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 89f457b6a81c

Robsten fanai raso taip...ideja del fotosopo, kaip visada, pamete antirobstenai. Siaip, tai cia viskas normaliai atrodo...uz Robsten nugaru eina kita pirkeja. Tarp Kristen koju matosi jos maiselio gabaliukas. Info apie tai, kad jie buvo siame prekybos centre atejo i keliu skirtingu zmoniu.
Parduotuve Marks & Spencer . Sio tinklo programa - ekologiskai svarus juros produktai...ir maiseliai ju matosi
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 09e985fd20d0

Šaltinis
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 1:44 pm

Dar trumpai apie antirobstenus...

Nauja data jie paskelbe...anksciau buvo, kad viskas pasibaigas su BA II d. premjeros pabaiga. Atsieit viskas cia piaras ir po premjeros pamatysime kas yra kas.
Dabar jie data pastume iki birzelio 5 d. , mat reikia palaukti DVD isleidimo ir MTV apdovanojimu, nes anot ju, jei tik Robsten nesipiarins, niekas tu DVD nepirks, todel ar jie pora ar ne, mes suzinosime tik po birzelio 5 d.

Na...tarkime yra ligoniu...reik ju pasigaileti...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Pir. 11 19, 2012 1:58 pm

Neapsakomai malonu matyti mūsų porelę kartu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil O kaip jaukiai ir šeimyniškai atrodo apsipirkę su tais maišeliais love danguje

Mija, dėkui už naujienas balionas balionas balionas Smagu tom rusikėm, pamatė iš arti Kristen ir Robertą, ir filmus kokius gerus padovanojo super Visi rašo, kokie jie abu gražūs ir malonūs love

Mija rašo:Dar trumpai apie antirobstenus...


Na...tarkime yra ligoniu...reik ju pasigaileti...
Jooooooooooooo, jei žmonės nesveiki, tai ilgam tranko
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 2:21 pm

Dar siek tiek apie BA II d. premjera Madride.
Tos rusu mergaites (kuri ten buvo), visi klausineja ir ji atsakineja, t.y. smulkiau pasakoja. Tai, kas pasirode idomu, isverciau.

Klausimas: Rasei, kad Kristen graziai vaiksto su aukstakulniais. Cia apie musu Kristen ? Man atrode, kad ji nelabai kaip juda apsiavusi aukstakulnius.
Atsakymas: Nieko panasaus. Ji labai graziai juda su aukstakulniais ir tai labai skaniai atrodo. Ypac is nugaros.

Ji siek tiek smulkiau papasakojo apie, kaip visiems atrode, nevykusia premjera Ispanijoje:

"As jums rimtai sakau. Ispanai del tokios premjeros nekalti. Viskas buvo paruosta 19val., viskas vyko tiksliai pagal grafika, bet musiskiai velavo visa valanda. Visi laukiantys buvo sudirge. Organizatoriai dare viska, ka galejo. Zmones kino teatre juk irgi visa ta laika, kol aktoriai mums pasirasinejo, lauke.
Jiems (aktoriams) atvaziavus visus laukiancius apejo moteris - organizatore prasydama nekelti panikos, nes aktoriai apeis visus.
Visi zurnalistai, visi fotografai irgi lauke. As nezinau kodel jie velavo. Gal kazkas sublogavo. Ziurint i tai, kaip jie atrode, negaluoti galejo tik Robertas.
Dar ka prisiminiau.
Dienos metu prie visu laukianciu fanu priejo organizatoriai ir liepe parodyti visus plakatus ir visas nuotraukas skirtas autografams. Kaip mes supratome, jie bijojo provokaciju pries Kristen nuo antirobstenu. O ju ten buvo. Ten buvo grupe zmoniu kurie laike Roberto ir Reese Witherspoon figuras. Aciu Dievui nieko nenutiko. Robsten fanu buvo zymiai daugiau."


Jei rasiu dar ka idomaus, isversiu...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pir. 11 19, 2012 2:27 pm

dėl to paparacio, tai nieko nežinau masto gal aš praleidau, kai apie jį šnekėjo, bet nieko neskaičiau... čia man lyg tas, kur Montrealio foto padarė taip

o dėl tos foto... nu o kur tiem visiem "fanam" dėtis Laughing negi dabar imt ir pripažint, kad ji tikra, ir kad Robertas su Kristen kartu apsipirkinėja, kaip normalūs žmonės Very Happy prireiks dabar daug kūrybiškumo visiems tiems anirobstenams, ir kuo toliau, tuo daugiau Laughing bet, kaip žinom, jiem nuo pat pradžių su juo nekažką mirkt dabar bus iki DVD išleidimo, tada nežinau, kas dar čia būna, kokio filmų išleidimo 3D formatu, ir taip toliau, ir panašiai ax tegu nesakyk aš kiek mačiau, tai tik kad kažkas pareiškė, kad ta foto sena, gal CK masto bet šiaip tai nelabai aš ten gilinuosi, tik va kiek fanai normalūs šnekėjo
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 2:30 pm

Apie Dzona (is Kristen komandos) ji raso:
"Apie Dzona, butent kaip jis save vede, nerasiau smulkiau. O jo elgesys buvo negrazus. Man, suaugusiam zmogui, buvo nemalonu tai stebeti. Mergaites ji kviete (atsisukti) apie 5 minutes, o jis stovejo mazdaug metra nuo ju ir saipesi is ju. Fuuuuuuuuuu."

Ji apibudino ji ir trumpiau - labai savimi patenkintas...
Jo nuotrauka is premjeros Madride
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 0f850eebd132


Paskutinį kartą redagavo Mija, Pir. 11 19, 2012 2:36 pm. Redaguota 1 kartą
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 2:32 pm

Chrisella rašo:dėl to paparacio, tai nieko nežinau masto gal aš praleidau, kai apie jį šnekėjo, bet nieko neskaičiau... čia man lyg tas, kur Montrealio foto padarė taip
Aha sitas...gal siaip parase, nes pasiilgo demesio Very Happy
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 11 19, 2012 2:44 pm

As tai ryskiai atsilikus arba mano twitteryje apie kitka sneka... Very Happy

Nei apie paparacio twittus... nei apie isvedziojimus apie nuotrauka nieko neskaiciau galvoju

Bet gal as tiesiog daug praleidau... ax
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 11 19, 2012 6:39 pm

Keistas Kristen mamos interviu italiskame Vanity Fair. Tiksliau, as abejoju, kad visi zodziai Kristen mamos Cool ...o dar zurnalo pavadinimas...jei taip labai pazodziui, tai butu tustybes muge...karoc...kazkaip man nestiki, kad ji kalbejo apie Kristen savo interviu...ir klausimai tokie...sakyciau gana keisti...jau nekalbu, kad apie Kristen keisti klausimai, bet paskutinis, uzmuse savo paprastumu Surprised
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 11 19, 2012 8:15 pm

Mija ir as perskaiciau ta interva:-) kazkaip i nesamone nesa. Nesitiki man kad kai jos dukriukas nelabai savo santykius viesina.(nelabai per svelniai pasakyta) ji sakyu kaip roberta myli
arba ramiai atsakytu i klausima apie ruperta.. daug ten visokiu balalaiku. :-)
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Pir. 11 19, 2012 8:15 pm

Jetau, kaip faina tiem fanam, kur Robertas praėjo pro pat mielas o spiegimas koks Very Happy , jaučiu ir aš spiegčiau ir apsisi... Laughing
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 20, 2012 3:18 pm

Del to of. patvirtinimo, kad rupertelis nebus Snieguoles rezisierius, darome isvada, kad filmo "Snieguole ir medziotojas" tesinys bus????????????? masto

Pasiziurejau Kristen IMDb, ten filmas su klaustukais...
Snow White and the Huntsman 2 (announced) ????
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 11 20, 2012 4:04 pm

Negaliu atsidžiaugti, kad rupertas nebus "Snieguolė ir medžiotojas" režisierius Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nors pats tęsinys rašomas su klaustuku, kaip tu, Mija, sakei manau tęsinys bus Very Happy Juk veltui apie rupertėlį nerašytų mirkt

Kaip fainai, kad BA2 surinko šitiek pinigų super
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 20, 2012 5:27 pm

Zizija rašo:
Kaip fainai, kad BA2 surinko šitiek pinigų super
Aha...as irgi dziaugiuosi, kad eina visi i kina ir ne po karta... supynes
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 11 20, 2012 7:46 pm

Liux dėl uždirbtų milijonų liux
Aha, aš ir iš tų, kur 2 kartus jau mačiau Very Happy
Nežinau kodėl, bet nesirašo man visai.....ir po filmo taip graudu buvo, kad jau viskas....

Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Antr. 11 20, 2012 9:25 pm

Ir aš labai apsidžiaugiau, kad rupertėlis nebus režisierium super
O dėl filmo surinktų pinigų, kaip smagu Twisted Evil
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Tr. 11 21, 2012 5:19 am

Mirmukė rašo:Liux dėl uždirbtų milijonų liux
Aha, aš ir iš tų, kur 2 kartus jau mačiau Very Happy
Nežinau kodėl, bet nesirašo man visai.....ir po filmo taip graudu buvo, kad jau viskas....
Dar pasiskaiciau...geri rezultatai BA II d. Rolling Eyes ... zmones eina i kina ir tai dziugina.
Rusijoje pasiektas naujas rekordas, nes BA II d. surinko daugiausia pinigu per visa ju istorija (2D formato filmo premjerinis savaitgalis)...liuks Twisted Evil

O del rasymo...man irgi kazkokia tustuma buvo uzplaukusi...lyg ir laukti nera ko, bet...esu Kristen ir Robsten fane, todel siek tiek dziugina, kad viena projekta jie baige ir ju laukia nauji projektai...as tikiuosi vel ju nauju nuotrauku tiek kartu, tiek atskirai...matyt to reikia laukti.
Nieko naujo, ane Very Happy ...vel laukiame Cool
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Tr. 11 21, 2012 9:31 am

Mija, pritariu tau ghghghg Nors vienas projektas ir baigėsi ir aišku tai liūdina Sad bet gyvenimas nesibaigė ir mes matysim ir Kristen, ir Robertą naujuose projektuose ir seksime jų gyvenimo ir meilės keliais love O aš tikrai tikiu, kad jie mus nekartą pradžiugins mirkt
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Tr. 11 21, 2012 10:40 am

Zizija rašo:Mija, pritariu tau ghghghg Nors vienas projektas ir baigėsi ir aišku tai liūdina Sad bet gyvenimas nesibaigė ir mes matysim ir Kristen, ir Robertą naujuose projektuose ir seksime jų gyvenimo ir meilės keliais love O aš tikrai tikiu, kad jie mus nekartą pradžiugins mirkt

O as mergaites Jums pritariu ax Smile
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Tr. 11 21, 2012 7:50 pm

Oj seniai cia nebuvau nes atsilikus as lb tik paskaitau kas buna ir foto paziukinu:-) del snieguoles tai ir galvojau kad taip bus l. Finger finger rupertai B-)
Del BA ziauuuuuriai faina:-) ta prasme kad pinigelius renka:-) pusbrolis mano su pana buvo sake beveik nieko nesuprato:-D nu tai blem jis mates tik eclipse kurmi:-)

Kas cia dar... Aj kai fainiai kur tos gifkos kur musiskiai apie sunis kalba:-) nu kaip apoe vaikus:-)

Sakot tustuma buvo uzpludus
man tai iskart po filmo buvo toks aaaass nei cia verkt nei juoktis.. Bet kaip saoot yra mum dar ko laulti:-)
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Kv. 11 22, 2012 8:07 pm

Jo merginos, jūs teisios, liūdna, kad pasibaigė šis projektas, bet aš net neabejoju, kad bus kitų ne mažiau šaunių. Kur tikrai mes pamatysim mūsų mylimukus ir džiaugsimės jais mielas
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 2241 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume