R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 2141 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 08 14, 2012 1:33 pm

O ko daugiau reikia...dabar visi dirba...makleriuoja su akcijomis... Very Happy
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 1:33 pm

jis man atrodo to skambučio išsigando Very Happy bet kaaaip faina man dėl jo, čia nu jau toks svarbesnis įvykis mielas matėsi, kad jaudinosi
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 1:33 pm

Valio... paskambino liux
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 1:37 pm

įkėliau ceremonijos video, dar žiūrėt neleidžia, bet po keliolikos min bus galima Smile
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 1:53 pm

kas galit pakeiskit tą video, jau yra įkelta, o tas, kur aš įdėjau, vis dar neveikia Embarassed
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 1:59 pm

Chrisella rašo:kas galit pakeiskit tą video, jau yra įkelta, o tas, kur aš įdėjau, vis dar neveikia Embarassed

Man zinok rodo Smile Nereikia keisti...

Ar tau nerodo?
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 2:00 pm

Admin / dangus giedras rašo:
Man zinok rodo Smile Nereikia keisti...

Ar tau nerodo?

jau rodo... Very Happy
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 2:06 pm

Man siandien jo kostiumas labiau patinka nei vakar kramtuske
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 2:27 pm

man jis tiek vakar, tiek šiandien labai super atrodė liux mielas
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 08 14, 2012 3:24 pm

Chrisella rašo:
Mija rašo:Chrisella, papliotkink, kas ka twitter raso...
Ruses ivairiai...vienos atsisveikina su Robsten (pasiziureje sou), kitos tiki toliau...
gele

Iš tų, kur aš seku, tai nelabai kas atsisveikino po to interviu, yra gal kam viltis sumažėjo, bet vis tiek dar laikosi, tik yra tokių, kurie atsisveikino po to viso skandalo, bet ten Roberto fanės. Ir tai dar iš kai kurių tweets galima suprast, kad kažkokią viltį turi. O šiaip visi kažkaip gana optimistiškai, tik kad vieni mato, kad Robertas kenčia, tačiau priverstinai šypsosi ir yra gana linksmas, o kiti to nemato, tai tie išvis ten optimistai Smile Fiorels va neseniai ilgą postą dėjo, tai sakė, kad jai matosi, kad Robertui negerai, ir jai dėl to skaudu, bet ji tiki, kad tiek Robertas, tiek Kristen ras savo kelią ir ji tiki, kad tie keliai vėl susijungs

pamenat tą prancūzę, kuriai vis sekasi? Very Happy atsitiktinumo dėka ji vakar Niujorke visą dieną praleido, ten kažkaip skrydį jos atšaukė, tai buvo ji premjeroje ir matė Robertą ax
Sekasi tai prancūzaitei...
Aš iš optimistų... ax Kol tiesiai jie nepasakys, kad jau nieko nebebus niekada, tol nepatikėsiu taip

Mija rašo:
Chrisella rašo:kad kartu paliko tai gal, čia ta prancūzė ir dar viena fanė buvusi premjeroj rašė, bet gi pernai ir su Ashley tas pats buvo, ar ne masto nu ką, laukiam straipsnių dabar Very Happy Gossip Cop neseniai tik paneigė, kad Robertas turėjo romaną su Peteriu ir Kellanu (!) sokas
Aha...
O su Kellan ir Peter...o Gossip nepaneige kad tarp ju nieko nera Very Happy ...as kaip perskaiciau, galvojau lusiu is juoko, bet zinokite, gi yra zmoniu, kurie tuo tiki...kiti raso, vaaaaaaaaaaa, matai kodel Peter su zmona issiskyre, nes su Kellan pabande...na o jiems i kompnija ir Roberta igrudo...meiles trio Laughing
sokas Na jau visai nusipeizėjo... va jiems vidurinis
Chrisella rašo:jis man atrodo to skambučio išsigando Very Happy bet kaaaip faina man dėl jo, čia nu jau toks svarbesnis įvykis mielas matėsi, kad jaudinosi
Aha, lyg krūptelėjo ax Labai džiugu, kad Robertas buvo taip pagerbtas super
Chrisella rašo:kas galit pakeiskit tą video, jau yra įkelta, o tas, kur aš įdėjau, vis dar neveikia Embarassed
Ačiū, aš jau pažiūrėjau flower Rodo gražiausiai like2 O Robertas koks gražus... mielas mielas mielas
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 08 14, 2012 3:31 pm

fantastiskas Robas : mielas
o del gejizmo, tai neturiu ka pasakyt, nusipezejo gatavai jau... musu
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 4:36 pm

Jis man siandien jau kitaip atrodo taip
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 5:38 pm

Pacitalinau dantys

Vaikas gims 2013 ankstyva pavasari... Surprised Vadinasi... Jis buvo pradetas... taip
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 5:42 pm

Geriau jis siandien atrodo... pailsejes... ax

Bleee, ka jis dare su Sarah Shocked taip
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 6:07 pm

viena "fanė" žurnalistams pareiškė, kad ta diena, kai sužinojo, ką Kristen padarė "buvo geriausia jos gyvenime", ten dar Kristen apvarė, paskui net vardo savo neskelbė, nes bijo grasinimų musu ne veltui musa12 kiti fanai kažkaip normaliau, kad gaila Roberto, kad gaila jų abiejų ir pan. ČIA straipsnis

einu įkelsiu vieną straipsnį apie Kristen, neturėjau ką veikt, tai išverčiau, man jis visai patiko ax
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 6:18 pm

Chrisella rašo:viena "fanė" žurnalistams pareiškė, kad ta diena, kai sužinojo, ką Kristen padarė "buvo geriausia jos gyvenime", ten dar Kristen apvarė, paskui net vardo savo neskelbė, nes bijo grasinimų musu ne veltui musa12 kiti fanai kažkaip normaliau, kad gaila Roberto, kad gaila jų abiejų ir pan. ČIA straipsnis
sokas
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 08 14, 2012 6:31 pm

Suskaičiau.....

ačiū, merginos, kad jūs esat...Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 2945218284

Tik dar neaiškiau viskas pasidarė, kažkaip buvau kupina vilties, o dabar vėl susvyravau...Na, bet pirmas žingsnis žengtas. Skausmingas, bet vistiek žingnis...
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 6:33 pm

Ale, kokiu prietranku siais laikais yra masto

As gal geriau menesius paskaiciuosiu taip

Jei bureja sako, kad kortos rode, jog jis vaziavo isitikinti, kad su ja viskas gerai... tai jam ne px... rupi...

Kristen paslydo, nes ji bijojo ateities... bijojo isipareigojimu, nenorejo buti Robsten, kuri sukure fanai, dalis... Ji norejo buti Robertas ir Kristen... Ji nesuprato, neivertino, tai ka turi... kaip myli... Taciau viska suzinojo per didele kaina... Kortos rodo, kad Robertas atleido, taciau uzgautas jo ego... Jam reikia atrasti jegu savyje, kad vel pasitiketi... O Kristen reikia laiko, kad viska sudeliotu "i lentyneles", suprastu pati save...

Kortos rodo, kad jie issiskyre... taciau ju likimas - buti kartu, ju gyvenimai vis tiek persipins...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Fay Antr. 08 14, 2012 6:49 pm

Chrisella rašo:viena "fanė" žurnalistams pareiškė, kad ta diena, kai sužinojo, ką Kristen padarė "buvo geriausia jos gyvenime", ten dar Kristen apvarė, paskui net vardo savo neskelbė, nes bijo grasinimų musu ne veltui musa12

Shocked Nesveika rimtai. Kaip galima būti kažkieno mirtina fane ir kartu nekęsti šiuo atveju Roberto gyvenimo draugės. Nežinau, gal tokioms "fanėms" atrodo, kad atsiranda daugiau šansų susipažinti su juo ir pretenduot į naujos draugės vietą? tranko Psichologiškai tokioms personom ramiau?
Fay
Fay

Pranešimų skaičius : 125
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 37
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Fay Antr. 08 14, 2012 6:55 pm

Pažiūrėjau interviu anonsą, kažkaip nemaniau, kad taip žurnalistai galės klausti, kaip jis jaučiasi. Maniau, kad jiems tai bus tikrai uždrausta.
Fay
Fay

Pranešimų skaičius : 125
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 37
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 08 14, 2012 6:55 pm

Tam interviu su Showbiztonight man Robas toks "dirbtinis", kalba taip neužtikrintai, dar tas puodelis-tarsi jis už jo slepiasi, ir vis pagalbos is Cronenberg prašo, tarsi, kad jis patvirtintų, jog jis tiesą sako, ar kad padėtų jam rast tobulą asakymą Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 1371890812

Beje, Chrisella, puikus straipsnis. Šimtu procentų tam pritariuDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 79734907


Paskutinį kartą redagavo Mirmukė, Antr. 08 14, 2012 6:59 pm. Redaguota 1 kartą
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 6:58 pm

Mirmukė rašo:Tam interviu su showbiztonight man Robas toks "dirbtinis", kalba taip neužtikrintai, dar tas puodelis-tarsi jis už jo slepiasi, ir vis pagalbos is Cronenberg prašo, tarsi, kad jis patvirtintų, jog jis tiesą sakoDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 1371890812

O man ta interviu istrauka... kaip tik labai gera, jis puikiai susitvarke... Ir Cronenbergas vietoje isikiso... O puodelis - jis visada taip geria per interviu masto
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Antr. 08 14, 2012 7:00 pm

Man siandien depresiska nuotaika, net blogiau nei tada, kai pamaciau Kristen nuotraukas. Per pietus migdydama vaika issizliumbiau gerai, atrodo taip norejau pamatyt Roberta ir kartu tos jo nuotraukos - liudnos akys, skausma... Nzn bet optimizmas, kuris vyravo pradeda persipint su pesimizmu.
Kita vertus, tai irodo, kad jis ja labai labai labai myli ir tai palaiko ta vilties kibirkstele... Kazkur neseniai perskaiciau teigini, kad "mes atleidziame zmogui, nes negalime isivaizduoti savo gyvenimo be jo' . Labai tikiuos, kad Robertas negali isivaizduoti savo gyvenimo be Kristen....
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 7:01 pm

ta ištrauka masto nu kam klaust... ir ką jam atsakyt reikėjo? bet šaunuolis, tikrai, geriau atsakyt negalėjo liux ir dar labai super, kad ten Cronenbergas sėdėjo, labai jis ten laiku ir vietoj pasakė
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 08 14, 2012 7:13 pm

Dėl jo gėrimo per interviu tai atsimenu, tai net dar kartą peržiūrėjau...na taip, prieš svarbiausią klausimą "are you really ok" nesiurbteli, kažkaip pirmai man kitaip susižiūrėjoDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 333608360

O dar, negi jis galėjo "blogai susitvarkyt"? Juk ėjo į interviu, ne gatvėj netikėtai užkluptas-jau turėjo būt parengęs atsakymus galvoj į visus galimus nemalonius klausimus. Ne veltui manau ir Cronenbergas įsiterpė, gal net ir su juo tai aptarta buvo. Vis parama.
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 21 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 2141 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume