R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 2241 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 7:18 pm

Mirmukė rašo:Dėl jo gėrimo per interviu tai atsimenu, tai net dar kartą peržiūrėjau...na taip, prieš svarbiausią klausimą "are you really ok" nesiurbteli, kažkaip pirmai man kitaip susižiūrėjoDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 333608360

O dar, negi jis galėjo "blogai susitvarkyt"? Juk ėjo į interviu, ne gatvėj netikėtai užkluptas-jau turėjo būt parengęs atsakymus galvoj į visus galimus nemalonius klausimus. Ne veltui manau ir Cronenbergas įsiterpė, gal net ir su juo tai aptarta buvo. Vis parama.
Na, jis labai daznai geria, klausydamas jam uzduodama klausima...

O kodel negalejo nesusitvarkyti? masto Mano nuomone, The daily show laida, kurioje jis dalyvavo pries premjera, buvo apkarpyta ax
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Fay Antr. 08 14, 2012 7:19 pm

Chrisella rašo:ta ištrauka masto nu kam klaust... ir ką jam atsakyt reikėjo? bet šaunuolis, tikrai, geriau atsakyt negalėjo liux ir dar labai super, kad ten Cronenbergas sėdėjo, labai jis ten laiku ir vietoj pasakė

friends Tą patį pagalvojau, tikriausiai verkti ir išsipasakot turėjo. tranko

-----------------------------------

Garso takelis savaitgalį laukia? gele
Fay
Fay

Pranešimų skaičius : 125
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 37
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 08 14, 2012 7:26 pm

Chrisella rašo:viena "fanė" žurnalistams pareiškė, kad ta diena, kai sužinojo, ką Kristen padarė "buvo geriausia jos gyvenime", ten dar Kristen apvarė, paskui net vardo savo neskelbė, nes bijo grasinimų musu ne veltui musa12 kiti fanai kažkaip normaliau, kad gaila Roberto, kad gaila jų abiejų ir pan. ČIA straipsnis

einu įkelsiu vieną straipsnį apie Kristen, neturėjau ką veikt, tai išverčiau, man jis visai patiko ax
Perskaičiau Frank Spinelli straipsnį ax Dėkui, Chrisella, kad išvertei gele gele gele man labai patiko, labai teisingas ir protingas požiūris į visą esamą padėtį super
Admin / dangus giedras rašo:Ale, kokiu prietranku siais laikais yra masto

As gal geriau menesius paskaiciuosiu taip

Jei bureja sako, kad kortos rode, jog jis vaziavo isitikinti, kad su ja viskas gerai... tai jam ne px... rupi...

Kristen paslydo, nes ji bijojo ateities... bijojo isipareigojimu, nenorejo buti Robsten, kuri sukure fanai, dalis... Ji norejo buti Robertas ir Kristen... Ji nesuprato, neivertino, tai ka turi... kaip myli... Taciau viska suzinojo per didele kaina... Kortos rodo, kad Robertas atleido, taciau uzgautas jo ego... Jam reikia atrasti jegu savyje, kad vel pasitiketi... O Kristen reikia laiko, kad viska sudeliotu "i lentyneles", suprastu pati save...

Kortos rodo, kad jie issiskyre... taciau ju likimas - buti kartu, ju gyvenimai vis tiek persipins...
ghghghg Ir jie su laiku bus kartu Rolling Eyes Aš tuo tikiu love
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 7:28 pm

dėl BA garso takelio tai suuuper liux

bet Extra interviu... tranko nu joooo
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 08 14, 2012 7:29 pm

galvoju, jei Robertas butu atsake, kad blogai jauciasi.... ka but pasiule... masto tranko

Chrisela, kur tas straipsnis, klaidzioju Sad
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 7:31 pm

*aij* rašo:
Chrisela, kur tas straipsnis, klaidzioju Sad

prie Straipsniai, blog'ai ir interviu gele
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 7:32 pm

Chrisella rašo:

bet Extra interviu... tranko nu joooo
O galejo gi atsakyt Crying or Very sad Fanes gi dabar nezino, kur saldainius siust... nezinau
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 08 14, 2012 7:37 pm

. Ji yra aktorė, o dar svarbiau – ji yra žmogus. Kad ir kaip ji išdavė Robertą Pattinsoną, tai tik jų reikalas, kaip jie tai išspręs. Nei vienas iš mūsų negali jos teisti, žinoma, nebent esate gyvenime nepadarę jokios nuodėmės.

va cia geri zodziai, aciu Chrisela gele
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 08 14, 2012 7:42 pm

Admin / dangus giedras rašo:
Chrisella rašo:

bet Extra interviu... Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 403268083 nu joooo
O galejo gi atsakyt Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 1805953252 Fanes gi dabar nezino, kur saldainius siust... Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 420691989

Aš tai nesuprantu paties tokio klausimo tikslo? Čia jie gal dar bando kokią sensaciją išlaužt? Reese juk tuoj gimdys, tai prie ko čia Robas??? Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 2163938013 Ar jie čia įsivaizduoja, kad ji priėmė jį į savo "pilvotą" glėbį? Varge, kaip čia neskaniai skambaDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 403268083
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 7:50 pm

Mirmukė rašo:
Admin / dangus giedras rašo:
Chrisella rašo:

bet Extra interviu... Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 403268083 nu joooo
O galejo gi atsakyt Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 1805953252 Fanes gi dabar nezino, kur saldainius siust... Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 420691989

Aš tai nesuprantu paties tokio klausimo tikslo? Čia jie gal dar bando kokią sensaciją išlaužt? Reese juk tuoj gimdys, tai prie ko čia Robas??? Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 2163938013 Ar jie čia įsivaizduoja, kad ji priėmė jį į savo "pilvotą" glėbį? Varge, kaip čia neskaniai skambaDiskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 403268083

Buvo n straipsniu, kad Robertas po skandalo gyveno Reese sodyboje (poilsio namuose). Todel ir uzdave si klausima...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 7:53 pm

Afigiet... dar vienas naujas Roberto vaidmuo sokas
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Antr. 08 14, 2012 8:04 pm

Na va ir aš perskaičiau viską....
Ačiū jums mergaitės, kurios naktinėjot, už visą info buckis Jūs Auksas love ...
Žinokit, šiandien visą rytą darbe galvojau apie jus, kurios žiūrėjot, kaip jūs, kaip ten Robas, kaip viskas ten vyksta...tada telefone pažiūrėjau FB...o dieve koks jis pasikeitęs Crying or Very sad tikrai jūs neišsigalvijat, skirtumas labai matosi... Crying or Very sad bet gražus tikrai, kaip Dievas mielas ...į akis iš kart krito beproto liūdnos akys, tos dieviškos akinančios, žaismingos šypsenos nebėr Crying or Very sad ..tik mandagi dirbtinė šypsena...sukūdes ir labai suvyriškėjes...
Mija rašo:As sakau...bet ne tik isore...jauti, kazkas kito...as to nemoku pasakyti...ziuri ir atrodo nepazisti zmogaus...
Mija, tikrai tikrai pritariu...
Mija rašo:Akys prigese...na as matau prigesusias akis...

Paziurejau geresnes kokybes foto ir zinok, ne...nepasikeites...jis vis dar musu Robertas...
Mūsų Robas, toks mielas ir gražus, bet pasikeitęs...
Admin / dangus giedras rašo:Sukudes... ir net labai... Liudnas... nera tos ugneles akyse...

Kitoks...
Jo nėr akyse ugnelės Crying or Very sad ...
Mija rašo:Pasiskaiciau pas rusus...neleidzia kopijuoti Shocked
Nesvarbu...panos irgi pastebejo skirtuma...
Jos apibudino dabartini Roberta taip...
Labai stropiai paruostas premjerai.
Idealiai sutvarkyti plaukai.
- 5kilogramai
+ 5 metai...
Ir man, tai tik pamačiau nuotraukas FB iš kart ta pati mintis, sukūdęs ir suvyriškėjęs...
Mija rašo:
O su Kellan ir Peter...o Gossip nepaneige kad tarp ju nieko nera Very Happy ...as kaip perskaiciau, galvojau lusiu is juoko, bet zinokite, gi yra zmoniu, kurie tuo tiki...kiti raso, vaaaaaaaaaaa, matai kodel Peter su zmona issiskyre, nes su Kellan pabande...na o jiems i kompnija ir Roberta igrudo...meiles trio Laughing
Shocked nu čia tai jau visiškas briedas sokas ...
Admin / dangus giedras rašo:Pacitalinau dantys

Vaikas gims 2013 ankstyva pavasari... Surprised Vadinasi... Jis buvo pradetas... taip
sokas ...
Taip gera buvo pamatyt Robertą ir kartu vėl taip širdį suspaudė Crying or Very sad ...ašaroju žinokit Crying or Very sad ..
Dieve, kaip juos abu myliu ir kaip linkiu abiems viso ko geriausio...laukim, matysim kaip viskas bus..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Antr. 08 14, 2012 8:06 pm

Chrisella, ačiū už straipsnį gele Labai šiltas ir nuoširdus..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 8:13 pm

dušo galia vėl veikia... nuėjau nusipraust, o grįžus radau naujas Roberto foto ir info apie naują galimą filmą liux jei ten tiesa ir patvirtins, tai džiaugiuosi dėl jo labai gele
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 08 14, 2012 8:32 pm

Admin / dangus giedras rašo:
Buvo n straipsniu, kad Robertas po skandalo gyveno Reese sodyboje (poilsio namuose). Todel ir uzdave si klausima...

Tai šitą aš žinau, aš paties klausimo tikslo nesuprantu. Na atsakytų jis (aišku to niekada nebus), " taip, as pas ją šiuo metu apsistojąs", nu ir ką toliau...ką tada, negi pultų klausinėt : O kodėl būtent pas ją,a? Kaip jūs sutariat, kaip sutari su jos vyru Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 947693187 ....nesuprantu ir tiek.
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 08 14, 2012 8:56 pm

ne ten šiek tiek interviu įkėliau Embarassed kaii galėsit ištrinkit gele

o interviu tai aš nekomentuosiu gal... bet dabar jau kiekvieno vis labiau bijot pradedu tranko
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 8:59 pm

Chrisella rašo:ne ten šiek tiek interviu įkėliau Embarassed kaii galėsit ištrinkit gele

o interviu tai aš nekomentuosiu gal... bet dabar jau kiekvieno vis labiau bijot pradedu tranko

Jau gele

Bet savo adresa tai galejo pasakyt red
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 08 14, 2012 9:28 pm

Robertas dabar nesifilmuos... Filmavimai tik metu gale... Kristen mete Cali... BA promo turas spalio gale...

Gal ir neblogai... taip
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Tr. 08 15, 2012 5:32 am

Perskaiciau, speju jau jums zinoma pletka, kad Kristen nesifilmuos Snieguoles II dalyje. Del ruperto neaisku, bet panasu i tai, kad jo nekvies, bet cia dar su klaustuku.
Snieguoles II dalis bus apie medziotoja, bet ir tai nepatvirtinta.
------------
Chrisella, labai dekui uz isversta straipsni gele
Sutinku as su juo. Tarp moters ir vyro niekada nebus lygybos zenklo, ypac tokiose situacijose. Ka atsineseme is senu laiku, ta ir turime ir kaip supratau ar 21 amziuje gyvename ar 17 amziuje gyventume, niekas nesikeicia ir nesikeis.
------------
Del interviu ir zurnalistu...mintis tik viena...jei Robertui vis pakisa klausimelius, kas lauks Kristen, as net bijau isivaizduoti...
Tas prevju interviu ir Roberto, bei Deivido atskymai...as nezinau...jie mane lyg optimistiskiau nuteike. Is kitos puses, kaip jus ir kalbejote, o ka Robertui atsakyti...atsakysi blogai, pasipils klausimu lavina, todel jo atsakymas gali buti eilinis issisukinejimas (beje protingas), bet labai noriu Deivido atsakyma suprasti savaip.
O as ji suprantu taip: visi palaidojo Roberta ir Kristen, kaip pora, bet is tiesu niekas nieko nezino...
Tai suteike man mazyte vilti.
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Tr. 08 15, 2012 9:57 am

o pas Ashley papuliai yra, o man graziai Snieguoles ir vampyro pora ziurisi sing
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Tr. 08 15, 2012 9:58 am

Jodie Foster parašė ilgoką straipsnį apie šitą visą situaciją, tiksliau apie Kristen ir šlovę/dėmesį ir panašiai. Einu įkelsiu anglišką versiją ir vėliau išversiu aš jį, jei ne šiandien, tai rytoj, tikrai labai vertas perskaityt liux
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Tr. 08 15, 2012 9:59 am

Chrisella rašo:Jodie Foster parašė ilgoką straipsnį apie šitą visą situaciją, tiksliau apie Kristen ir šlovę/dėmesį ir panašiai. Einu įkelsiu anglišką versiją ir vėliau išversiu aš jį, jei ne šiandien, tai rytoj, tikrai labai vertas perskaityt liux
auksas tu gele
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Tr. 08 15, 2012 10:03 am

Chrisella rašo:Jodie Foster parašė ilgoką straipsnį apie šitą visą situaciją, tiksliau apie Kristen ir šlovę/dėmesį ir panašiai. Einu įkelsiu anglišką versiją ir vėliau išversiu aš jį, jei ne šiandien, tai rytoj, tikrai labai vertas perskaityt liux
Koks tu aukselis...lauksiu vertimo gele gele gele
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Tr. 08 15, 2012 10:11 am

gele friends

kas žiūrės Good Morning America? ax 14 prasideda
Livestreams:
1

2

3
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Tr. 08 15, 2012 10:13 am

Chrisella rašo: gele friends

kas žiūrės Good Morning America? ax 14 prasideda
Livestreams:
1

2

3

pas mane garso nera, o dar kazi ar uzkraus darbe tranko
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 22 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 2241 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume