R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+15
Fay
Ieva
Jamie's girl
Pacanke
*aij*
Linyte
nedovile
Kamelija
Zizija
Chrisella
Mirmukė
Briliantik
Mija
Nika
dangus giedras
19 posters

Puslapis 237 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pir. 08 27, 2012 9:23 am

Mija,musu vienodos mintys friends as prisiminiau savo pirmus du nestumo menesius...skaityk nieko nevalgiau,ziauriai sudziuvus buvau...Uztat buvo i nauda,kai tekejau liekna buvau kaip niekad,nors ir nescia juokas
Lyg ir esu skaiciusi,kad galima nustatyti tevyste dar vaikeliui negimus,berods kai vaisus buna jau 5 menesiu masto O gal Robui del tevystes net nekils abejoniu roziniai akiniai
Jeigu db jau koks antras menuo,tai manau matysis per BA2,juk ji kudute,turetu matytis pilvukas... mielas
Jezau kaip pragiedrejo man diena danguje Tikiu tikiu tikiu musa1
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 9:27 am

nedovile ir as tikiu...sakai reik klauptis, tai ir as klaupiuos ir meldziuos musa1
Chrisella, dekui, kad bandai apsaugoti ir ispeti, bet dzin...kai bus kita situacija galvosime ka galvoti o dabar apie nestuma galima pagalvoti roziniai akiniai bet kaip Kristen turetu tikti pilvukas...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ir Robertas salia...psio...susilydziau like
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Briliantik Pir. 08 27, 2012 9:30 am

oho..... perskaicius net zodziu pritrukau, an tikekis bent dalis pranasystes issipildys love
Briliantik
Briliantik

Pranešimų skaičius : 227
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 35
Miestas : Elektrenai

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 9:32 am

Kol greituske neisveze kalbu...Tikime tikime...as galvoju, kad berniukas turetu gimti... Embarassed
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pir. 08 27, 2012 9:35 am

Mija super Kalbek kalbek,mes nekviesim jokios greituskes mirkt
Negaliu nustot sypsotis like
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 9:37 am

nedovile, as galvojau, kad rasysi, jog mergaites tikiesi Very Happy ...as noreciau berniuko ...kazkodel man Roberto seserys nelabai, va biskiuka todel, bet jetus... bele nescia... dar geriau dvynukai... Embarassed
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pir. 08 27, 2012 9:40 am

Mija,va dvynukai isvis butu nerealu liux like bet kazkaip ir labiau linkstu prie berniuko friends
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 27, 2012 9:50 am

O merginos, kokia cia nuotaika tvyrooo super As kaip ir sakiau, kad taro kortos yra man mistika, nu bet taipp saunu skaityti, kadd aaaaaa super like Chrisella, aciu tau gele

Blem, Mija, pacitavau tavo posta ir jo kazkodel ner taip nu zodziu svajone svajone like o pameni kai svaigom, kai suzinojom, kad Kristen mete rukyt? Laughing O ka... pries planuojant jaureikia mesti, o cia ir taro kortos ta pati rodo.. krc laukiam BA premjeros ane? ruko2

Sita... as tai ziauriai laukiu TIFF like sudas jau beliko is tiesu taip
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 9:56 am

Aha TIFF jau cia pat...tiksliai Nika, pamenu kaip mes svaigome suzinoje, kad mete rukyti...
Laukiame jos Toronte...as tikiuosi bus tokia grazi nu tokia grazi...nu tokia tokia tokia grazi, kaip Kanuose ir dar grazesne like
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 27, 2012 10:00 am

Mija rašo:Aha TIFF jau cia pat...tiksliai Nika, pamenu kaip mes svaigome suzinoje, kad mete rukyti...
Laukiame jos Toronte...as tikiuosi bus tokia grazi nu tokia grazi...nu tokia tokia tokia grazi, kaip Kanuose ir dar grazesne like

Bus grazi... kada ji buvo negrazi mielas mielas mielas Tiesiog kazkaip laukiu TIFF ir kartu jaudinuos uz ja.. taip pagalvoju apie ta festivali ir uchh.. kad tik nebutu nieko netaktisko, kad tik viskas praeitu gerai..
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 10:10 am

As galvoju, kad TIFF viskas praeis gerai...nezinau kodel, bet galvoju, kad Kristen atlaikys ir atsilaikys, jei kazkas kazka sakys...manau, kad ten susirinks Keruako gerbejai, Kristen gerbejai, kitu aktoriu gerbejai kuriems nesvarbu ka aktorius daro laisvu savo asmeniniu laiku, ka jis pabuciavo ar su kuo flirtavo. Jie ateis paziureti gero grazaus filmo. Kiti ateis paziureti kaip pavyko adaptuoti knyga...dar kiti papletikinti, tik tikiuosi, kad tokiu bus mazuma...
Kristen nors ir neturi tokios fanu bazes, kaip Robertas, bet tie, kas liko su ja, jai istikimi ir as tikiuosi, kad jie bus ten...visa spauda, kuri ten bus...sito nezinau. Jiems reikia skandalu, jie juos ir darys, net jei nebus is ko daryti...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 10:13 am

Roberto fanai rengia samoksla... ypac CK... Taigi, gali buti staigmenu TIFF...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pir. 08 27, 2012 10:25 am

Admin / dangus giedras rašo:Roberto fanai rengia samoksla... ypac CK... Taigi, gali buti staigmenu TIFF...

mačiau ir aš kažką, kad šnekėjo apie ją... nezinau uoooj kas ten per žmogelis musa bet Kristen apsauga irgi manau viską matė, tai gal nieko tokio nebus, tikėkimės. Jei jau Robertas su gal 5 apsauginiais buvo, tai jūs įsivaizduokit, kiek jų bus su Kristen... nezinau
aš taip noriu, kad ji tam TIFF sužibėtų ir išeitų pakelta galva love
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 27, 2012 10:29 am

Chrisella rašo:
aš taip noriu, kad ji tam TIFF sužibėtų ir išeitų pakelta galva love
ghghghg ghghghg ghghghg ghghghg As irgi... ghghghg ir dar daug kartu ghghghg
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 10:39 am

Kazkaip nemanau kad tie Roberto nesveiki fanai prieis prie Kristen. Tikiu, kad bus pakankamai stipri apsauga...

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Pir. 08 27, 2012 11:11 am

OMG panos kaaaaaaaiiiiip faina, tas paskutinis būrimas!!!!!!!!Cheisella, ačiū! Oi kaip aš visu tuo tikiu!!! Ir kaip bijau, kad mes čia visos džiūgaudamos po to nenusiviltumėm...tikiuosi taip nebus..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 11:17 am

Linyte rašo:OMG panos kaaaaaaaiiiiip faina, tas paskutinis būrimas!!!!!!!!Cheisella, ačiū! Oi kaip aš visu tuo tikiu!!! Ir kaip bijau, kad mes čia visos džiūgaudamos po to nenusiviltumėm...tikiuosi taip nebus..
As galvoju paprastai...didesnio soko, nei patyreme pamate nuotraukas jau nebus, todel visa kita...kas bus - tebunie...svarbu tureti vilties, o kol ji yra gyvenimas grazesnis.
Man labai patinka Hiperboles daina " isgalvotas gyvenimas"


Šaltinis

O kada neliks
Tikėjimo nei lašo
Ir kančia į kūną
Tyliai įsigaus

Išgalvosiu viltį
Nors ir labai maža
Bet ir vėl gyventi
Bus, žinau, smagiau
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pir. 08 27, 2012 11:51 am

OOO, KAD TOS TARO KORTOS, TIESIAI D I AUSI, KAIP BUTU NEREAlU, pasvajoti galima liux assa
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Pir. 08 27, 2012 1:19 pm

Laba diena mergino Smile

Pasirodau po ilgooooo laiko, cia krikstynos, dar sesuo pas mane atsotogavo....darbu po seses isvykimo melejonas... tai beveik visa diena tik si skyreli skaitau....daug skaitymo Smile
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Pir. 08 27, 2012 2:56 pm

Koks fainas tas paskutinis būrimas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! liux Tikrai tikiu tom gerom žiniom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! assa assa assa
Mija rašo:nedovile ir as tikiu...sakai reik klauptis, tai ir as klaupiuos ir meldziuos musa1
Chrisella, dekui, kad bandai apsaugoti ir ispeti, bet dzin...kai bus kita situacija galvosime ka galvoti o dabar apie nestuma galima pagalvoti roziniai akiniai bet kaip Kristen turetu tikti pilvukas...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ir Robertas salia...psio...susilydziau like
ghghghg Oi, kaip norisi pamatyt juos kartu... love
Mija rašo:Aha TIFF jau cia pat...tiksliai Nika, pamenu kaip mes svaigome suzinoje, kad mete rukyti...
Laukiame jos Toronte...as tikiuosi bus tokia grazi nu tokia grazi...nu tokia tokia tokia grazi, kaip Kanuose ir dar grazesne like
Ji visada graži... pati gražiausia mielas mielas mielas

Chrisella rašo:
aš taip noriu, kad ji tam TIFF sužibėtų ir išeitų pakelta galva love
liux ghghghg ghghghg ghghghg Būtent ghghghg ghghghg ghghghg
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:14 pm

O cia... kaip sakant, optam perka Laughing

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 K4ft1

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 105354-dc130-58273202-m750x740-u6dca6

Šaltinis
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:20 pm

Admin / dangus giedras rašo:O cia... kaip sakant, optam perka Laughing

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 K4ft1

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 105354-dc130-58273202-m750x740-u6dca6

Šaltinis

As suprantu kad galima daryti toli siekiancias isvadas ar jie tokie draugai, nerazlej vada, kad jiems itakos niekas neturi?
Kazkaip mane sios nuotraukos optimistiskai nuteikia...ar as cia kazko nesuprantu Laughing

Ooooooooooooooooo is kur cia Robertas...kai ziurejau maciau tik viena foto...prasom man apie tai smulkiau...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:23 pm

Mano PC kol pasikrauna, tai tik viena foto rode...einu ziuret i naujienas kas apie Roberto foto parasyta...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:25 pm

As tai kol kas ties triusikais apsistojau... Laughing Toliau dar nemasciau... dantys
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:29 pm

Ble...tu ne i triusus ziurek, tu pasakyk is kur ta Robkes foto......karoce cia jis kur kada ir su kuo...man prasome smulkiai love
O jei rimtai, Taylor su Kristen juk gerai sutaria, todel as galiu pradeti visokio gerio galvoti Embarassed
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 237 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume