R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+15
Fay
Ieva
Jamie's girl
Pacanke
*aij*
Linyte
nedovile
Kamelija
Zizija
Chrisella
Mirmukė
Briliantik
Mija
Nika
dangus giedras
19 posters

Puslapis 337 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:32 pm

Mija rašo:Ble...tu ne i triusus ziurek, tu pasakyk is kur ta Robkes foto......karoce cia jis kur kada ir su kuo...man prasome smulkiai love
O jei rimtai, Taylor su Kristen juk gerai sutaria, todel as galiu pradeti visokio gerio galvoti Embarassed

Cia gi Robkes sena foto... is Niujorko, promo turo... O brolis su draugais si savaitgali tusinosi...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:33 pm

Kristen mama su savo verslo partneriu Tom Wright susidejus? taip
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:36 pm

Ikelusi Robkes ir brolio foto, turejau omenyje - praktiskai vienodi triusikai ax
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Pir. 08 27, 2012 6:36 pm

Aš ir tik triusikų raštą vienodą pastebėjauDiskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 431526998

Bet, varge, kaip aš nuo jūsų atsilikus Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 403268083 Nepažįstu aš šitų vaikinų....Taylor lyg brolis Kristen,ne??? Einu googlint...nes nieko nesigaudau...Gėda Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 525175426



O jau Admin parašė apie brolį....na bent nenusišnekėjauDiskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 277638789


Paskutinį kartą redagavo Mirmukė, Pir. 08 27, 2012 6:38 pm. Redaguota 1 kartą
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:37 pm

Mija rašo:
As suprantu kad galima daryti toli siekiancias isvadas ar jie tokie draugai, nerazlej vada, kad jiems itakos niekas neturi?
Kazkaip mane sios nuotraukos optimistiskai nuteikia...ar as cia kazko nesuprantu Laughing

Ooooooooooooooooo is kur cia Robertas...kai ziurejau maciau tik viena foto...prasom man apie tai smulkiau...
Fotkes optimistiskai nuteikia... Cool
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:43 pm

Pyliau posta i karstas naujienas ir laukiu atsakymo tranko ...kol daejo, kad ne ten ivariau tranko

Dabar taip...ruses iesko suns...kazkuri pamate...as nieko nematau...nu jokio suns...

Mirmuke, Taylor Kristen brolis...tu teisi. Jis ivaikintas. 4 dienomis vyresnis uz Kristen. Lydejo ja i Oskaru teikimo ceremonija. Kiek zinau, jis nera visai ne gimine...lyg Kristen tecio giminaitis...


Paskutinį kartą redagavo Mija, Pir. 08 27, 2012 6:45 pm. Redaguota 1 kartą
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 27, 2012 6:44 pm

Admin / dangus giedras rašo:O cia... kaip sakant, optam perka Laughing
aaaaaaaaachachacha dantys Geras lol!

Krc, o tai Kristen brolis gerai sutaria sutais vadybininkais, kad jie ten taip visi kartu? ziuri

AS irgi nemtau jokio suns masto


Paskutinį kartą redagavo Nika, Pir. 08 27, 2012 6:49 pm. Redaguota 1 kartą
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:49 pm

Del suns... kai kurie mano, jei ju rankose "skraidancios lekstes", tai reikia ieskoti suns... Bet gal tai koks zaidimas masto
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:50 pm

Admin, rimtai mama susidejus su tuo...cia jo twitter ?
Ka cia sitas dede raso?
Ziurime cia
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:51 pm

Admin / dangus giedras rašo:Del suns... kai kurie mano, jei ju rankose "skraidancios lekstes", tai reikia ieskoti suns... Bet gal tai koks zaidimas masto
As matau suni...tiksliau jo liezuvi...paciame kampe sone, tik liezuvio gabaliukas, bet tai tikrai ne Bear nes matosi ciut ciut juoda ir kazkaip didesnis uz Bear masto
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:53 pm

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 6:54 pm

Mija rašo:
Admin / dangus giedras rašo:Del suns... kai kurie mano, jei ju rankose "skraidancios lekstes", tai reikia ieskoti suns... Bet gal tai koks zaidimas masto
As matau suni...tiksliau jo liezuvi...paciame kampe sone, tik liezuvio gabaliukas, bet tai tikrai ne Bear nes matosi ciut ciut juoda ir kazkaip didesnis uz Bear masto
Iziurejau... bet is tokios foto... tikrai labai sunku spresi, kas per suo..
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pir. 08 27, 2012 6:57 pm

nu jooo čia Very Happy aš šuns buvau net nepastebėjus kol kažkas apvestos foto į Twittery neįmetė Very Happy gali būt ir Bear masto gi jis nemažas toks, seniai jau matėm jį. Nu bet iš liežuvio tai sunku suprast Laughing
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 6:57 pm

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 5cdb8f89d3e6f51bdc641ef8b5525e85

Man didesnis uz Bear...nu jumoristes...ale jos, kaip ir mes, pozityvios...kol niekas nepasake kitaip ir kol nera foto, bus Bear Very Happy

Šaltinis
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 7:01 pm

Jau ten tris sunis mato Laughing
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 7:02 pm

O tai cia kas juos apipirko...Kristen mama Kaledoms visiems vienodus triusikelius dovanojo? Laughing
Man tik dabar daejo prie ko ten Robertas ir Taylor...jetus jetus...suni pamaciau o triusikeliu nesulyginau Very Happy
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Pir. 08 27, 2012 7:03 pm

Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 7:03 pm

Admin / dangus giedras rašo:Jau ten tris sunis mato Laughing
O kai kas iskele versija, kad ten kampe gali buti ir Roberto liezuvis...atsieit klupo ir praso triusikus atiduoti Laughing
Nebuvo naujienu, todel dabar atsigauna visos... Very Happy
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 7:05 pm

Mirmuke gal ir patys zaide, bet gali ir su sunimis, nes ne viena turi...vienas suo tikrai yra, todel gali buti, kad ten ir du sunys ir trys Very Happy
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pir. 08 27, 2012 7:06 pm

Admin / dangus giedras rašo:Jau ten tris sunis mato Laughing

bet logiška masto nes nu jie tai tryse, ir visi turi po lėkštę, tai negi vienam šuniui metė Very Happy nors aš tai tik tą liežuvį matau taip
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Pir. 08 27, 2012 7:07 pm

Panos, pamokinkit mane, kaip normaliai įkelt/užvadint, pvz, kaip padaryt, kad nesimatytų tokio ilgo adreso, o tik jo pavadinimas, kurį aš parašyčiau??? Va taip kaip Mija padarė.
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 27, 2012 7:09 pm

ooo geras Laughing ir as jau matauuuuuu Very Happy realiai man irgi didokas atrodo, kad butu Bear... bet kaip Mija sako, kol tiksliai nezinom tegul buna Bear ruko2 Arba Robke prasantis triusikelius atiduot, cia irgi geras buvo Laughing
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 7:10 pm

Mirmukė rašo:Panos, pamokinkit mane, kaip normaliai įkelt/užvadint, pvz, kaip padaryt, kad nesimatytų tokio ilgo adreso, o tik jo pavadinimas, kurį aš parašyčiau??? Va taip kaip Mija padarė.

Spaudi post reply, tada irankiu juostoje yra tokia savarzele gulscia. Spaudi ant jos... virsutiniame langelyje irasai tinklapio adresa, o apatiniame - ji uzdavini. Ir tada ok.
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pir. 08 27, 2012 7:12 pm

Pagal taip, kaip jie ziuri tose foto... tos lekstes... zvilgsniai i skirtingus kampus... Mano nuomone, ten ne vienas suo...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 27, 2012 7:13 pm

O paparaciams Kristen brolis idomus...ko jie ji fotkino?
As ieskau pasleptos minties...nu logiskai galvojame...prie ko Taylor...gal rimtai kur Bear slankioja? masto
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 337 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume