R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+15
Fay
Ieva
Jamie's girl
Pacanke
*aij*
Linyte
nedovile
Kamelija
Zizija
Chrisella
Mirmukė
Briliantik
Mija
Nika
dangus giedras
19 posters

Puslapis 3537 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Kv. 09 20, 2012 3:15 pm

skaitau ir nesuprantu, ka skaitau, laukima ka dar prirasys...o jei tai viskas tiesa... geras teatras tada... as ir vel neturiu ka parasyt siuo klausimu, galva skauda...


nu va, kartu musu balandeliai, kad tai butu tiesa liux
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Kv. 09 20, 2012 4:06 pm

Mergos,kokia pas mus itempta diena...bijau ir uzeiti pas jus,nenoriu rasti blogu ziniu...
Bet kaaaaaaaaaaaa radauuuuuuuuuuuuuuuuu super assa
JIE KARTU love mielas assa
Varau i 'Kelyje'...kaip gerai,kad uzsukau pas jus-nuotaika pasitaise assa
Visas myliu,buciuoju ir iki buckis buckis buckis
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Kv. 09 20, 2012 6:39 pm

Man isiskaudejo galvaaaaaaa Shocked jus tai po truputi rasete, o man vienu ypu viska suvirskint reikejo... joooo tranko Man rimtai galva skauda..
Man vienintelis dalykas, kuris labiausiai kliuna, tai tas parasaymas apie "prezikus", ta prasme, gal cia kazkoks sutapimas (guodziu save) bet ne.. jie zinojo jie tikrai zibojo, galvosukis buvo ne siaip sau, tasiau tai kas rasoma dabar.. ne, as netikiu ir siuo atveju visiskai pritariu Chrisellos nuomonei

Mija rašo:Nika, as nuomone apie kvepalu sunkuma susidariau tik is vieno atsiliepimo, nes ten parasyta, kad toms, kurioms patinkia siuolaikiniai populiarus uogu kvapai, raukys nosi...a, dar gvazdikeliai jauciaisi ir metos lyg taip rase ir...kai sakau "sunkus' matyt suprantame ta sunkuma skirtingai. Man reiketu rasyti, kad man nepatinka visokiu arbuzu aromatai, bet man patinka tavo megstami kvepalai, todel itariu, kad nemoku apibudinti, kokius megstu...tarkime Chanel No. 5 man patinka ir tarkime dabar naudoju „Salvador Dali“ kvepalus...supratau, man gal patinka saldus kvapas ir dar man patinka rytietiskas kvapas Very Happy
Pacitavau sita tavo posta ir visai nereikia, nes manotorija jau parase atsiliepima apie kvepalus like manau, kad mums patikssss tikrai patiks, jeeeeetau as nesitikejauuu tokio atsiliepimo, kaip as ju noriu, jau dabar noriuuuuu!!!!!!!!! like As skaiciau kaip mnotorija aprase kvapa ir toks jausmas kad po nosim ji jauciau, aaaaaaaaaaaaajjjjj kaip noriuuuuuuuu!!!!! like Kazkaip dabar jokiu abejoniu neliko ir manau, kad man tikrai jie patiks,


Mija rašo:Kokia Kristen grazute tame prancuziskame zurnale like

ghghghg ghghghg mielas ocen ocen.. mielas

***************************

Dangau ir Mija as cia taip nureziau, kad netikiu ir taskas, ta prasme, viska perskaicius as ta jauciu viduje, na jauciu kad tuo netikiu, net nezinau cia pasikliaunu protu ar jausmais. Taciau jusu visos vedziojamos teorijos yra idomios ir logiskos ir net gi kazkuri gali buti tiesa.. ta prasme noriu pasakyti, kad jus saunuoles, saunuoles, kad kapstot, kad ieskot. Skaitydama siandienos jusu pokalbi ir jaudinausi ir galv aplyst pradejo ir zodziu... Bet va tie twitter pranesimai, kad juos kartu mergina mate, tai aaaa, kazkaip man kur gerai daug nereikia mielas
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Kv. 09 20, 2012 6:39 pm

Įsijungiu- 8 psl prikalbėta Shocked Jau galvoju, kažkas super svarbaus (nemeluosiu, tikėjaus gerų naujienų) Bet....Nu bleeee, skaičiau ir kraupau....galvojau, nu kas per briedas....
pasimetimas, sumišimas, ir visiškas NEIGIMAS.
Netikiu, ir netikėsiu. Čia jau rimtai. Visiškai.
Nes jei tai rimtai- tai nafik toks vyras, ta meilužė vėpla paskutinė, kad nesugebėjo į viešumą prasimušt, o Kristen- vargšė vištelė (varge, kaip nesiverčia liežuvis), kad su tokia situacija taikės.Todėl ir NETIKIU.

O vat tai ką radau gale.....va tuo tai noriu tikėt...
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Kv. 09 20, 2012 6:48 pm

As visom keturiom uz Roberta ir Kristen, ju buvima kartu...

Bet ta liepos 17 diena ivyko... ta prakeikta diena... Kai viskas apvirto aukstyn kojom...

Jei del Roberto ir tos x merginos... Abejoju, ar tai tiesa, nes reikia labai daug jegu, laiko viska organizuoti, susitikti ir pan... ir viska sugebeti nuslepti, kai esi toks viesas zmogus... Galvoje sukasi visi interviu, jo zodziai... Kristen zodziai... Negali tai buti tiesa...

Taciau... dabar i kiekviena dalyka ziuriu atsargiai...

Visada kelem teorijas, analizavom, gilinomes... Deliojom... Gal daug kur klydom, bet norim rasti atsakymus...

Kazkiek susitaikiau su viskuo, bet mano matomame vaizde daug spragu... ir as noriu suzinoti, kas uz visko slypi...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Kv. 09 20, 2012 8:22 pm

sokas siaubas....skaičiau skaičiau ir vis kraupau... Shocked , bet iš kart atmetimo reakcija pas mane...ne ne ne ne ne netiesa cry netikiu, negali būt cry ...čia tikrai ne apie juos rašo cry ....atsibodo nervuotis, noriu vėl gražiųųųųųųųų santykių ir ramybės cry ...
manotorija rašo:
grizau zinodama savo nauju megstamiausiu kvepalu pavadinima! net jei tai nebutu Kristen reklamuojami kvepalai - as juos vis tiek isimyleciau is karto. Kvapas saldokas, bet kartu toks svelnus svelnus. tai tikrai nera stiprus kvapas ta prasme, kad jis neerzina net ka tik papurkstas ant meginuko, ar rankos.
P.S. Mano favoritai iki siandienos buvo Givenchy 'very irresistible' ir Cacharel 'Amor amor'. Dabar bus Florabotanica!!!
O dieve, kaip faina dėl kvepalų mielas mielas mielas ...jaučiu ir man jie patiks. Mėgstu rožių kvapą... like Monotorija, taip gražiai viską aprašei, kad rodos ir pajutau tą kvapą roziniai akiniai ...
dangus giedras rašo:Man yra istrige vieni zodziais... Tai parase mergina, kuri buvo uz Roberta ir Kristen, uz ju pora... bet po skandalo pasirinko Roberta. Na, jos reikalas...

Po straipsniu pasirodymo, kur sako, kad jie susitaike, ji pakomentavo - Gal ir susitaike, taciau as nebepakeisiu savo dabartinio poziurio. Jie atrode ideali pora, begalo milintys vienas kita, bet ji paslydo... vadinasi, tuose santykiuose ne viskas gerai, ne idealu... Ir mes nezinome, ar tai truks, isgyvens...

Su tais paryskintais zodziais as sutinku...
Taip, kaip bebūtų skaudu ir sunku, aš su tais žodžiais irgi sutinku...
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pen. 09 21, 2012 7:12 am

nu man koks grazus Jacksono leliukas mielas

o kvepalus, pasitaikius progai, butinai pauostysiu Very Happy
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pen. 09 21, 2012 7:13 am

Mija rašo:Kokia Kristen grazute tame prancuziskame zurnale like
labai grazi friends
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Pen. 09 21, 2012 7:16 am

labas rytas,

vakar vakare perskaiciau pas jus, kad juos abu mate.... Kazkiek nueme visos dienos stresa del tu visu paslaptinguju X ir panasiai.

Dar ka pagalvojau, jei ten tikrai apie Roberta raso tas galvosukis, gal tiesiog jis turi kokia nors gera drauge, na tarkim pazistama dar pries Kristen, su kuria yra TIK draugai - o zurnalistai bando viska iki meiliu ir romanu pritempt...

Beje, dar del kvepalu.... Labai labai laukiu, kol kuri nors be manes juos ismeginsit, nes galvoju gal jau man visai kvankst. Na, tobuli man tie kvepaliukai kaip ir pati Kristen. Ar gali taip buti? like Nors vyras irgi sake, kad labai skaniai kvepia (jis nezino, kad cia kazkuo susije su Kristen). Kaip as ju noooooriu, bet dabartinej situacijoj 50 eur skirt kvepalams negalim - jetus, kad tik greiciau darba susirast, tada tikrai is pirmos algos, pirmas pirkinys bus florabotanica!
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pen. 09 21, 2012 7:34 am

bet jei jie is tikro kartu, tai jegaaaaaa mielas mielas assa
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 09 21, 2012 8:39 am

BA II dalis kazkas bus tarp subtitru super ...idomu...man patinka subtitrus ziureti, bet retai pavyksta, nes aplinkiniai lekia ir skuba noredami greiciau palikti sale... Aisku sikart ziuresiu.

----
Jacksono vaikiukui nereikes nuotrauku albumo...pakaks ivesti tetes pavarde i google ir foto pabirs...grazu, bet gal per daug, nors, kaip sakoma - ne mano vaikiukas, ne mano rupestis Very Happy
----

Del kvepalu...tikiuosi kita savaite paauostyti ir tikiuosi, kad nupirks, nors kaina tokia nebloga (kalbu apie musu kisene).
Siaip ar taip tikrai uzsuksiu i kvepalu parduotuve ir tikiuosi ten juos rasti...
----

Del to viso galvosukio...
Yra galvosukis, fanai itaria, kad tai apie Robsten, mes keliame teorijas ir svarstome.
Tik noriu visoms, kurios nesvarste, o tik skaite, priminti, kad svarstydamos, keldamos teorijas, kurios gali buti pacios absurdiskiausios, mes ieskome atsakymu i klausimus kurie kirba musu galvoje ir visa tai del vieno paprasto dalyko - mes norime tai paneigti...ne patiketi tuo, o paneigti, nes tiek dangus giedras, tiek as didziaja dali savo laisvo laiko ne vienus metus skyreme Robsten ir tas skausmas, kuris yra tiek mano, tiek jos sirdyje nepraeina ir nepraeis taip greitai.
Gal mes kiek kitokios esame, kad knisames, bet tai tik todel, kad norime surasti toje visoje makalyneje, tame visame mesle nors krisleli tiesos, net jei ta tiesa bus ziauri ziauri...
Man reikia tiesos...as nemoku gyventi abejodama... as noriu neabejoti...todel ir keliu visokias versijas...
Cia as taip, i ora, nes atrodo, jei mes keliame visokias briednas teorijas ar juokaujame ta baisia tema, mes netikime Robsten ar nenorime patiketi...
Taip nera.
----
Na, o as matyt atsisveikinu...abejoju, kad ryt prisijungsiu...jei bus galimybe, siandien dar parasinesiu, bet...
Savaite nebusiu ir tikrai negalesiu prieiti prie PC, todel noriu sau ir jums palinketi geru ir dziaugsmingu ziniu...dar daugiau - karstu Robsten nuotrauku. Taip noreciau kita sekmadieni isijungusi PC ir atejusi i tema rasti kazka tokio, kad sirdis pradetu kalatotis, o akyse pasirodytiu dziaugsmo asaros...
buckis


Paskutinį kartą redagavo Mija, Pen. 09 21, 2012 8:44 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 09 21, 2012 8:41 am

OMG OMG,mergos,jei tiek zmoniu apie tai raso-vdinasi tiesa,kad jie kartu... mielas assa
Mija,musu maldos visgi suveike... friends
Kaip laukiu kokios nors foto ju abieju... danguje
-----------------------
Del kvepalu,tai ir as labai laukiu,kaip noriu pauostyti...po Manotorijos aprasymo tikiu,kad patiks... like Tikrai prasysiu Kaledu senio Embarassed
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 09 21, 2012 8:45 am

Mija,smagios keliones,puikiu ispudziu ir grazaus laiko buckis friends
Lauksim griztant,tikekimes su puikiom naujienom lol mirkt
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 09 21, 2012 8:47 am

nedovile rašo:Mija,smagios keliones,puikiu ispudziu ir grazaus laiko buckis friends
Lauksim griztant,tikekimes su puikiom naujienom lol mirkt
Gaila, kad sikart ne visai turistine poilsine kelione, bet...uz gerus zodzius dekui buckis
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Briliantik Pen. 09 21, 2012 8:54 am

Mija geros jums keliones, gerai praleiskit laika friends
labai lauksim pargryztant mirkt balionas
Briliantik
Briliantik

Pranešimų skaičius : 227
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 35
Miestas : Elektrenai

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Pen. 09 21, 2012 10:49 am

Mija, geros kelionės gele gele gele kad viskas, kas suplanuota pasisektų friends

Lauksime sugrįžtant balionas balionas balionas Tikimės sutikt su gerom žinios, kurios jau dabar džiugina love

Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 09 21, 2012 10:56 am

dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pen. 09 21, 2012 11:01 am

dangus giedras rašo:Lietuviška spauda apie "Kelyje"

Net Tomika paminejo taip Laughing

kaip aiskiai viska isdeste.

Mija- del vaikiuko foto, tikrai per daug, o dar maziukas toks, bet jei jiems gerai...
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Pen. 09 21, 2012 12:48 pm

Mija rašo:
Tik noriu visoms, kurios nesvarste, o tik skaite, priminti, kad svarstydamos, keldamos teorijas, kurios gali buti pacios absurdiskiausios, mes ieskome atsakymu i klausimus kurie kirba musu galvoje ir visa tai del vieno paprasto dalyko - mes norime tai paneigti...ne patiketi tuo, o paneigti[/b], nes tiek dangus giedras, tiek as didziaja dali savo laisvo laiko ne vienus metus skyreme Robsten ir tas skausmas, kuris yra tiek mano, tiek jos sirdyje nepraeina ir nepraeis taip greitai.
Na, o as matyt atsisveikinu...abejoju, kad ryt prisijungsiu...jei bus galimybe, siandien dar parasinesiu, bet...
Savaite nebusiu ir tikrai negalesiu prieiti prie PC, todel noriu sau ir jums palinketi geru ir dziaugsmingu ziniu...dar daugiau - karstu Robsten nuotrauku. Taip noreciau kita sekmadieni isijungusi PC ir atejusi i tema rasti kazka tokio, kad sirdis pradetu kalatotis, o akyse pasirodytiu dziaugsmo asaros...
buckis

Merginos, jūs tik kelkit tas teorijas balionas Nes jūsų argumentai, mintys, veiksmų atsekimas, išdėliojimas yra daugybę kartų protingesnis, įtikinamesnis, logiškesnis už info iš pastarųjų straipsnių.

Turiningos kelionės tau gele
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pen. 09 21, 2012 6:50 pm

Mija geros geros geros geros keliones!!!!! buckis labai labai geros! buckis

O as bandysiu eiti i dusa ir skaityti bei ziureti interviu.. ) nes praleidau kai kuriuos.. jur merginos ziurejote ta ilga 30min? as dar nea Surprised
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Pen. 09 21, 2012 7:06 pm

Mija, Dangau, jūs mergaitės, tik kelkit visokias teorijas, kad ir neįtikėtinas musa1 jūsų teorijas šimtą kart įdomiau skaityt balionas
Mija, geros tau kelionės balionas balionas balionas
Bet tai kiek daug žmonių matė juos kartu Twisted Evil negi tai tiesa????? o dieve, kad taip būtų musa1 roziniai akiniai , aš ir tikiu ir...bijau vėl nusivilt..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 09 21, 2012 7:29 pm

O jums merginos neidomu, kaip viskas ivyko? Niekada nesigilinote? masto

As tai ir suni vedziodama lauke, ar valgydama sumustini mastau apie situs visus ivykius... tranko

Mija savaite pailses nuo visko, bet itariu, kad teoriju daug kurs... nezinau balionas

Vakar skaiciau tam tikru saltiniu, gandu info... Kristen su Rupertu susitiko, nes jie ateityje planavo bendra projekta... Bet Kristen jau anksciau buvo susidurusi su Ruperto priekabiavimu... Taciau susitikti jai reikejo del projekto...

Jie susitiko... Kalbejo apie projekta... ir jis pradejo lysti... Taigi ji cia pasidave silpnumui? Galejo...

Bet man niekaip is galvos neiseina ta vieta, kur viskas vyko... Kodel ji nesisaugojo?

Chrisella, del to neskaitei teoriju?

------------------

Is gandu... Jie bendrauja... kalbasi... Kartu negyvena... Viskas vyksta labai letai...

dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pen. 09 21, 2012 7:58 pm

dangus giedras rašo:

Chrisella, del to neskaitei teoriju?


kokių teorijų? masto Very Happy tuos tik gandus skaičiau, kur ta moteris įkėlė Smile
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pen. 09 21, 2012 8:11 pm

dangau, tik dabar klausimas daėjo Shocked Embarassed skaičiau aš matyt tą patį, ką ir tu... kad ji ten kažkokius dar lapus turėjo, ir kad atvažiavo ji su tuo susitikt dėl filmo naujo, kažką panašaus masto
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 09 21, 2012 8:18 pm

Chrisella rašo:dangau, tik dabar klausimas daėjo Shocked Embarassed skaičiau aš matyt tą patį, ką ir tu... kad ji ten kažkokius dar lapus turėjo, ir kad atvažiavo ji su tuo susitikt dėl filmo naujo, kažką panašaus masto

O nuotraukose lapai buvo? Nepamenu as...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 35 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 3537 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36, 37  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume