R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+15
Fay
Ieva
Jamie's girl
Pacanke
*aij*
Linyte
nedovile
Kamelija
Zizija
Chrisella
Mirmukė
Briliantik
Mija
Nika
dangus giedras
19 posters

Puslapis 3637 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pen. 09 21, 2012 9:05 pm

dangus giedras rašo:
Chrisella rašo:dangau, tik dabar klausimas daėjo Shocked Embarassed skaičiau aš matyt tą patį, ką ir tu... kad ji ten kažkokius dar lapus turėjo, ir kad atvažiavo ji su tuo susitikt dėl filmo naujo, kažką panašaus masto

O nuotraukose lapai buvo? Nepamenu as...

aš ir nepamenu... o žiūrėt į tas nuotraukas vėl tai nenoriu nezinau
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Št. 09 22, 2012 7:31 am

dangus giedras rašo:O jums merginos neidomu, kaip viskas ivyko? Niekada nesigilinote? masto
Is gandu... Jie bendrauja... kalbasi... Kartu negyvena... Viskas vyksta labai letai...


Kai visa tai įvyko, ištisai apie tai galvojau ir dabar dar pagalvoju...kodėl, kodėl, kodėl, kodėl sokas Savo teorija buvau "atviram mikrofone " rašius Embarassed

Bet va dėl galvosūkio, čia man nieko nesigauna....nesiekia mano žinios taip toli...aš tik metai jus skaitau, tai kai pradedate kalbėti apie nuotraukas, vardus, įvykius, kurie vyko 2008m, čia jau mano žinios kiauros visiškai ir tik skaityti jus belieka, nes nieko protingo, tikslaus pasakyti nesigauna. Embarassed

Vakar per E news, ir sakė,kad jie dar KOLKAS nekartu, nors irgi kalbėjo, kad bendrauja, apie tuos twitter pranešimus minėjo.

O lapų nuotraukose nebuvo, tikrai.
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 09 22, 2012 8:38 pm

ok, ta foto sena pasirodo Very Happy tranko nekreipiam dėmesio ir atsiprašau Embarassed
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Št. 09 22, 2012 9:37 pm

Wow, kaip idomu buvo paziureti ta intervais blogo DP/30, ypac idomu po filmo perziuros visa tai klausyti.. Smile kazkaip susimasciau kad Deanas filme buvo toks koks turejo buti.. masto nes sakiau, kad man truko, kaip ir Mija rase, kad truko tokio pabiau paselusio Deano, taciau kai aktoriai kalba, kad klausesi ju irasu ir visiskai isikunijo i personazus, galvoju, kad mes skaitydamos susidarem siek tiek kitoki vaizda.. ir realiai aktoriai atliko nuostabu darba. Prisiminaiu dar ta scena masinoje, kai dainuojant pakeleiviui Marylou akyse pasirodo asaros.. Mija labai gerai aprase sita viena, be zodziu ir taip isreiskti emocijas, aplnka, nuotaika - tobula. Zodziu noriu dar karta paziureti Kelyje.. Smile

Chrisella rašo:ok, ta foto sena pasirodo Very Happy tranko nekreipiam dėmesio ir atsiprašau Embarassed
baik tu, viskas gerai friends
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 23, 2012 12:31 pm

Ooooooo Robertas like Jo plaukuosena grizta i Twilight laikus, kokie ilgi kaciai Very Happy bet grazuolis Smile
O Portman blondine Surprised bet jai tinka, super man ji Smile Tik Ditos nemegstu taip
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 23, 2012 1:01 pm

Kokie gandai Surprised Kristen ten buvo, tikit??? Surprised blembaaaaaa... nors vienos nuotraukytes like
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 09 23, 2012 1:15 pm

Nika rašo:Kokie gandai Surprised Kristen ten buvo, tikit??? Surprised blembaaaaaa... nors vienos nuotraukytes like

sunku pasakyt, gal ir buvo, tik nesirode viesumoje danguje
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 09 23, 2012 1:19 pm

Robertas love tik plaukai tai man nea Very Happy na bet ai, jam tinka nesakyk

o dėl to gando... net nežinau, nu visko iš esmės būt gali masto beeet per daug nedžiūgauju ir per daug netikiu Very Happy gal sužinosim kada nors ax arba ne..
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 09 23, 2012 1:29 pm

plaukai Robkei- dieviskai, ir barzda cia tinka, nors man ji visai nepatinka Very Happy
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 09 23, 2012 1:59 pm

Chrisella rašo:Robertas love tik plaukai tai man nea Very Happy na bet ai, jam tinka nesakyk

o dėl to gando... net nežinau, nu visko iš esmės būt gali masto beeet per daug nedžiūgauju ir per daug netikiu Very Happy gal sužinosim kada nors ax arba ne..

Zinok as kai tik perskaiciau tavo posta i naujienas ideta ir taip aaaaaa omggg ir pilna visokiu minciu, gal tikrai buvo, gal tikrai slepes nuo paparaciu, bet poto taip bandau save nuraminti, kad cia glai buti ir nesamone, gali buti melas, taciau gali buti ir tiesa.. ta prasme raminu save, kad viskas ok, kazkada juos tikrai kartu pamatysim, telieka sulaukti nuotrauku.. Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Sk. 09 23, 2012 2:04 pm

Nelabai tikiu, kad ji ten buvo...

O Robertas... si karta man nepatiko... nei plaukai, nei barzda Cool
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Sk. 09 23, 2012 3:21 pm

Nika rašo:Kokie gandai Surprised Kristen ten buvo, tikit??? Surprised blembaaaaaa... nors vienos nuotraukytes like
Nu fainai būtų nuotraukytę kokią pamatyt, kad ir visai mažytęęęęęęęęę ax Bet vistiek nuotaiką pakelia Twisted Evil

Robertas man patiko, nors ir barzdos nemėgstu love

Labai faini kalendorių viršeliai su Kristen ir Robertu mielas mielas mielas

Net ant dūšios gera žiūrint, kai Nikki odontologas po burną su replėm maklinėjo med
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 09 23, 2012 3:23 pm

Zizija rašo:
Nika rašo:Kokie gandai Surprised Kristen ten buvo, tikit??? Surprised blembaaaaaa... nors vienos nuotraukytes like
Nu fainai būtų nuotraukytę kokią pamatyt, kad ir visai mažytęęęęęęęęę ax Bet vistiek nuotaiką pakelia Twisted Evil

Robertas man patiko, nors ir barzdos nemėgstu love

Labai faini kalendorių viršeliai su Kristen ir Robertu mielas mielas mielas

Net ant dūšios gera žiūrint, kai Nikki odontologas po burną su replėm maklinėjo med
ten Niki buvo, einu zet, galvojau kad vampyru mamka Very Happy

Zizija- ne, ten ne Niki mirkt
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 09 23, 2012 3:47 pm

As ir netikiu,kad Kristen buvo tam renginy...juk butu kokia nors foto... masto
O Robke si karta man irgi kazkaip nlb... Embarassed Grizo i senus laikus juokas
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Sk. 09 23, 2012 3:51 pm

*aij* rašo:
Zizija- ne, ten ne Niki mirkt
Ot velnias, kiek malonumo sugadinai tranko O aš apsidžiaugiau ax mat atdar burna panaši pasirodė masto
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Sk. 09 23, 2012 6:42 pm

dangus giedras rašo:O jums merginos neidomu, kaip viskas ivyko? Niekada nesigilinote? masto
oi įdomu aišku, aš ir labai dažnai galvoju, kas įvyko, kodėl taip įvyko...savo galvoj pamakaluoju kažkokias teorijas tik čia nieko nerašau Embarassed ...

dangus giedras rašo:
Chrisella rašo:dangau, tik dabar klausimas daėjo Shocked Embarassed skaičiau aš matyt tą patį, ką ir tu... kad ji ten kažkokius dar lapus turėjo, ir kad atvažiavo ji su tuo susitikt dėl filmo naujo, kažką panašaus masto

O nuotraukose lapai buvo? Nepamenu as...
na aš tai kaip ir neatsimenu jokių lapų galvoju ....
Nika rašo:Kokie gandai Surprised Kristen ten buvo, tikit??? Surprised blembaaaaaa... nors vienos nuotraukytes like
aš net nežinau...ko tai čia netikiu...jei ji būt buvus tikrai būtų kažkokia nuotrauka..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pir. 09 24, 2012 7:39 am

bet kokios nuostabios foto is BA 2 like
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Pir. 09 24, 2012 9:03 am

*aij* rašo:bet kokios nuostabios foto is BA 2 like
Jaudinančios love mielas mielas mielas
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 09 24, 2012 6:12 pm

Blemba, BA tai tikrai foto nerealios like Nepasaint tos visos sitaucijos as BA ziauriaiiiiiiiii laukiu, nu labai labai, noriu atsiseti ir ramiai suziureti paskutine isotirjos dali, man kazkaip atrodo, kad ji nereali bus Smile
Del ko labiau pasuku galva, tai del promo turo.. jei iki to laiko jau viskas VIESAI bus gerai, tada jo, bet... bet.. o jeigu.. na zodziu.. pagalvojus apie promo jauduliukas apima
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 09 24, 2012 6:44 pm

Nu ka visokie zurnaliugos toliau rasineja, kad musu porele kartu.. Smile Pvz raso, kad Robertas nori vesti Kristen.. Kazin kas geriau ar tegu raso beleka, ar geriau visiska tyla? nezinau..

Tiesa, paziurejau tuos Snieguoles uz kadro video ir prisiminiau, jus kuri siuntetes ta DVD su papildoma medziaga? Nes as siunciaus kai tik atsirado torrentuose, tai spekit.. uzeme apie 10GB ir buvo TIK filmasssss Surprised tai daugiau nebesisiunciau, reiks dar pasiknist..
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Pir. 09 24, 2012 6:55 pm

Jo BA 2 nuotraukos labai gražios mielas ...ištikrūjų ir aš nežinau, kaip čia geriau, ar kad visokie žurnalistai rašinėja galvoju ar kad visai tylėtų galvoju ...neeee gal vis tik geriau, kad kažką rašo, nes jei visai nieko nerašytų, galvoju išeitumėm iš proto begalvodamos kas ir kaip Smile ...
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Briliantik Antr. 09 25, 2012 5:30 am

grazios foto Smile mielas
Briliantik
Briliantik

Pranešimų skaičius : 227
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 35
Miestas : Elektrenai

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 09 25, 2012 8:22 am

Siek tiek is mados pasaulio...

Balenciaga tai padare pirmieji...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Antr. 09 25, 2012 9:49 am

dangus giedras rašo:Siek tiek is mados pasaulio...

Balenciaga tai padare pirmieji...

Čia tai geras... masto Įdomu, kaip patys Balenciagos dizaineriai į tai reaguoja? Kažkaip jaučiu protingiau, nei Kuzminskaitė dėl savo juodų drugelių Razz
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 09 25, 2012 9:50 am

Mirmukė rašo:
dangus giedras rašo:Siek tiek is mados pasaulio...

Balenciaga tai padare pirmieji...

Čia tai geras... masto Įdomu, kaip patys Balenciagos dizaineriai į tai reaguoja? Kažkaip jaučiu protingiau, nei Kuzminskaitė dėl savo juodų drugelių Razz

del tu juodu drugeliu, tai joo... perlenkta lazda ten buvo...
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 36 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 3637 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume