R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
Freke
Fay
bruknė*
Stabili
Briliantik
Ieva
Pacanke
dangus giedras
*aij*
Nika
Chrisella
nedovile
Zizija
Mija
18 posters

Puslapis 341 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 11 13, 2012 6:21 am

labas rytas, i yahoo ilindau is pacio ryto, foto paziuret. Grozis musu mergaites, padazyta pasakiskai mielas
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 6:56 am

nedovile, nieko tokio toje foto nera, del ko turetumei nerimauti...
Tai tik sustabdyta sekunde ir ten nieko tokio nera...Roberto akys uzmerktos. Kristen susijaudinusi, nes kaip gali buti kitaip...pasauline premjera...mase zmoniu...i akis blykstes...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 7:01 am

nedovile dar...mes mateme juos kartu...mes mateme Kristen namuose Roberto suniuka...viskas gerai...Chrisella rase, kad fane kalbejo su Kristen teciu ir jis liepe netiketi zurnalais, tad netikime, o tikime tuo, ka matome...cia darbas...aplink Kristen apsaugos ir zmoniu buvo begalo daug...juk buvo jai grasinta ne viena karta, todel gal but jautesi itampa ir apskritai...nedovile, viskas tikrai tikrai gerai...jei Robsten mateme kartu koncerte, namie ir dar kazkur, zinok...jie ne ta pora, kuri dirbtu del pinigo...jie tokie, kokie turi buti padorus zmones ir jei mateme juos kazkur kartu, tai jie ir buvo kartu ne del piaro, ne del pinigu, ne todel, kad jie nori prastumti BA II dali, o todel, kad jie KARTU ir kad MYLI vienas kita...

Panos, dar esu prie seno PC ir negaliu foto ikelti i pagrindine tema...tikiuosi dangus giedras gales sukelti...vel man langas i sona slankioja, nu kaip nervina
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 7:05 am

Daaaaaaaaaaaar...as gi sapnavau...sapnavau, kad maciau Kristen...ir ne tik as maciau...ir jus matete, tik nepasakhysiu kurios, nes as nezinau, bet zinau, kad panos is temos, nes keleme nuotraukas i tema...mateme Kristen, gavau parasa ir darkyta anglu kalba Kristen aiskinau, kad as busiu netoli Londono ir Kristen atsinese zemelapi ir ji suprato mane...buvo kazkoksai renginys, bet visos baltai...labai daug triuksmo...
Ir as pamenu savijauta, kokia as buvau laiminga...
Geras mano sapnas...pagalvojau nakti, pasapnavau paryciais, belieka, kad jis issipildytu realybeje...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 11 13, 2012 7:06 am

Sveikos,
nedovile rašo:Mergaites,kaip man neramu del sios foto nezinau Mija,kai pasijungsi butinai pakomentuok ka tu galvoji... masto man kazkaip negera pasidare... nezinau viliuosi,kad cia tik tokia akimirka nevykusiai uzfiksuota ir sios abieju israiskos neatspindi ju busenos... galvoju Prisimenu foto is Kristen namu,is baro ir kazkaip raminuosi...jezus,Mija,kaip tu nelaiku pabegai cry Man reikia optimizmo musa1

Fanai su sia foto juokauja - Kristen liepe Robertui nusivalyti lupas...

Tai... tik akimirka, kai Robertas uzsimerke nuo blykstes. Jei perziuretume visas premjeru nuotraukas, dar ne tokiu vaizdu rastume.

Abu isvyko is premjeros kartu, vienoje masinoje. Skrenda i Londona...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 7:06 am

Lekiu trumpam...mazoji dar bambaliuoja, kad kazko jai is PC reikia Shocked
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Antr. 11 13, 2012 7:07 am

Labas rytas

Kokie jie mielas mielas mielas , vos pazinau Dakota....pritariu Nikai, ji cia vyresne atrodo Rolling Eyes mielas , bet jai tinka mielas

Aciu mergaites uz tesiogini reportaza, uz emocijas gele gele gele

As daba tiesiog be zodziuuuuu, kokie jie Crying or Very sad mielas
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Antr. 11 13, 2012 7:11 am

dangus giedras rašo:

Abu isvyko is premjeros kartu, vienoje masinoje. Skrenda i Londona...
mielas mielas mielas

Net dirbti negaliu.... Embarassed
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 11 13, 2012 7:12 am

Dakotos nebuciau pazinus, reik priprasti prie tokios tamsios ax

Belos tetis..mmm. pasakiskas ax
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 11 13, 2012 7:14 am

nedovile- ka Mija parase, tirka tiesa, negali but kitaip friends

nebetikeciau niekuom tada jau.
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 11 13, 2012 7:57 am

Negaliu sukelti nuotrauku, nes man labai stringa kompiuteris (visur labai daug nuotrauku)... plius turiu darbo.

Kristen ir Robertas buvo after party. Abu persirenge...

Atvyko kartu. Isejo atskirai, bet Kristen masina lauke Roberto...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Ieva Antr. 11 13, 2012 7:58 am

Mergaites aciu uz geras rytines emocijas buckis

as atsikeliau ir norejau prisijungti, bet kompas miegamajam, tai niekaip neisejo tyliai nepastebetai prisijungti, vyras grieztai liepe junkt kompa lauk ir eit miegot Embarassed

delto dar syki aciu uz jusu naktini dziaugsma, kuriuo pasidalinote mielas

Ieva
Ieva

Pranešimų skaičius : 76
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 11 13, 2012 8:00 am

After party nuotraukos

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 38f3a4220059007

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Ee1591220059031

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 A7kMwBnCIAA4yyT

Šaltinis
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Antr. 11 13, 2012 8:14 am

dangus giedras rašo:Negaliu sukelti nuotrauku, nes man labai stringa kompiuteris (visur labai daug nuotrauku)... plius turiu darbo.

Kristen ir Robertas buvo after party. Abu persirenge...

Atvyko kartu. Isejo atskirai, bet Kristen masina lauke Roberto...

Aciu labai kad keli info/foto gele gele gele gele gele gele

Aciu visom, kas kelia visa info, labai labai labai aciuuuuu gele gele gele gele
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 11 13, 2012 8:18 am

Tiek Roberto, tiek Kristen tevai buvo premjeroje. Kristen mama praleido raudona kilima (yra nuotraukos).

Kiek man zinoma, Kristen mama ejo i premjera su savo verslo partneriu (jau seniai sklando gandas, kad del jo tevai galutinai issiskyre), o Kristen tevas buvo pastebetas premjeroje su moterimi...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Antr. 11 13, 2012 9:32 am

Tik db namo parsibaladojau,tikejausi Mijos raminancios sms,na bet iskentejau ir....ramu...jei ne tik Mija,bet ir Dangus sako,kad viskas gerai,as tikiuuuuuuuuuuuu danguje Myliu Robsten,myliu jus visas ir ziauriai laukiu filmo amen

Dangau,aciu,kad keli info gele snd as nekokia pagalbininke,daug darbelio ir reikalu turiu... Embarassed vakare galesiu pagelbeti,jei dar busit ko nesukele mirkt
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Briliantik Antr. 11 13, 2012 9:58 am

Sveikos, buvau uzbegus is ryto susirinkau naujienas ir darban lekiau, nes lb velavau Smile

Musu Twix'ai atrode fantastiskai danguje , tik man Kristen sukneles spalva uzkliuvo (nepatinka man tokia spalva) bet modelis superinis... like
Briliantik
Briliantik

Pranešimų skaičius : 227
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 35
Miestas : Elektrenai

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 10:48 am

Aha...Kristen tetis buvo su moteriske...matesi per transliacija, kad jis ne vienas buvo...

Kiek galejau, tiek foto sukeliau...turiu atsijungti nuo PC, bet per mobilu paskaitinesiu...

nedovile , net nepagalvojau, kad gali taip del tos nuotraukos susijaudinti...buciau zinojusi, buciau parasiusi SMS ir apraminusi...dabar prisiminiau, kad tai tavo pirmosios premjeros ir tu tiesiog nezinojai, kad visokiu sustabdytu kadru buna... friends

Visoms geros dienos...zinau, kad premjeros Londone negalesiu ziureti, nes atvaziuoja gimines, todel tik vakare prisijungsiu paskaityti dabar jau jusu emocijas ax

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 12:14 pm

Kristen ir Nikki After Party

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Nikki
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Antr. 11 13, 2012 12:16 pm

Melanie‏@happymommy81
So PapaStew and Mamapatz were chatting.. Cute..
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Antr. 11 13, 2012 1:00 pm

Sveikos friends

Aš pusę vienuolikos atsikėliau... ax

nedovile, matau jau visos tave nuramino dėl tos foto mirkt Niekada nepanikuok Laughing Juk mes žinom, kad jie kartu, o nuotraukų kartais būna juk visai nevykusių... Nors tavo įdėtoje aš nieko blogo nematau... nezinau Viskas gerai, jie myli vienas kitą love


Mija rašo:Daaaaaaaaaaaar...as gi sapnavau...sapnavau, kad maciau Kristen...ir ne tik as maciau...ir jus matete, tik nepasakhysiu kurios, nes as nezinau, bet zinau, kad panos is temos, nes keleme nuotraukas i tema...mateme Kristen, gavau parasa ir darkyta anglu kalba Kristen aiskinau, kad as busiu netoli Londono ir Kristen atsinese zemelapi ir ji suprato mane...buvo kazkoksai renginys, bet visos baltai...labai daug triuksmo...
Ir as pamenu savijauta, kokia as buvau laiminga...
Geras mano sapnas...pagalvojau nakti, pasapnavau paryciais, belieka, kad jis issipildytu realybeje...
Mija, koks fantastiškai geras sapnas Rolling Eyes

dangus giedras rašo:
Abu isvyko is premjeros kartu, vienoje masinoje. Skrenda i Londona...
Viskas tiesiog tobulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Labai ačiū visoms besidalinančioms informacija gele gele gele gele gele gele Jūs tiesiog auksas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buckis
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Antr. 11 13, 2012 1:39 pm

Buvau nuluzusi is as,visgi miegas nugalejo tranko
Aciu dar karta visoms uz nuraminima buckis dabar ir pati galvoju,kad lygioj vietoj radau ko prisiknist Laughing Mija,tu teisi,cia turbut,del to,kad tai mano pirmoji premjera...tas samysis isgasdino,suglumino Embarassed
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Antr. 11 13, 2012 2:17 pm

nedovile, nu čiaaaa dabar friends matau jau nuramino tave mirkt jau vien tas faktas, kad jie toj foto su vienodu lūpdažiu, daug pasako Laughing love viskas su jais gerai gele
o bučkio foto taip ir nėra masto paparaciai apsižioplino arba dar pardavinėja foto Very Happy
dėl tų lūpų ten geras, paskui Nickas liepė Robertui jas nusivalyt Laughing nežinau ar naujienose šis video yra, nebuvau ten dar, tai ČIA nuoroda ir apie 0:50

aiii, dar ryte skaičiau važiuodama, čia kas Twitter turi, atsargiai spaudinėkit nuorodas, per tumblr eina parašytas postas su BA antros dalies pabaiga, ir dar atsiranda tokių, kur jį paplatina tranko
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Antr. 11 13, 2012 3:58 pm

Perkeliau... Buvo ne toje temoje parasyta...

Stabili rašo:Labas merginos : )) Šįryt atsikėlusi puoliau prie kompo, nes mačiau, kad naktį premjera buvo .. tik prašau, neįsižeiskit, tai tik mano subjektyvi nuomonė, man nei Kristen, nei Robertas šį kartą nepatiko .. drabužėliai jiems nelabai tiko, Kristen tikrai milijonus kartų fantastiškiau atrodė, ypač po visų tų įvykių, kai pirmą kart į viešumą išėjo su ta gėlėta suknele ir surištais plaukas, nu ledinė buvo kramtuske Ir Robui tas žalias kostiumas kažkaip .. nelabai .. kažkaip daugiau tikėjausi .. tik džiaugiuosi, kad jie kartu, kad jiems viskas gerai ... ir laukiu premjeros ketvirtadienį, bilietai jau kišenėje : )))
Sėkmės visoms!
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Antr. 11 13, 2012 4:06 pm

as siandien ne ta koja gal islipau, nuo bet kokio komentaro susilaikau, tik pasikartosiu plaukai ir makiazas mielas ir tikrai,gera matyt juos kartu.

man pernykstei, Londono premjeroj, ner lygiu.
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 341 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume