R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 241 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Št. 08 04, 2012 6:24 pm

Nedovile nekreipk demesio, na drebtelejo taviskis kad tik tave paerzint, tokie jau jie. As saviskiui nieko apie visa Kristen/Roberto situacija nepasakoju - savo nervus taupau, nes irgi graziu komentaru nesulaukciau...

Chrisella o kokia priezastis kad ta bloga uzdaro? Vien del dabartines Robsten situacijos? Siaip gaila, kad fanai nusisuka nuo Kristen taip greitai, as suprantu, kad daug ka jos elgesys nuvyle ir sokiravo, bet kol detales nezinomos ( siaip is tiesu, kai pagalvoji, tai beveik niekas mums nezinoma) tai taip lengvai padet taska man keista. O jei paaiskes, kad ten kazkas buvo, kas tarkim pateisintu kazkaip Kristen, tai vel visi ex fanai mylet ja prades... Nepatinka man toks metymasis.
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Št. 08 04, 2012 6:30 pm

Labai daug Roberto fanu nusigreze nuo Kristen... Tai nutiko todel, kad pirmiausia jie / jos pamilo Roberta... Ir tada prieme Kristen - kaip jo mergina, mylima moteri. Ir dabar fanams tai atrodo isdavyste, Kristen isdave ju mylima, dievinama aktoriu... Ir negali susitaikyti su tuo... nezinau

********

Del Zmoniu zurnalo... geriausias komentaras po nuotrauka, kur Robertas ir Kristen eina is koncerto, - pries pat skandalui iskylant i viesuma, neatrode labai laimingi tranko Parase - tipo abu zinojo, kad viskas paaiskes... Mad
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 08 04, 2012 6:33 pm

manotorija rašo:Chrisella o kokia priezastis kad ta bloga uzdaro? Vien del dabartines Robsten situacijos? Siaip gaila, kad fanai nusisuka nuo Kristen taip greitai, as suprantu, kad daug ka jos elgesys nuvyle ir sokiravo, bet kol detales nezinomos ( siaip is tiesu, kai pagalvoji, tai beveik niekas mums nezinoma) tai taip lengvai padet taska man keista. O jei paaiskes, kad ten kazkas buvo, kas tarkim pateisintu kazkaip Kristen, tai vel visi ex fanai mylet ja prades... Nepatinka man toks metymasis.

tame atsisveikinimo post'e rašo, kad negali apie juos rašyti daugiau ir apsimesti, kad viskas yra gerai, kad ji ir toliau juos rems kaip aktorius, bet kaip poros fanė nebus ir t.t. ČIA atsisveikinimo post
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 08 04, 2012 6:41 pm

Chrisella rašo:
tame atsisveikinimo post'e rašo, kad negali apie juos rašyti daugiau ir apsimesti, kad viskas yra gerai, kad ji ir toliau juos rems kaip aktorius, bet kaip poros fanė nebus ir t.t. ČIA atsisveikinimo post
As zinau, kad prasau daug...o tu negali i naujienas ikelti sio posto ir... labai noriu, kad ir isverstum gele
As busiu tavo amzina verge buckis
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Št. 08 04, 2012 6:47 pm

Taip, tikrai nepagalvojau, kad daug fanu pradejo Kristen megti vien del to, kad ji su Robertu. Tada taip, jiems visos durys atviros jos nemegti. Nors siaip as irgi pirmiausiai Robertu susidomejau ir tik paskui pradejau kitais aktoriais dometis, o tada Robsten.

Chrisella perskaiciau ta atsisveikinima - liudna, bet as vis tiek nelabai suprantu tu kurie jau palaidoja Robsten kaip pora. Na juk nieks dar neaisku, gal jie susieis kartu ir viskas gerai. Daug blogu sustabde info kelima, kol nebus kazkas aiskiau, tai cia naturalu, nes tos info dabar tiek daug neteisingos, spauda issidirbineja kaip netingi, tai tikrai geriau islaukt kol kazkokia rimta info pasirodys
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 08 04, 2012 7:22 pm

Mija rašo:
Chrisella rašo:
tame atsisveikinimo post'e rašo, kad negali apie juos rašyti daugiau ir apsimesti, kad viskas yra gerai, kad ji ir toliau juos rems kaip aktorius, bet kaip poros fanė nebus ir t.t. ČIA atsisveikinimo post
As zinau, kad prasau daug...o tu negali i naujienas ikelti sio posto ir... labai noriu, kad ir isverstum gele
As busiu tavo amzina verge buckis

jau Smile

vėl aš jį perskaičiau ir vėl kažkaip... Sad
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Št. 08 04, 2012 7:30 pm

Aciu Chrisella flower flower flower
Perskaiciau-kazkaip graudu paliko ir man... Sad friends
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Št. 08 04, 2012 8:03 pm

manotorija rašo:Nedovile nekreipk demesio, na drebtelejo taviskis kad tik tave paerzint, tokie jau jie. As saviskiui nieko apie visa Kristen/Roberto situacija nepasakoju - savo nervus taupau, nes irgi graziu komentaru nesulaukciau...

Chrisella o kokia priezastis kad ta bloga uzdaro? Vien del dabartines Robsten situacijos? Siaip gaila, kad fanai nusisuka nuo Kristen taip greitai, as suprantu, kad daug ka jos elgesys nuvyle ir sokiravo, bet kol detales nezinomos ( siaip is tiesu, kai pagalvoji, tai beveik niekas mums nezinoma) tai taip lengvai padet taska man keista. O jei paaiskes, kad ten kazkas buvo, kas tarkim pateisintu kazkaip Kristen, tai vel visi ex fanai mylet ja prades... Nepatinka man toks metymasis.

labai teisingai parasei ir isdestei viska, as sutinku labai netgi friends
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Št. 08 04, 2012 8:07 pm

Chrisella, tikrai labai labai aciu uz veritmus friends As tiesiog manau, kad fanai per greit... per greit reaguoja... as galvoju, kad mes dar per mazai zinom, kad griebtis tokiu galutiniu isvadu... nors is dalies ir suprantu, kad sunku vesti foruma pavadinimu robstenation, kai viskas taip suvelta Sad
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Št. 08 04, 2012 8:09 pm

Chrisela- aciu, kad isvertei , idomu buvo skaityti, tuo paciu ir graudu... pasaka baigesi?....
kazkokia beprotybe ir nesamone, noreciau, kad mes suzinotume tiesa, kas nutiko, kas uz to slypi, ar suzinosim? o gal nieko zinot nereikia, nutiko, kas nutiko, yra kaip yra?... nemazai klausimu, i kuriuos norim atsakymu... sunku visiems, o jiems... nezinau, be proto turetu but sunku....
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 08 04, 2012 8:15 pm

Chrisella rašo:
jau Smile
vėl aš jį perskaičiau ir vėl kažkaip... Sad
As paskutiniu metu asaru pakalneje Sad ...susigraudinu del visko Sad ...skaiciau posta ir Crying or Very sad

Dekui, kad isvertei gele
Gal kaip nors, visos kartu, sugebesime tai istverti friends

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by raciren Št. 08 04, 2012 8:20 pm

tikrai, koks liudnas laiskas... Crying or Very sad

dekui Chrisella balionas
raciren
raciren

Pranešimų skaičius : 7
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 39

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Št. 08 04, 2012 8:56 pm

Chrisella, labai dėkui tau už vertimus gele

Liūdna skaityt šį laišką... Crying or Very sad
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 5:39 am

septinta rašo:Nedovile, o ką apie tą rupertą vyras pasakė? Jei Kristen tokia, tai koks anas tuomet pagal tavo vyrą masto

aš savo vyrui dviem sakininiais pasakiau situaciją dar visko pradžioje, tai pasakė, tik tiek, kad jau lyg kažkur matė apie tai parašyta. Ir viskas.

nedovile rašo:septinta,as jau apsipylus asarom pabegau nuo jo-buvo smugis zemiau juostos... Crying or Very sad
snd nenorejau gilintis,bet ateis tokia diena,kai rimtai paklausiu,kokia jo nuomone apie ta isgama... red
Nepatiko man toks poziuris.. musu Nors anot jo-Holivudas viena seima,nes visi su visais miega,ir tik laiko klausimas kiek atlaikys dviese,visada atsiranda trecias,nes istikimybes pas juos nerasta... musa
Mano vyras sia zinia su piktdziuga prieme tranko
Pagalvojo, kad mesiu as domejimasi Twilight.
Kaip jis klydo dantys

O po septinta iskelto klausimo ka vyras apie ruperta mano, susimasciau, kad apie ruperta niekas per daug nieko blogo nesako ir tai mane siutina musa12

Paskambino man is Airijos broliene su klausimu: Ar tu zinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaai ka Kristen prisidirbo?
Veliau pati pasitaise, kad butu keista, jei as to nezinociau. Tik ir ji apie ruperta neuzsimine. Na ka, ten vyras. Jam panizo, jis pasikase ir pabande, bet kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaip Kristen galejo. Pizdec...nesikeikiant. Ji ka, antzmogis. Ji ka, Dievas...

Apskritai, sioje situacijoje rupertas (negaliu as jo pavardes is didziosios raides rasyti) lieka kazkur toli toli sone...lyg jis ejo pro sali, uzkabino ir praejo. Ir kas sako, kad vyrai ir moterys turi lygias teises. Neturi. Vyrams galima viskas, o moterims nieko. As nekalbu, kad Kristen pasielge gerai ir t.t....as kalbu, kad sioje istorijoje yra du zmones, o paskaicius spauda atrodo, kad Kristen viena su savimi pavare ir dabar mes ja gyva ant lauzo turime sudeginti...negaliu...pikta as esu musu
manotorija rašo:Taip, tikrai nepagalvojau, kad daug fanu pradejo Kristen megti vien del to, kad ji su Robertu. Tada taip, jiems visos durys atviros jos nemegti. Nors siaip as irgi pirmiausiai Robertu susidomejau ir tik paskui pradejau kitais aktoriais dometis, o tada Robsten.

Chrisella perskaiciau ta atsisveikinima - liudna, bet as vis tiek nelabai suprantu tu kurie jau palaidoja Robsten kaip pora. Na juk nieks dar neaisku, gal jie susieis kartu ir viskas gerai. Daug blogu sustabde info kelima, kol nebus kazkas aiskiau, tai cia naturalu, nes tos info dabar tiek daug neteisingos, spauda issidirbineja kaip netingi, tai tikrai geriau islaukt kol kazkokia rimta info pasirodys
As seniai skaitau rusu fanu forume isikurusio Robsten klubelio nariu postus. As likau soke. Dabar jos beveik nebendrauja. Vare ant Kristen ivairiausiais zodziais. Kur dingo ta meile jai, isivaizduoju, nes is postu isaiskejo, kad jos buvo Roberto fanes.
Gi Kristen fanes, nors ir skaudziai sureagavo ir taip pat, kaip ir mes praejo visas stadijas - soka, neigima, nusivylima ir susitaikyma sugebejo kazkaip kitaip pazvelgti i sia situacija. Jos ieskojo priezasciu. Galvojo, kad gal Robertas ne toks, koki mes isivaizduojame. Gal Kristen uzaugo ir ji pradejo keistis. Visokiu versiju ten buvo, bet...jos nepasmerke jos, kaip zmogaus. Jos suprato, kad visi mes nuodemingi...Etc...

Sunku man dar...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Sk. 08 05, 2012 7:32 am

Blem perskaiciau straipsni apie Kristen 15min.lt ( negaliu ikelt, nes per telefona skaitau). Nu taip akicaizdziai matosi, kad tai tiesiog pilstymas ir nesamoniu rasymas, tai kam dar versti is kitu saltiniu ir deti i Lt puslapius? Jau nezino kaip issidirbinet, tuoj dar koki romana Kristen ir su Giovani pripaisys, kad maza nebutu... Maciau gossipcop paneige gandus, kad ji pas ji apsistojus, bet vis tiek daug kas priima tai kaip tiesa.
Man zinokit liudna ir del Kristen ir del to, kad pirma karta matau, kaip media dauzo ir traisko zmogaus gyvenima visiskai neziuredama i nieka. Kokiam pasauly mes gyvenam - viena klaida ir pasiuncia zmogu vos ne viesam uzmetymui akmenimis... Crying or Very sad
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 7:44 am

manotorija rašo:Blem perskaiciau straipsni apie Kristen 15min.lt ( negaliu ikelt, nes per telefona skaitau). Nu taip akicaizdziai matosi, kad tai tiesiog pilstymas ir nesamoniu rasymas, tai kam dar versti is kitu saltiniu ir deti i Lt puslapius? Jau nezino kaip issidirbinet, tuoj dar koki romana Kristen ir su Giovani pripaisys, kad maza nebutu... Maciau gossipcop paneige gandus, kad ji pas ji apsistojus, bet vis tiek daug kas priima tai kaip tiesa.
Man zinokit liudna ir del Kristen ir del to, kad pirma karta matau, kaip media dauzo ir traisko zmogaus gyvenima visiskai neziuredama i nieka. Kokiam pasauly mes gyvenam - viena klaida ir pasiuncia zmogu vos ne viesam uzmetymui akmenimis... Crying or Very sad

Cia tas straipsnis

As be komentaru Shocked
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 8:11 am

Mija, didziausias aciu uz info kelima buckis Perskaiciau paskutini interva... smagu del graziausio virselio antros vietos ir Kristen drauges twitterio pranesimai.. nezinau

As prizadu prisideti prie info kelimo, bet taip kvaila, bet kol kas neinu i jokius puslapius, as nezinau kodel.. kazkas uzsiblokavo viduj ir negaliu pasakyt, kad oj man neidomu kaip jie gyvena, tai butu netiesa, bet kazkaip.. tokia abejone palikta, kur tiesa, o kur ne?

Bet info keliancioms merginoms tikrai labai didelis dekui balionas
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 05, 2012 8:14 am

aš taip ir galvojau, kad Giovanni gaus dabar tranko iš pradžių viską pradėjo RadarOnline, nes ten neturi jau ką rašyt tai kuria, o HollywoodLife papildė, o Giovanni neseniai tą HollywoodLife pasiuntė tranko nu žodžiu, sakau, tegul greičiau kas naujo atsitinka ir pamirš tie laikraščiai čia viską nezinau
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 8:15 am

WOW, kaip dramatiskai man susiziurejo paskutinis ikeltas fanu kurtas video nezinau Ne per ilgas, muzika gerai patinka, labai patiko liux
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 8:23 am

Nika rašo:Mija, didziausias aciu uz info kelima buckis Perskaiciau paskutini interva... smagu del graziausio virselio antros vietos ir Kristen drauges twitterio pranesimai.. nezinau

As prizadu prisideti prie info kelimo, bet taip kvaila, bet kol kas neinu i jokius puslapius, as nezinau kodel.. kazkas uzsiblokavo viduj ir negaliu pasakyt, kad oj man neidomu kaip jie gyvena, tai butu netiesa, bet kazkaip.. tokia abejone palikta, kur tiesa, o kur ne?

Bet info keliancioms merginoms tikrai labai didelis dekui balionas
Man praejo...vienintele abejone lieka ar apskritai ji kalbejo interviu metu (as apie tai, kad kartais intervai gali buti is pirsto islauzti)...bet jei tai ji kalbejo, as ja tikiu. Neliko abejoniu del jos zodziu. Galvoju, kad tu abejoniu ir nebuvo. Kai sakiau, kad negaliu skaityti interviu, nes netikiu, matyt galvojau, kad skaitydama interviu ieskodavau kazkokiu uzsleptu minciu apie Roberta, todel dabar viska kitaip pradejau skaityti ir...jei ja netiki, kaip gali gerbti ir myleti? Tai neimanoma, nes tada tai veidmainyste...tada tai parodo, kad viska. ka raso geltona spauda, mes priimame ir net neigdami galvojame, kad tai tiesa...
Cia ne piktai, as tik i tai, kad kai myli eini link pazinimo ir nebijai, kad jei suklydai ir galvojai, kad ji kitokia, tu vistiek ja myli, nes meile nepraeina nuo to, kad mylimas objektas kazka padare ir meile nedingsta, jei apie mylimaji kazka kazkas pasako...bet jei tai nutinka, tada reikia prisipazinti, kad tai ne meile, o sukurta iliuzija, kuri atsiradusi menkiausiam ibrezimui subliusko...
Gal but todel as taip greitai susitaikiau su tuo kas ivyko...man be galo skauda, man labai gaila ir as dar daznai verkiu, bet...as ja myliu besalygiskai ir as skaitau interviu ir as ziuriu video...as galvoju, kad tik taip as galesiu is to isbristi...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 8:39 am

Mija rašo:
Nika rašo:Mija, didziausias aciu uz info kelima buckis Perskaiciau paskutini interva... smagu del graziausio virselio antros vietos ir Kristen drauges twitterio pranesimai.. nezinau

As prizadu prisideti prie info kelimo, bet taip kvaila, bet kol kas neinu i jokius puslapius, as nezinau kodel.. kazkas uzsiblokavo viduj ir negaliu pasakyt, kad oj man neidomu kaip jie gyvena, tai butu netiesa, bet kazkaip.. tokia abejone palikta, kur tiesa, o kur ne?

Bet info keliancioms merginoms tikrai labai didelis dekui balionas
Man praejo...vienintele abejone lieka ar apskritai ji kalbejo interviu metu (as apie tai, kad kartais intervai gali buti is pirsto islauzti)...bet jei tai ji kalbejo, as ja tikiu. Neliko abejoniu del jos zodziu. Galvoju, kad tu abejoniu ir nebuvo. Kai sakiau, kad negaliu skaityti interviu, nes netikiu, matyt galvojau, kad skaitydama interviu ieskodavau kazkokiu uzsleptu minciu apie Roberta, todel dabar viska kitaip pradejau skaityti ir...jei ja netiki, kaip gali gerbti ir myleti? Tai neimanoma, nes tada tai veidmainyste...tada tai parodo, kad viska. ka raso geltona spauda, mes priimame ir net neigdami galvojame, kad tai tiesa...
Cia ne piktai, as tik i tai, kad kai myli eini link pazinimo ir nebijai, kad jei suklydai ir galvojai, kad ji kitokia, tu vistiek ja myli, nes meile nepraeina nuo to, kad mylimas objektas kazka padare ir meile nedingsta, jei apie mylimaji kazka kazkas pasako...bet jei tai nutinka, tada reikia prisipazinti, kad tai ne meile, o sukurta iliuzija, kuri atsiradusi menkiausiam ibrezimui subliusko...
Gal but todel as taip greitai susitaikiau su tuo kas ivyko...man be galo skauda, man labai gaila ir as dar daznai verkiu, bet...as ja myliu besalygiskai ir as skaitau interviu ir as ziuriu video...as galvoju, kad tik taip as galesiu is to isbristi...

Man tiesiog ji buvo tas zmogus (dar ir yra), kuris buvo kaip pavyzdys, buti savimi, nebijoti buti savimi, o Kristen ir Roberto santykiai buvo pavyzdys tikros meiles. Ir as sutinku, kad tai tik mano problema, kad as susikuriu iliuzija ir matau, tai ka noriu matyti.. O del meiles Kristen, tai as ziuriu ir truputi is kitos puses, jei as jos nemyleciau, mane paveiktu tie ivykiai, bet ne taip stipriai, kad reiketu laiko atsigauti, reiketu laiko vel po biski skaityti info.. nes mane labai paveike, o paveike todel, kad as to tiesiog nesitikejau, kaip ir kiekviena is jusu... turbut neveltui taip ilgai neigiau tai, dar ir dabar sakau, kad man likus kazkokia abejone, kazkoks neaiskumas.. O del visu interviu, tai as juos neskaiciau pastaruoju metu ne del to, kad man neidomi Kristen, ar kad mano iliuzijos jos atzvilgiu subliusko, o del to, kad as eilini karta isitikinau ka reiskia SPAUDA, ka jie gali, ka jie sau leidzia.. visur ir visada zaidzia pinigai..vat sugriauni zmogui gyvenima isleisdamas tokias fotkes, gauni uz tai dafiga bapkiu ir sedi apsipatenkines, poto visi zurnalai drapstosi purvais ir mano, kad turi tam teise, ji gi paslydo?
Zodziu, kazkaip issipleciau, bet as ejau link to, kad mano info nesekimas nesisiejo su meile Kristen, kaip as ja mylejau, taip ir myliu, kaip gerbiau, taip tebegerbiu, kaip zavejausi ja, taip tebesizaviu. Ir is visos is visos sirdies noreciau, kad Robertas jai atleistu ir, kad vel butu Robsten Sad
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 08 05, 2012 8:43 am

Mija rašo:
manotorija rašo:Blem perskaiciau straipsni apie Kristen 15min.lt ( negaliu ikelt, nes per telefona skaitau). Nu taip akicaizdziai matosi, kad tai tiesiog pilstymas ir nesamoniu rasymas, tai kam dar versti is kitu saltiniu ir deti i Lt puslapius? Jau nezino kaip issidirbinet, tuoj dar koki romana Kristen ir su Giovani pripaisys, kad maza nebutu... Maciau gossipcop paneige gandus, kad ji pas ji apsistojus, bet vis tiek daug kas priima tai kaip tiesa.
Man zinokit liudna ir del Kristen ir del to, kad pirma karta matau, kaip media dauzo ir traisko zmogaus gyvenima visiskai neziuredama i nieka. Kokiam pasauly mes gyvenam - viena klaida ir pasiuncia zmogu vos ne viesam uzmetymui akmenimis... Crying or Very sad

Cia tas straipsnis

As be komentaru Shocked

kazkokios pievos ir nesamones... jetus, kada tai baigsis....
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 8:47 am

Nika rašo:
Man tiesiog ji buvo tas zmogus (dar ir yra), kuris buvo kaip pavyzdys, buti savimi, nebijoti buti savimi, o Kristen ir Roberto santykiai buvo pavyzdys tikros meiles. Ir as sutinku, kad tai tik mano problema, kad as susikuriu iliuzija ir matau, tai ka noriu matyti.. O del meiles Kristen, tai as ziuriu ir truputi is kitos puses, jei as jos nemyleciau, mane paveiktu tie ivykiai, bet ne taip stipriai, kad reiketu laiko atsigauti, reiketu laiko vel po biski skaityti info.. nes mane labai paveike, o paveike todel, kad as to tiesiog nesitikejau, kaip ir kiekviena is jusu... turbut neveltui taip ilgai neigiau tai, dar ir dabar sakau, kad man likus kazkokia abejone, kazkoks neaiskumas.. O del visu interviu, tai as juos neskaiciau pastaruoju metu ne del to, kad man neidomi Kristen, ar kad mano iliuzijos jos atzvilgiu subliusko, o del to, kad as eilini karta isitikinau ka reiskia SPAUDA, ka jie gali, ka jie sau leidzia.. visur ir visada zaidzia pinigai..vat sugriauni zmogui gyvenima isleisdamas tokias fotkes, gauni uz tai dafiga bapkiu ir sedi apsipatenkines, poto visi zurnalai drapstosi purvais ir mano, kad turi tam teise, ji gi paslydo?
Zodziu, kazkaip issipleciau, bet as ejau link to, kad mano info nesekimas nesisiejo su meile Kristen, kaip as ja mylejau, taip ir myliu, kaip gerbiau, taip tebegerbiu, kaip zavejausi ja, taip tebesizaviu. Ir is visos is visos sirdies noreciau, kad Robertas jai atleistu ir, kad vel butu Robsten Sad
Nezinau nezinau...as pamenu tavo ejima i Kristen Very Happy

Jei taip saziningai, as galvoju, kad reikia ruostis tam, kad Robsten neliko...viskas...kuo greiciau tai suvoksime, tuo bus lengviau...net jei jis bus, viskas bus kitaip...mes abejosime, mes viskuo abejosime...
As pati labai noriu, kad jie butu kartu ir galvoju, jei meile tikrai tokia, kokia mes mateme ar isivaizdavome kad matome, jie bus kartu...

Laukti ir viltis...nieko kito nelieka...
O as, saugodama save, pratinuosi prie minties, kad jie gali buti mano gyvenime ir atskirai...labai sunku, bet...as juos taip myliu ir as priimsiu ju sprendima...tik man reikia laiko...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 8:53 am

Mija rašo:
Nezinau nezinau...as pamenu tavo ejima i Kristen Very Happy

Jei taip saziningai, as galvoju, kad reikia ruostis tam, kad Robsten neliko...viskas...kuo greiciau tai suvoksime, tuo bus lengviau...net jei jis bus, viskas bus kitaip...mes abejosime, mes viskuo abejosime...
As pati labai noriu, kad jie butu kartu ir galvoju, jei meile tikrai tokia, kokia mes mateme ar isivaizdavome kad matome, jie bus kartu...

Laukti ir viltis...nieko kito nelieka...
O as, saugodama save, pratinuosi prie minties, kad jie gali buti mano gyvenime ir atskirai...labai sunku, bet...as juos taip myliu ir as priimsiu ju sprendima...tik man reikia laiko...
Oj taippp, mano ejimas buvo kitoks nei jusu Very Happy man reikejo laiko ja pamilti, arba pamilau ja ne is karto Smile Bet po truputi ji mane suzavejo labai labai ir, kad ja pamilau tai faktas Smile Taciau jeigu taip pasiknisant savo viduje, man turbut vistiek pirmoje vietoje buvo Robsten, o tik paskui jie kaip asmenybes atskirai, kaip Kristen Stwart ir Robert Pattinson.
As nesiruosiu nieko irodinet nei savo meiles, nei tai, kad man rupi, nes butu kvaila, bet , kad tu - Mija didesne Kristen fane as irgi sutinku.. tu man tokia labiau atsidavusi, giliai giliai sirdyje nesiojanti... as kitokia, bet tai nereiskia, kad nemylinti ir nepergyvenanti Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 9:12 am

Nika, mes juk diskutuojame mirkt
Ar tu supykai masto
Jei supykai, atsiprasau gele
Apie tave...as nezinau ...tu sakai, kad pamilai juos kaip pora, o as maciau, kad pirmiausiai patiko Edvardas, veliau Robertas ir tik daug veliau Robsten...cia tikrai ne priekaistas, nes mylime tuos, kuriuos mylime...
As tiesiog link to, kad tiems fanams, kuriems Robertas buvo pirmoje vietoje ir tiems, kuri laike Robsten meile kazkuo antgamtisku, yra sunkiau visa tai priimti, todel as tave tikrai suprantu, nes as zinau, kaip tau skauda... Crying or Very sad
Todel cia ir esame, nes...man Robsten buvo tai, ka maciau...tau Robsten gal but buvo tai, apie ka svajojai...mums abiems labai sunku Crying or Very sad
Ir ne tik mums...daugumai cia esanciu vis dar skauda Crying or Very sad
As cia rasau, kad man butu lengviau, nes viena to neistverciau...nepriimk visko, kaip asmeninio priekaisto, nes diskutuoti su tavimi man lengviau, nes as tave pazistu ir tu man labai patinki, todel...man juk reikia i kazka atsiremti ir man reikia ant kazko issilieti Embarassed love
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 2 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 241 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume