R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 341 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 9:24 am

Mija rašo:Nika, mes juk diskutuojame mirkt
Ar tu supykai masto
Jei supykai, atsiprasau gele
Apie tave...as nezinau ...tu sakai, kad pamilai juos kaip pora, o as maciau, kad pirmiausiai patiko Edvardas, veliau Robertas ir tik daug veliau Robsten...cia tikrai ne priekaistas, nes mylime tuos, kuriuos mylime...
As tiesiog link to, kad tiems fanams, kuriems Robertas buvo pirmoje vietoje ir tiems, kuri laike Robsten meile kazkuo antgamtisku, yra sunkiau visa tai priimti, todel as tave tikrai suprantu, nes as zinau, kaip tau skauda... Crying or Very sad
Todel cia ir esame, nes...man Robsten buvo tai, ka maciau...tau Robsten gal but buvo tai, apie ka svajojai...mums abiems labai sunku Crying or Very sad
Ir ne tik mums...daugumai cia esanciu vis dar skauda Crying or Very sad
As cia rasau, kad man butu lengviau, nes viena to neistverciau...nepriimk visko, kaip asmeninio priekaisto, nes diskutuoti su tavimi man lengviau, nes as tave pazistu ir tu man labai patinki, todel...man juk reikia i kazka atsiremti ir man reikia ant kazko issilieti Embarassed love

Oj neee, baik tu tikrai nepykstu friends As irgi diskutuoju, atvirai... gele kazkaip po viso to ivykio kalbejome, kaip sunku kaip sunku, o taip atvirai padiskutuot as ir negalejau, nes kai jus diskutavote, as isvaziavusi buvau.. Blem, tai ir as turiu atsiprasyti, kad kazkaip negerai parasiau, nes pagalvojai, kad pykstu tranko tikrai tikai ne balionas
Tai va, o apie Roberta tai jei tokia seka nuo pat pradziu padaryti, kaip as ka pamilau, tai butu taip: Twilight -->Edwardas-->Robertas-->Robsten ir Kristen, man kazkaip sitas kaip vienas atsirado, na turbut logiska pamilau Kristen ir pamilau Robsten mielas Tai va o dabar didziausia meile mano buvo Robsten, Kristen ir Robertas kaip kazkas vieno, kaip pora, o veliau eitu atskirai, kaip asmenybes..
Tai vat turbut del to man ir taip sunku susivokti, tu teisi, nes mane veze Robsten, as noriu noriu noriu kad jie butu kartu.. Ir pagalvojus, o kas bus jei jie ir nebebus kartu? fuj net nesinori to sakyti... Sad Bet tada tiek Kristen tiek Robertas vistiek liktu mano sirdyje, vistiek man jie butu idomus.. vistiek ziureciau filmus su jais..
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 05, 2012 9:36 am

Aš pamenu savo žodžius, kad nežinau, ar dar galėsiu būti Kristen fane. Kaip aš jų gailiuosi dabar Embarassed nezinau Mano įsitikinimu, kad jei esi fanas, tai esi, ir kai gerai būna, ir kai nelabai. O gavosi taip, kad aš pati savo įsitikinimams paprieštaravau tranko Taip, ji suklydo, labai suklydo, bet neturiu aš teisės ją smerkt. Visi mes žmonės ir visi mes klystam. Man ji tikrai rūpi, aš labai labai noriu, kad ji atsigautų, visą šitą praeitų ir ji būtų vėl laiminga. Taip ir bus... Smile O aš liksiu jos fane, kitaip ir būti negali, tiesiog nustosiu ją taip idealizuoti. Čia jau mano kaltė, idealių žmonių nebuvo ir nebus. Tačiau ji man vis dar yra ir bus pavyzdys, ir to niekas nepakeis.
Aš visuomet gal labiau buvau Kristen fanė, tačiau labai mylėjau, myliu ir mylėsiu Robertą, jį palaikysiu ir būsiu jo fanė.
O dėl Robsten... aš jų meile tikėjau ir tikiu. Man sunku juos įsivaizduoti ne kartu, bet bus kaip bus. Jeigu jie nuspręs, kad jiems geriau atskirai, aš nuliūsiu, bet juos abu mylėsiu ir palaikysiu. Jeigu nuspręs, kad jiems geriau kartu, aš apsidžiaugsiu, ir juos mylėsiu ir palaikysiu. Bet jokiais būdais aš vilčių nelaidoju ir tikiu, kad jie visa šita įveiks Smile O bus kaip bus... Ne mūsų čia gyvenimas, man iš esmės svarbiausia, kad jie būtų laimingi gele
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by EME Sk. 08 05, 2012 9:55 am

Mija rašo:
Nika rašo:
Man tiesiog ji buvo tas zmogus (dar ir yra), kuris buvo kaip pavyzdys, buti savimi, nebijoti buti savimi, o Kristen ir Roberto santykiai buvo pavyzdys tikros meiles. Ir as sutinku, kad tai tik mano problema, kad as susikuriu iliuzija ir matau, tai ka noriu matyti.. O del meiles Kristen, tai as ziuriu ir truputi is kitos puses, jei as jos nemyleciau, mane paveiktu tie ivykiai, bet ne taip stipriai, kad reiketu laiko atsigauti, reiketu laiko vel po biski skaityti info.. nes mane labai paveike, o paveike todel, kad as to tiesiog nesitikejau, kaip ir kiekviena is jusu... turbut neveltui taip ilgai neigiau tai, dar ir dabar sakau, kad man likus kazkokia abejone, kazkoks neaiskumas.. O del visu interviu, tai as juos neskaiciau pastaruoju metu ne del to, kad man neidomi Kristen, ar kad mano iliuzijos jos atzvilgiu subliusko, o del to, kad as eilini karta isitikinau ka reiskia SPAUDA, ka jie gali, ka jie sau leidzia.. visur ir visada zaidzia pinigai..vat sugriauni zmogui gyvenima isleisdamas tokias fotkes, gauni uz tai dafiga bapkiu ir sedi apsipatenkines, poto visi zurnalai drapstosi purvais ir mano, kad turi tam teise, ji gi paslydo?
Zodziu, kazkaip issipleciau, bet as ejau link to, kad mano info nesekimas nesisiejo su meile Kristen, kaip as ja mylejau, taip ir myliu, kaip gerbiau, taip tebegerbiu, kaip zavejausi ja, taip tebesizaviu. Ir is visos is visos sirdies noreciau, kad Robertas jai atleistu ir, kad vel butu Robsten Sad
Nezinau nezinau...as pamenu tavo ejima i Kristen Very Happy

Jei taip saziningai, as galvoju, kad reikia ruostis tam, kad Robsten neliko...viskas...kuo greiciau tai suvoksime, tuo bus lengviau...net jei jis bus, viskas bus kitaip...mes abejosime, mes viskuo abejosime...
As pati labai noriu, kad jie butu kartu ir galvoju, jei meile tikrai tokia, kokia mes mateme ar isivaizdavome kad matome, jie bus kartu...

Laukti ir viltis...nieko kito nelieka...
O as, saugodama save, pratinuosi prie minties, kad jie gali buti mano gyvenime ir atskirai...labai sunku, bet...as juos taip myliu ir as priimsiu ju sprendima...tik man reikia laiko...

Man Kristen visada yra pavyzdys, kad reikia buti savimi, o ne kazkuo kuo nori tave matyti fanai, ar zmones esantys salia taves,kad jei is tiesu myli ir nori bendrauti, priimsi zmogu toki koks jis yra.Stebedama Kristen kaip asmenybe zinokit kazkiek pasikeiciau ir as pati jum taip nebuvo galvoju pamilau kedukus Very Happy labai daznai su jais vaikstau, nes man taip patogu!! Very Happy ir nusisvilpt ka galvoja kiti.....

Kas liecia bendra Roberto ir Kristen ateiti.....jei Roberto meile jai buvo tikra ir tokia stipri kaip isivaizdavome, tai jis tikrai atleis Kristen ir bus su ja, nes kai myli zmogu stipriai ir besalygiskai manau toks nusizengimas tikros meiles neisardys...Mano gyvenime buvo panasi situacija .... ir ka...sauniai gyvenam kartu jau 10 metu mielas Jei Robertas nebus per daug isdidus ,atleis Kristen ir mes juos pamatysim vel kartu kaip pora mielas siuo metu as tuo noriu tiketi.....



EME
EME

Pranešimų skaičius : 4
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 41

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Sk. 08 05, 2012 10:11 am

Mija rašo:
Cia tas straipsnis

As be komentaru Shocked
aš neturiu žodžių... Shocked straipsnis joooo...
Nika rašo:
Ir is visos is visos sirdies noreciau, kad Robertas jai atleistu ir, kad vel butu Robsten Sad
ir aš labai labai norėčiau, kad Robertas surastų savyje jėgų jai atleist, kad vėl surastų širdies kamputyje pasislėpusią meilę Kristen. Nes nemanau, kad taip viską jis pamiršo ir meilė dingo. Gal dabar jo širdyje daugiau širdgėlos, pykčio, bet noriu tikėt, kad meilė niekur nedingo...
Mija rašo:
Jei taip saziningai, as galvoju, kad reikia ruostis tam, kad Robsten neliko...viskas...kuo greiciau tai suvoksime, tuo bus lengviau...net jei jis bus, viskas bus kitaip...mes abejosime, mes viskuo abejosime...
Sad ach kap norėčiau, kad tu būtum neteisi, bet....kas žino..
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 08 05, 2012 10:14 am

Eme- as irgi taip galvoju ghghghg
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Sk. 08 05, 2012 10:17 am

Kristen ir Robertas... Robsten... Visu pirma, as pamilau ne kuri nors, o sia pora... Butent juos abu. Veliau isskyriau labiau Kristen. Taciau is karto galiu pasakyti, kad as ja pamilau tokia, kokia ji pateike save mums - is interviu, kitu aktoriu pasakojimu. Butent buvo sukurtas Kristen ivaizdis ir as ja tokia mylejau. Buvo ir priekaistu jai del sportiniu bateliu ant raudono kilimo, vidurinio pirsto... Komentuodavau tai... nes man tai kliudavo... Taciau jai atleidavau siuos niuansus... Kas as tokia, kad jai turiu atleisti? Niekas... Bet esu fane, kuri ja domisi, ji mane kazkuo traukia kaip asmenybe.

Del siu savaiciu ivykiu.. Kas kaltas? Nezinau... gal kazkas buvo blogai santykiuose su Robertu, gal kazko truko... Gal... Man skamba jos zodziai, kad ji netoleruoja neistikimybes, nesupranta to dvieju zmoniu santykiuose... Ir ji taip pasielgia... Kodel? Ji is tiesu kitokia, nei buvo pateikta mums?

As dar prisimenu vienos fanes zodzius - taip pasielge kita Kristen... ne ta, kuria as pazinojau... Tiesa... as ja kitokia pazinojau (nors is tiesu mes visai jos nepazystame, tokia ji yra viesame gyvenime). Ar as pykstu ant jos? Taip, pykstu... giliai sirdyje... Meginu surasti pateisinimus, atsakymus i klausimus, bet as ju nerandu... Ir ne todel, kad jis buvo vedes... Bet todel, kad ji buvo su Robertu - bent taip buvo deklaruojama, parodoma. Gal nusivyliau tuo, kad ji sake, jog to nepateisina, nesupranta, o pasielge...

Nera taip, kad as jos nemegstu, nekenciu... Tiesiog man dar pikta del sio poelgio, neramu... Vis norisi suzinoti - kodel?

O Roberto ir Kristen pora idealizavau... del to ir skaudu... Kad vienas is ju paslydo, gal sugriove tai, ka kure tiek metu... Ir del to skaudu... Nes pirmoje vietoje... pirmiausia as pamilau ta pora... o tik po to - juos atskirai...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 10:40 am

Nieko negirdejote apie Portman?
Kazkas jos gyvenime vyksta. Rusu fanai kazka kalbejo, bet taip ir nesupratau, kas ten ivyko masto
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 12:05 pm

Mija rašo:Nieko negirdejote apie Portman?
Kazkas jos gyvenime vyksta. Rusu fanai kazka kalbejo, bet taip ir nesupratau, kas ten ivyko masto

Surprised nieko negirdejau, man ji patinka labai... reiks eikt pagooglint veliau help
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 08 05, 2012 12:56 pm

Mija rašo:Nieko negirdejote apie Portman?
Kazkas jos gyvenime vyksta. Rusu fanai kazka kalbejo, bet taip ir nesupratau, kas ten ivyko masto
lyg laukesi, ar jau mano pasenusios zinios, negi skiriasi...
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Sk. 08 05, 2012 1:17 pm

Mija- issiverciau, ka idejai, aciu sunny
del virselio smagu flower

Visada yra šansų, jei tik dar yra jausmai.
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by manotorija Sk. 08 05, 2012 2:46 pm

As tai zinokit tikiu vis dar i Robsten ir bent iki BA promo turo tikesiu... Kazkur giliai viduj neatmetu galimybes, kad jie nebebus kartu ir zinau, kad su tuo susitaikysiu, kad ir labai liudedama, bet vis tiek dar tikiu gera pabaiga. Ir netgi nenoreciau, kad ju susitaikymas butu paskelbtas viesai - visai sutikciau, kad jie vel sleptusi nuo paparaciu, kad vel reiktu gaudyt kiekviena zingsni, prisiglaudima, paemima uz rankos... love
Blemba apsiasarojau berasydama Crying or Very sad
manotorija
manotorija

Pranešimų skaičius : 51
Prisijungimo data : 2012-08-03
Amžius : 40
Miestas : Netoli Paryziaus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 3:09 pm

Del Portman...ten kazkas su vyru, ar ji su rezisieriumi...nesupratau nieko, bet kazkoks ivykis buvo... masto
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Sk. 08 05, 2012 3:21 pm

Mija rašo:
Apskritai, sioje situacijoje rupertas (negaliu as jo pavardes is didziosios raides rasyti) lieka kazkur toli toli sone...lyg jis ejo pro sali, uzkabino ir praejo. Ir kas sako, kad vyrai ir moterys turi lygias teises. Neturi. Vyrams galima viskas, o moterims nieko. As nekalbu, kad Kristen pasielge gerai ir t.t....as kalbu, kad sioje istorijoje yra du zmones, o paskaicius spauda atrodo, kad Kristen viena su savimi pavare ir dabar mes ja gyva ant lauzo turime sudeginti...negaliu...pikta as esu musu

As seniai skaitau rusu fanu forume isikurusio Robsten klubelio nariu postus. As likau soke. Dabar jos beveik nebendrauja. Vare ant Kristen ivairiausiais zodziais. Kur dingo ta meile jai, isivaizduoju, nes is postu isaiskejo, kad jos buvo Roberto fanes.
Gi Kristen fanes, nors ir skaudziai sureagavo ir taip pat, kaip ir mes praejo visas stadijas - soka, neigima, nusivylima ir susitaikyma sugebejo kazkaip kitaip pazvelgti i sia situacija. Jos ieskojo priezasciu. Galvojo, kad gal Robertas ne toks, koki mes isivaizduojame. Gal Kristen uzaugo ir ji pradejo keistis. Visokiu versiju ten buvo, bet...jos nepasmerke jos, kaip zmogaus. Jos suprato, kad visi mes nuodemingi...Etc...

Sunku man dar...
Mija, gryna teisybė, kad kokie laikai bebūtų, nuo vyrų viskas kaip nuo žąsies vanduo, o moterys amžinai kalčiausios lieka... tranko
ghghghg super
Mija rašo:
manotorija rašo:Blem perskaiciau straipsni apie Kristen 15min.lt ( negaliu ikelt, nes per telefona skaitau). Nu taip akicaizdziai matosi, kad tai tiesiog pilstymas ir nesamoniu rasymas, tai kam dar versti is kitu saltiniu ir deti i Lt puslapius? Jau nezino kaip issidirbinet, tuoj dar koki romana Kristen ir su Giovani pripaisys, kad maza nebutu... Maciau gossipcop paneige gandus, kad ji pas ji apsistojus, bet vis tiek daug kas priima tai kaip tiesa.
Man zinokit liudna ir del Kristen ir del to, kad pirma karta matau, kaip media dauzo ir traisko zmogaus gyvenima visiskai neziuredama i nieka. Kokiam pasauly mes gyvenam - viena klaida ir pasiuncia zmogu vos ne viesam uzmetymui akmenimis... Crying or Very sad

Cia tas straipsnis

As be komentaru Shocked
Totali nesąmonė sokas
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 05, 2012 3:25 pm

Mija rašo:Del Portman...ten kazkas su vyru, ar ji su rezisieriumi...nesupratau nieko, bet kazkoks ivykis buvo... masto

kažką lyg mačiau, kad jie gal susituokė/įžadus davė, kažkas panašaus masto

Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Sk. 08 05, 2012 3:34 pm

Chrisella rašo:
Mija rašo:Del Portman...ten kazkas su vyru, ar ji su rezisieriumi...nesupratau nieko, bet kazkoks ivykis buvo... masto

kažką lyg mačiau, kad jie gal susituokė/įžadus davė, kažkas panašaus masto


Oficialiai susituoke si savaitgali... Ziema jie buvo apsikeite ziedais (nesiojo abu vestuvinius ziedus)...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 05, 2012 3:58 pm

Apie Porman tada cia geros naujienos...hmmmmmmmmmmmm...as matyt ne taip kazka supratau, nes kalba sukosi, kad jei vaiko tevas tas kazkas, tai tas tevas nelabai koks masto
Trumpiau...nedrumsciu vandens, nes kazka girdejau, o ka girdejau - nezinau tranko Laughing Very Happy

Chrisella, del Roberto...ten rimtai gali buti tiesa Surprised
Maciau, kad rasei, jog nezinai, bet eina sau...nesinori tiketi, ane Sad
Is kitos puses as taip noriu isgirsti, kad jie linksminasi ir gyvena iprastini savo gyvenima, bet kartu... ax


Paskutinį kartą redagavo Mija, Sk. 08 05, 2012 4:22 pm. Redaguota 1 kartą
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 05, 2012 4:15 pm

Mija rašo:Chrisella, del Roberto...ten rimtai gali buti tiesa Surprised
Maciau, kad rasei, jog nezinai, bet eina sau...nesinori tiketi, ane Sad
Is kitos puses as taip noriu isgirsti, kad jie linksminasi ir gyvena iprastini savo gyvenima, bet kartu... ax

čia jau neatskirsi, kur tiesa, kur ne... dauguma fanų, aš taip pat, kažkaip linkę tikėt kad nelabai čia tiesa galvoju tas žmogus, kur rašė, kad matė, ankščiau rašė, kad važiuoja į tą miestą ir tikisi Robertą pamatyt masto nors gal ir tiesa, nieko labai stebinančio nebūtų. Nu žodžiu, nežinau Very Happy
kaip ankščiau vis būdavo visokių tokių pamatymų, taip ir dabar jų bus, turbūt dar daugiau, niekas nesikeičia Smile
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 7:08 pm

Mmmm... tie twitter pranesimai apie Roberta.. kazkaip sunkiai as juos skaitau.. "soka su merginom" .. jei drauges tai nieko stebetino... tiesa sakant noriu jau kokios foto nezinau

Mija rašo:Del Portman...ten kazkas su vyru, ar ji su rezisieriumi...nesupratau nieko, bet kazkoks ivykis buvo... masto

Admin / dangus giedras rašo:
Chrisella rašo:
Mija rašo:Del Portman...ten kazkas su vyru, ar ji su rezisieriumi...nesupratau nieko, bet kazkoks ivykis buvo... masto

kažką lyg mačiau, kad jie gal susituokė/įžadus davė, kažkas panašaus masto


Oficialiai susituoke si savaitgali... Ziema jie buvo apsikeite ziedais (nesiojo abu vestuvinius ziedus)...

Oooo susituoke Rolling Eyes jei as neklystu, tai jos vyras choreografas ir jis irgi zydas kaip ir Portman Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Sk. 08 05, 2012 7:42 pm

Oooo kadrai is "Kelyje"! pabudome mielas love
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pir. 08 06, 2012 2:06 am

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 701ac6c2a97fbd1eb8e76ebb1a4925c2
@GiovanniAgnelli: Прощение - это ответ детской мечте о чуде, в которой то, что разбито, может опять быть собрано в целое, что испачкано, может опять стать чистым.

Kaip man patiko ir kokie teisingi zodziai. Gaila, kad jie rasyti liepos 26 d. Jei butu parasyti dabar, galvociau, kad galime pradeti tiketi ...

*********************
Geros nuotrauko is "Kelyje". Laukiu sio filmo...

*********************
Zinokte skaiciau apie Kosmopoli. Tai va. Filmo biudzetas $20 500 000.
Rusu puslapyje kinopoisk.ru parasyta, kad pasaulyje surinko $2 837 056
Kazkur maciau kitus skaicius. Ten buvo parasyta, kad surinko 6 milijonus, bet...esme, kad filmui juodas krachas. As tuoj pradesiu galvoti, kad Kronenbergas sugalvojo visa sita nesamone su Kristen. Aisku juokauju, bet skaiciai mane labai nuvyle...
Gal Niujorkas patems, bet...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Fay Pir. 08 06, 2012 6:31 am

Aš irgi skaičiau apie Kosmopolio skaičiukus, tiesą sakant nesuprantu kodėl toks didelis biudžetas, kai didesnė filmo dalis vyko limuzino viduje. masto
Fay
Fay

Pranešimų skaičius : 125
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 37
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by *aij* Pir. 08 06, 2012 6:37 am

lekit ziuret BA2 geresnes kokybes, apsizliumbaiu... laukiu filmo ir labai ir baisu bus, ta prasme, nezianu kaip ziuresiu Crying or Very sad mielas
*aij*
*aij*

Pranešimų skaičius : 798
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 42
Miestas : ten, kur jusu nera :)
Mintys / posakiai : Jei manot, kad per daug sau leidžiu, tai gal Jūs per daug sau draudžiat? :))

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pir. 08 06, 2012 7:12 am

Vaje kaip fainiai BD2 super like Twisted Evil Gaila,kad netiksliai telefa laike...
Bet medziokles scena man nereali... assa
Aij,tikrai bus baisu ziureti i juos kartu...Bet vistiek labai laukiu...
Dar vis turiu vilti,kad iki tol viskas tarp ju issispres love roziniai akiniai
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Pacanke Pir. 08 06, 2012 7:17 am

nedovile rašo:Vaje kaip fainiai BD2 super like Twisted Evil Gaila,kad netiksliai telefa laike...
Bet medziokles scena man nereali... assa
Aij,tikrai bus baisu ziureti i juos kartu...Bet vistiek labai laukiu...
Dar vis turiu vilti,kad iki tol viskas tarp ju issispres love roziniai akiniai

Ar turiu vilties, kazkaip stipriai tikiu kad jie bus kartu.....einu dar karta paziet gele
Pacanke
Pacanke

Pranešimų skaičius : 130
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 44
Miestas : Prie juros

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pir. 08 06, 2012 7:43 am

BA video... kokybe gera mielas tik man irgi gaila, kad taip netiklsiai laike, nes kokybe tikrai palyginti superine Rolling Eyes

Mija rašo:
Zinokte skaiciau apie Kosmopoli. Tai va. Filmo biudzetas $20 500 000.
Rusu puslapyje kinopoisk.ru parasyta, kad pasaulyje surinko $2 837 056
Kazkur maciau kitus skaicius. Ten buvo parasyta, kad surinko 6 milijonus, bet...esme, kad filmui juodas krachas. As tuoj pradesiu galvoti, kad Kronenbergas sugalvojo visa sita nesamone su Kristen. Aisku juokauju, bet skaiciai mane labai nuvyle...
Gal Niujorkas patems, bet...

Surprised o blem... naaaa... kad nesurinks jis nesveikaai daug buvo aisku, nes filmas savotiskas, ne visiems, bet kad taip nekazka bus as negalvojau nezinau
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 3 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 341 Previous  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume