R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 3941 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 6:09 pm

Chrisella rašo:
o dėl Jimmy Kimmel... vakar Twitter mačiau teoriją dėl "paslėptų minčių". Dėl tų dviračių ir to dogging... Kad žodžiu keista, kad kai Kristen tokioj situacijoj buvo pagauta, ir dabar jis apie panašius dalykus šneka, tai gali būt, kad jis per aplinkui bando sakyt, kad viskas yra ne taip, kaip buvo pavaizduota ir panašiai. Na bet čia tik vienos fanės pamąstymas Smile

Bleee, Mija... cia priesinga tavo nuomonei Very Happy

Reik eit man dar karta paziuret... Bet mano nuojauta ne kokia... prastokai...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 6:11 pm

Chrisella rašo:
o dėl Jimmy Kimmel... vakar Twitter mačiau teoriją dėl "paslėptų minčių". Dėl tų dviračių ir to dogging... Kad žodžiu keista, kad kai Kristen tokioj situacijoj buvo pagauta, ir dabar jis apie panašius dalykus šneka, tai gali būt, kad jis per aplinkui bando sakyt, kad viskas yra ne taip, kaip buvo pavaizduota ir panašiai. Na bet čia tik vienos fanės pamąstymas Smile

kelios tooo foto, darytos vakar. nu įdomiai šitie du man, įdomiai Cool kas nenori susinervint tai net nežiūrėkit... nieko ypatingo. ČIA nu taip ir norisi paleist ką musu
As buvau supratusi atbulai...kad varo ant Kristen ir taip uzsleptai meto i ja akmenis.
O stai dabar pagalvojau, kad tas video su tom merginom ir nesvariais skalbiniais faktas, kad buvo nufilmuotas anksciau, todel viskas cia surezisuota, o kalba Robertas bele kalbeti Cool

Bet sakyk...nu zviazdu zviazda tas rupertas Shocked ...as jam kiausus noreciau nupjauti...kaip saule sypsosi, nuuuu ...subine jam isspardyti reikia musu
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pen. 08 24, 2012 6:47 pm

As zinokite ta sou ziurejau tik viena karta ir tik angliskai, tai man tokiu uzsleptu minciu, kad varo ant Kristen tikraiii nebuvo.. na buvo vietu, kur taip hmmm... bet as ne is tos puses ziurejau kad varo.. nu tikrai ne. Reiketu dar su rusiskais subtitrais paziureti veliau Smile

Del Rupperto, pize, ale rimtai kai saule sypsos ir ranka moja Shocked laimingas, patenkintas.. joooo.. geras gyvenimas
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Pen. 08 24, 2012 7:00 pm

na va, šiek tiek gandų, o ne Taro būrimo... nors žinokit panašiai rašo Very Happy viena moteris papostino kelis komentarus. Rašo, kad Robertas su Kristen kalbasi, kad jie neišsiskyrę, kad nebendravo visiškai pusantros savaitės kai visa šita išėjo, o paskui vėl pradėjo bendrauti, kad dabar viskas lyg ir eina į gerąją pusę. Kristen nuotraukos turėjo ankščiau ar vėliau pasirodyt, o tai, kad ji dėvi žiedą, kepurę ir t.t. tik parodo, kad jie dar kartu. O dėl Kristen to pareiškimo oficialaus, tai jį parašė Kristen, o ne kas kitas. Jos komanda nenorėjo, kad jis būtų išleistas, bet Kristen to reikalavo. Bet pabrėžiu, čia tik gandai Smile dar čia buvo pasirodę kažkokių gandų, kad Kristen brolis su ja nesišneka, bet čia irgi rašo, kad netiesa. Nu rašo Taylor, tai nežinau šiaip, brolis ar kitas Taylor, bet tas Taylor su ja bendrauja Very Happy bent jau taip kalbama...
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 7:03 pm

Jo... Is tu gandu...

Su Rupertu reikalas buvo dvi savaites... Kristen pati pasake Robertui.

Karoc... Kristen supanikavo del ateities... ir ivyko klaida... Sutampa tai su viena mano teorija...

dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Pen. 08 24, 2012 7:20 pm

Aciu uz gandus balionas Sitie gandai man i realybe panasus... bet kazkaip nesinori nieko prisisvaigti.. nezinau

Paziurejau sou su rusiskais subtitrais ir zinokite matau as ten musu Roberta, kartais nusisneka.. kartais taip kartais anaip, bet nemanau, kad ten buvo samoningai stumiama ant Kristen... galvoju KAzkaip kai pirma kart ziurejau net minties tokios neturejau, o dabar antra kart ziurejau jau su ta mintim ir vistiek to nepastebejau Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 7:21 pm

Paskaiciau as cia jus,merginos,ir apeme panika nezinau masto Baisu ir pagalvoti,jei viskas visai ne taip,kaip dauguma musu tikisi... sokas OMG OMG...As kaip tik po Saulelydzio perziuros,tai db ziauriai jautri Crying or Very sad
Nors Chrisellos gandai man patinka... ax
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 7:29 pm

nedovile rašo:Paskaiciau as cia jus,merginos,ir apeme panika nezinau masto Baisu ir pagalvoti,jei viskas visai ne taip,kaip dauguma musu tikisi... sokas OMG OMG...As kaip tik po Saulelydzio perziuros,tai db ziauriai jautri Crying or Very sad
Nors Chrisellos gandai man patinka... ax

Nera taip viskas ziauriai... Bet tiesa tame, kad reikes laiko, kad viskas butu kaip anskciau. Nors mes ir daug ko norime, taciau tai nepriklauso nuo musu... Ir mes net nezinome, ar grys viskas i senas vezias...

Kiekviena kelia teorijas... as svarstau ir ziauriausia scenariju... Siandien tiesiog galutinai supratau, kad idealizavome ju santykius... o ten is tiesu buvo visko...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 7:36 pm

Dangau,as protu visa tai suvokiu ir tikrai su tavim sutinku,bet sirdis nenori to priimti ir nors tu ka...Matyt,laikas galutinai atskirti Bela su Edvardu ir Kristen su Robertu...Norom nenorom ju asmenybes kazkiek tapatinau,o labiauisiai norejau tiketi ju begaline meile ir atsidavimu vienas kitams kaip ir kurtu personazu... Sad
Tiket visdar tikiu,kad jie gali but kartu,bet laikas nusiimt rozinius akinius masto
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 7:56 pm

Jeigu tiketi gandais...

Robertas isiuto, kai suzinojo... Pasimete... Tylos siena... Nebendravo su Kristen... Jos viesas atsiprasymas - logiskas. Is dalies griebesi siaudo, kad jis ja isgirstu...

dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 7:59 pm

Gandai man tinka ir patinka liux

Del savo pesimizmo...nors kartais susigalvoju paciu netikeciausiu teoriju, tokiu kaip laisvas seksas, santykiai be isipareigojimu, jie ne tokie, kokius as isivaidavau ir ta linkme t.t. ir pan.
visgi as linkusi tiketi savimi. Sirdis kuzda, kad tai ka maciau, buvo tiesa. Netapatinau as ju su Bela ir Edvardu, bet as tikejau, kad jie yra saziningi sau ir mums, kad jie vertina seima, kad yra moraliai tvirti ir kad ju negali sugadinti nei dideli pinigai, nei didele slove.

Paprastai jauciu zmones. Nezinau ar tai gyvenimo patirtis ar tai juoda intuicija, bet ji retai mane paveda. Faktas tas, kad vertinu zmones tuos, su kuriais bendrauju.

Su Robsten kitaip. As juos tik stebejau, todel galejau klysti, nors...noriu tiketi savimi labiau.
Jei maciau ju meile 2009 metais ir tuo tikejau, o veliau pasirode, kad tikejau ne veltui, tada darau isvada, kad tai ka matau, velgi yra tiesa, tik sikart as matau siek tiek kitoki vaizda...

Cia vel lendu i pesimizma.

As matau uzaugusi Roberta, kuris pagaliau patikejo savo jegomis ir as pagaunu save galvojant, ar jis atlaikys viska, kas vyksta po Kanu. Kad ir kokia slove ji aplanke po Twilight, tai kas vyksta dabar - yra zymiai daugiau ir svarbiau.
Dar galvoju, kokia itaka jam daro Kronenbergas. Kazkaip, nelimpa jis man, nors as zinau, kad vel cia mano nuomone del Kronenbergo juodai subjektyvi.
Isbandymai pinigais ir slove yra labai rimti. Atlaikyti juos labai sunku...kartais pagalvoju, kad Robertui tai kisa koja ir bijau ji pamatyti toki visa Holivudini berniuka. Tarkime toki as maciau paskutiniame sou.

Del Kristen...na cia mano nuomone vel subjektyvi, nes ka bematyciau as ja ginu...pasikeitimu irgi buvo. As juos nurasiau kaip merginai, kuri pagaliau uzaugo, sutvirtejo, pasieke, bet vis dar liko vaiku. Tarkime man Robertas zenkliai pasikeite jei as lyginciau ji su Kristen. Kristen visada buvo protingesne uz Roberta, dabar gi jie susilygino. O tai gali reiksti tai, kad gal but Robertas nori kazko kito, nei nori Kristen.
Pati turiu Kristen amziaus dukra ir matau koks ji dar vaikas...na vaiku vaikas...

Bet po visu savo pesimistiniu apmastymu, as visada griztu prie to, kad as vis dar tikiu Robsten ir be proto noriu, kad jie butu kartu...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 8:04 pm

Numanau,kad Robertas isiuto...Net neisivaizduoju,kokia buvo ta akimirka kai ji jam prisipazino... nezinau
As kazkaip ta viesa atsiprasyma interpretuoju kaip Kristen bandyma parodyti Robui,kad jis jai svarbus,kad ju santykiai nera kazkoks slaptas,mistinis reikalas,kad ji visam pasauliui gali prisipazinti ji mylinti ir pripazinti padariusi klaida,vardan to,kad jis ja isklausytu...
Nezinau,gal as cia snd jau grybauju... Embarassed
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:10 pm

nedovile rašo:Numanau,kad Robertas isiuto...Net neisivaizduoju,kokia buvo ta akimirka kai ji jam prisipazino... nezinau
As kazkaip ta viesa atsiprasyma interpretuoju kaip Kristen bandyma parodyti Robui,kad jis jai svarbus,kad ju santykiai nera kazkoks slaptas,mistinis reikalas,kad ji visam pasauliui gali prisipazinti ji mylinti ir pripazinti padariusi klaida,vardan to,kad jis ja isklausytu...
Nezinau,gal as cia snd jau grybauju... Embarassed
Cia as sutinku...man ten tokie zodziai buvo uz sirdies griebiantys, kad net nesove i galva, kad tuos zodzius parase spaudos atstovas. Tas Kristen atsiprasymas toks mergaitiskas, toks jautrus ir nuosirdus buvo, todel linkusi manyti, kad ji bande visais imanomais budais pasaulio ir Roberto atsiprasyti uz ta silpnumo akimirka...as ja uz tai labai gerbiu...labai labai...
Todel matyt noriu is Roberto kazkokiu veiksmu...noriu, kad jis kazka viesai del Kristen padarytu...nezinau ko noriu, bet kazko noriu...
Ir matyt todel jo kalbos apie seksa sou metu mane zeide...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 8:11 pm

O gal visas slaptumas... santykiu slepimas ir privede prie to... kas nutiko... Ju santykiuose reikejo zengti zingsni i prieki... Kristen issigando... ir zingsnis atgal...

As nezinau, bet cia tik teorija...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:15 pm

Admin / dangus giedras rašo:O gal visas slaptumas... santykiu slepimas ir privede prie to... kas nutiko... Ju santykiuose reikejo zengti zingsni i prieki... Kristen issigando... ir zingsnis atgal...

As nezinau, bet cia tik teorija...
Sakai...
Reikejo, o ir jie pradejo atviriau eiti i viesuma...
Viska butu OK, bet rupertelis...susizavejo, tarkime ja galiu suprasti, kodel susizavejo, bet...tuo paciu ir negaliu suprasti. Jei jis jos seniai sieke, kodel dabar neatsilaike?
Ar cia butent ir yra tas zingsnis atgal...kai pagalvoji, gali buti racijos tame...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 8:20 pm

Mija rašo:
Cia as sutinku...man ten tokie zodziai buvo uz sirdies griebiantys, kad net nesove i galva, kad tuos zodzius parase spaudos atstovas. Tas Kristen atsiprasymas toks mergaitiskas, toks jautrus ir nuosirdus buvo, todel linkusi manyti, kad ji bande visais imanomais budais pasaulio ir Roberto atsiprasyti uz ta silpnumo akimirka...as ja uz tai labai gerbiu...labai labai...
Todel matyt noriu is Roberto kazkokiu veiksmu...noriu, kad jis kazka viesai del Kristen padarytu...nezinau ko noriu, bet kazko noriu...
Ir matyt todel jo kalbos apie seksa sou metu mane zeide...
Bet jis vyras... Jo ego izeistas... Plius tai buvo ne tos kelios minutes... Vis del to tai kelios savaites... Puikiai zinom, kaip vyrai gali i tai sureaguoti... Viskam reikia laiko...

Kristen pripazino klaida, ji norejo buti isgirsta, jai reikejo, kad ja isgristu, ir ji viesai atsiprase... O Robertas... nemanau, kad jis jau pasiruoses. Juk tikrai buvo tokiu akimirku, kai Robertas galvojo, kad Kristen nusipelne kai kuriu zodziu ir pan... Jis vyras...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 8:24 pm

Mija rašo:
Sakai...
Reikejo, o ir jie pradejo atviriau eiti i viesuma...
Viska butu OK, bet rupertelis...susizavejo, tarkime ja galiu suprasti, kodel susizavejo, bet...tuo paciu ir negaliu suprasti. Jei jis jos seniai sieke, kodel dabar neatsilaike?
Ar cia butent ir yra tas zingsnis atgal...kai pagalvoji, gali buti racijos tame...
Na, pagalvojam logiskai... Kanai... koncertas ir pan... Jie atviri... Gal Robertas norejo kazko... norejo kitokiu santykiu, didesniu isipareigojimu... Na, nezinau... Ji jaute spaudima, nenorejo isipareigoti... Pasimaise Rupertas... Demesi rode seniai... Bla bla... grazu zodziai... Robertas - Kristen antras vyras... Na, jei keliam prielaida, kad po Maiklo nieko daugiau nebuvo... Kodel gi nesusizaveti vyresniu, su patirtim vyru? Nepatirti kazko naujo... atsipalaiduoti ir pan... Tiesiog mergaitiskas noras... nepatirtas jausmas ir pan...
dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:25 pm

Admin / dangus giedras rašo:
Bet jis vyras... Jo ego izeistas... Plius tai buvo ne tos kelios minutes... Vis del to tai kelios savaites... Puikiai zinom, kaip vyrai gali i tai sureaguoti... Viskam reikia laiko...

Kristen pripazino klaida, ji norejo buti isgirsta, jai reikejo, kad ja isgristu, ir ji viesai atsiprase... O Robertas... nemanau, kad jis jau pasiruoses. Juk tikrai buvo tokiu akimirku, kai Robertas galvojo, kad Kristen nusipelne kai kuriu zodziu ir pan... Jis vyras...
Sutinku...jis vyras ir viskas tuo pasakyta...uzgauta savimeile, savigarba, sukelta abejone jo seksualumu ir net lytiniu pajegumu.
Sito neigti negaliu...mano vyras man neatleistu...
Kartais pagalvoju, kaip maniskis sureaguotu ir zinau, kad ziauriai...

Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 8:27 pm

Ir as maniau,kad jiem jau laikas zengti i prieki su savo santykiais,juk tik visiskiems idijotams nebuvo aisku,kad jie kartu...galbut reikejo jau iseiti ir pasakyti,kad jie pora,baigt tas slepynes...As buvau numaciusi,jog taip ivyks po BA2 premjeros...Bus viskas nurime...
Negi Kristen tokia kvaila,kad pabugusi viesu santykiu su Robu puole tam sliuzui i gleby...Tik del to,kad atitolintu svarbius sprendimus...Bet juk zinojo kuo rizikuoja,negi ejo 'va bank'?Ir galvojo kas bus,tas bus...Nezinau kokia teorija teisingiausia masto
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:32 pm

Admin / dangus giedras rašo:
Na, pagalvojam logiskai... Kanai... koncertas ir pan... Jie atviri... Gal Robertas norejo kazko... norejo kitokiu santykiu, didesniu isipareigojimu... Na, nezinau... Ji jaute spaudima, nenorejo isipareigoti... Pasimaise Rupertas... Demesi rode seniai... Bla bla... grazu zodziai... Robertas - Kristen antras vyras... Na, jei keliam prielaida, kad po Maiklo nieko daugiau nebuvo... Kodel gi nesusizaveti vyresniu, su patirtim vyru? Nepatirti kazko naujo... atsipalaiduoti ir pan... Tiesiog mergaitiskas noras... nepatirtas jausmas ir pan...
Negaliu neigti...rupertelis didelis vyras ir kaip supratau patyres ne viena meiles nuotyki, todel kalbeti moka, demesi rodyti taip pat moka.
Robertas gyvendamas su Kristen priprato prie jos grozio ir nuostabiu koju...gal but uzmirso kalbeti jai kokia ji nuostabi ir nepakartojama, o cia tas ciulbuonelis paciulbejo...
Mes moterys baisiai keisti sutverimai... patinka mums tie saldus zodeliai, tas svetimo vyro demesys, tas lengvas flirtas...kartais net nesusimastome, kad visa tai labai slidu...

Ne i tema bet ir siek tiek i tema...toki posaki perskaiciau...
'' Nespauskite moters i kampa. Ji nakti paverks, diena pagalvos ir kampe atsidursite jus''

O Kristen kampe jau menesi...ko laukti...(as cia juokauju)
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by dangus giedras Pen. 08 24, 2012 8:33 pm

nedovile rašo:Ir as maniau,kad jiem jau laikas zengti i prieki su savo santykiais,juk tik visiskiems idijotams nebuvo aisku,kad jie kartu...galbut reikejo jau iseiti ir pasakyti,kad jie pora,baigt tas slepynes...As buvau numaciusi,jog taip ivyks po BA2 premjeros...Bus viskas nurime...
Negi Kristen tokia kvaila,kad pabugusi viesu santykiu su Robu puole tam sliuzui i gleby...Tik del to,kad atitolintu svarbius sprendimus...Bet juk zinojo kuo rizikuoja,negi ejo 'va bank'?Ir galvojo kas bus,tas bus...Nezinau kokia teorija teisingiausia masto
As nekalbu vien apie viesuma... Gal kazkokie kiti isipareigojimai...
Asmeniskai as, buvau beveik isitikinusi, kad jie vede...

Del vedusio vyro... ir puolimo i glebi... Gal ji su Rupertu gavo toki bendravima, kurio negavo is Roberto? Gal jis dave tai, ko truko... gal kazkokie psichologiniai momentai... Tarkim, paskutinius metus jie daugiausia rupinosi karjera ir pan... Gal jie per mazai skyre tarpusavio santykiams, bendravimui... Gal jiems viskas atrode norma ir paprasta, o is tiesu kazko truko?


dangus giedras
dangus giedras
Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 1773
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 41
Miestas : Vilnius
Mintys / posakiai : Tik aš žinau savo gyvenimo istoriją... Tik aš galiu save teisti, kritikuoti ir sau pasiploti...

https://robsten.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 8:35 pm

Mija,sakai taviskis neatleistu...
As kazkaip irgi taip galvojau...Pas mane seimoj buvo toks ivykis...as paslydau ir smarkiai,bet maniskis kazkiap su tuo susitvarke,nors aisku buvo visko...Ir baremes ir verkem abu...bet i tai,kad db esame kartu mus pastumejo dukra,del jos reikejo stengtis viska issaugoti...
O Roberto su Kristen nesieja jokie isipareigojimai,todel numanau,kad viskas yra simta kartu sunkiau...Juk butu kur kas lengviau pasukti skirtingais keliais...
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:38 pm

nedovile rašo:Ir as maniau,kad jiem jau laikas zengti i prieki su savo santykiais,juk tik visiskiems idijotams nebuvo aisku,kad jie kartu...galbut reikejo jau iseiti ir pasakyti,kad jie pora,baigt tas slepynes...As buvau numaciusi,jog taip ivyks po BA2 premjeros...Bus viskas nurime...
Negi Kristen tokia kvaila,kad pabugusi viesu santykiu su Robu puole tam sliuzui i gleby...Tik del to,kad atitolintu svarbius sprendimus...Bet juk zinojo kuo rizikuoja,negi ejo 'va bank'?Ir galvojo kas bus,tas bus...Nezinau kokia teorija teisingiausia masto
As taip nemanau ir as nesitikejau, kad jie savo santykius paviesins...tada tai butu ne jie.
Jie galejo kartu iseiti ant raudonojo kilimo tarkime Toronte, per ''Kelyje'' premjera...as suprantu toki ju toki viesa isejima, kaip pasakyma pasauliui, kad jie pora...
Gal Kristen tam nebuvo pasiruosusi...gal nezinojo ar sieti su juo savo tolimesni gyvenima...rupertas kas be ko vis tiek neisipaiso, nes jis vedes...jei jis butu nevedes, tada galimetu galvoti kazka kitaip, o cia...
Spauda kaip viska traktuoja...is rupertelio, lengvas flirtas, is Kristen juoda isdavyste...o jei rimtai tai tik flirtas...kuri is musu neflirtuoja?
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:44 pm

nedovile rašo:Mija,sakai taviskis neatleistu...
As kazkaip irgi taip galvojau...Pas mane seimoj buvo toks ivykis...as paslydau ir smarkiai,bet maniskis kazkiap su tuo susitvarke,nors aisku buvo visko...Ir baremes ir verkem abu...bet i tai,kad db esame kartu mus pastumejo dukra,del jos reikejo stengtis viska issaugoti...
O Roberto su Kristen nesieja jokie isipareigojimai,todel numanau,kad viskas yra simta kartu sunkiau...Juk butu kur kas lengviau pasukti skirtingais keliais...
Rasau, kad neatlesitu, bet kaip butu nezinau...dabar galvoju, kad neatleistu, o jei atleistu, kazkuri laika manes nekestu, slykstetusi ir as matyt pati taip gyventi negaleciau...
Mano brolio seimoje buvo...jo zmona paslydo ir stipriai...visi reke, kad jis ja mestu, nors vaikiukas jau buvo. Rekiau ir as. Isvadinau ji mazgote (geda man). O jis atejo laikydamas ja uz rankos ir pasake: sakykite ka norite. As ja myliu. As be jos negyvensiu...
Iki dabar gyvena kartu, bet...viso buvo. Jis jai prikisa...gal ne taip tiesiai, nes tu nuotykiu ne vienas buvo, bet per aplinkui pasako...buvo ir jis neistikimas...bet...jie vis dar kartu...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 8:49 pm

Mija,na kiekviena situacija skirtinga...As paslydau viena karta,daugiau tai nesikartojo,del vyro kol nezinau,sirdies neskauda...Prikist niekad neprikisa,tik tyliai stebi situacija,daug akylesnis pasirdare,viska pastebi...O sesei irgi pasipasakojo,bet ji man ne zodzio apie tai,apsimeta,kad nieko nezino,nors as zinau,kad zino...Zodziu buna visko...
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 39 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 3941 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume