R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...


Join the forum, it's quick and easy

R/K fanų klubas
Sveiki,

kviečiame jungtis prie mūsų!

Registruokitės ir bendraukite...
R/K fanų klubas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
05 2024
Pir.Antr.Tr.Kv.Pen.Št.Sk.
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Latest topics
» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyAntr. 10 15, 2013 11:37 am by Zizija

» Naujienos iš Roberto ir Kristen gyvenimo...
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptySk. 10 06, 2013 9:28 pm by Mija

» Brėkštanti aušra II dalis (promo, premjeros, interviu ir kita informacija)
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyŠt. 08 17, 2013 5:02 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyAntr. 07 09, 2013 1:39 pm by septinta

» Straipsniai, blog'ai ir interviu
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyPen. 02 22, 2013 7:43 am by Mija

» Twilight sagos aktoriai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptySk. 01 20, 2013 7:20 am by Mija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyAntr. 11 13, 2012 3:01 am by Zizija

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptyTr. 09 26, 2012 11:22 am by Briliantik

» Diskutuojame, aptariame naujienas
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 EmptySk. 08 26, 2012 3:30 pm by Mija

Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Draugai
Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Cfb9cfc569

Diskutuojame, aptariame naujienas

+14
EME
septinta
raciren
nedovile
Zizija
Chrisella
Briliantik
manotorija
*aij*
Ieva
Nika
Fay
Mija
dangus giedras
18 posters

Puslapis 4041 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Pen. 08 24, 2012 8:54 pm

O tu kodel paslydai?
Kazko truko?
Kas jau kas, o tu matyt supranti Kristen, ane?
Kai turesi noro, jei ta noras bus, papasakok savo istorija...ne todel, kad zingeidu, o todel kad tokias istorijas tik spaudoje skaitai ir nezinai ka zmogus masto is tikro...tarkime ka tu pati jautei...
Bet cia gal as per daug prasau...jei kas netaktisko is mano puses, neisizeisk...galvoju, jei zinosiu ka jaucia ta patyres, labiau suprasiu ka jaucia Kristen...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Pen. 08 24, 2012 9:23 pm

Mija,esu atviras zmogus,neturiu ko slepti,tokia mano karti patirtis...
Istorija nuo pradziu Very Happy
Jis buvo maniskio draugas,kartu kuri laika dirbo,paskui bandravom seimomis...Jis issiskyres,vyresnis uz mane 8 metais,su patirtim,kuri laika dirbes barmenu,taigi merginas kabint mokejo...Tuo metu gyveno su kita mergina,bet nesusituoke..Apie puse metu jauciau is jo sklindancia itampa-tarsi ziuretu ir lauktu kada palusiu...Vyras pradejo dirbt furistu,likau praktiskai viena su 3 metuku dukra,tuo metu dirbau logistikoj,zodziu sukausi kaip uzburtam rate...Buvo jo gimtadienis,maniskio nebuvo,dalyvavau tik as su dukra,baliaus eigoj supratau,kad mano itarimai buvo teisingi...Palydejo mane namo,nes gyvenom apie 5 minutes kelio vieni nuo kitu...
Sekancia diena pradejo atakuoti telefonu...Netilo skambuciai,zinutes...As dirbau,neturejau nei noro nei laiko su juo uzsiimti,jis man net nebuvo patrauklus,ne mano tipo vyras,bet kazkoki cinkeli turejo,moterims jis patiko...Zodziu netylant telefonui ji isvis isjungiau,o velu vakara sulaukiau jo prie savo duru slenkscio,atidariau jas manydama,kad kas atsitiko...O jis man pradejo suokt apie simpatija ir t.t. Isgrudau ji lauk...Bet pamazu jis palauze mano gynyba,priejom iki to,kad susitikdavom kone kasdien,nors ir keletui minuciu...Is mano puses buvo tik flirtas,is jo akivaizdus tikslas mane pasiguldyt i lova...
Viena vakara buvau namie viena,dirbau iki 2 nakties,o jo sms vis netilo,taigi baigus darba parasiau,kad geriu vyna,uz 5 minuciu jis buvo pas mane su dar daugiau vyno,viskas baigesi tuo,ko jis ir tikejosi...Ryte suvokiau kaip suklydau,bet jam tai neatrode klaida.Jis sieke manes,liaupsino mane,kokia as grazi,protinga,koks mano vyras asilas,kad mane palieka viena...As jam nieko nezadejau,nubreziau ribas...Bet po triju menesiu flirto ir vienkartinio sekso jis sumane apie viska pasakyt mano vyrui...Jis nusprende,kad jis man bus geresnis partneris ir taip isklojo viska maniskui,su manim nepasitares,nieko nepraneses...
Po to vyras mete darba,du menesius buvo namuose,kol isitikino,kad as tikrai gailiuosi,kad tai tebuvo vienkartinis dalykas...Po puses metu sustreikavo mano sveikata,turiu onkologiniu problemu,taigi meciau darba,esu namu seimininke ir sedziu rami kaip belgas,nes vyras stebi mane pro padidinamaji stikla...
Ko man truko,kad taip pasielgiau?Turbut demesio,artumo,galbut tu graziu giesmeliu,kurias nori girdet kiekvienos moters ausis...
Jis pasirinko labai tinkama laika,kai buvau labiausiai pazeidziama,vienisa...Vyro keliones buvo naujas issukis,su kuriuo turejau tvarkytis pati...
Tokia ta mano kvaila istorija...
Savo kailiu patyriau tai,ka,turbut patyre Kristen...
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 08 25, 2012 5:01 am

nedovile, kokia tavo sunki istorija, eina naaaaaaaaaaa tranko friends
Dekui, kad buvai labai atvira buckis
As irgi pabusiu atvira...

Keistai gyvenime viskas susiklosto...

As po savo skyrybu su kitu diedu i lova bijojau lipti, bet taaaaaaaaaaip bijojau...o kai viskas ivyko, labai nesvari jauciausi, tokia susitepusi ir purvina. Atrodo ir skyrybos ivyko ir savo buvusio vyro nemyliu, kame stabdis, bet stabdziai galvoje buvo ir gana dideli. Gerai, kad tuo metu drauge pasisuko, kurios galvoje vejai svilpe. Priverte ji mane perzengti per save, o tada prasidejo...as negalvojau, kad vede vyrai tokie pasiute ir istvirke ir kad ju tokiu tiek daug. 15 metu gyvenau su vyru kuris man ir kuriam as buvau istikima. Kazkokios istorijos mazai pazistamu zmoniu seimose buvo, bet tada galvojau, kad cia tik vienetiniai atvejai.

Po skyrybu prasedejo.
Drauges vyras, man cia buvo baisiausia...jo tas demesys toks slykstus buvo, kad i nevilti vare, o tai, kad atviru tekstu ir net nelabai stengesi slepti nuo savo zmonos, cia mane uzmuse...pasekoje mane nustojo kviesti i bendrus balius. Itariu, kad drauge kazka pajuto ir taip protingai viska sustate, kad as net pati, tik veliau sau iskeliau klausima, kodel manes nekviecia i svecius tada, kai buna daug zmoniu. Kodel kviecia tik kai vyro nera namie...

Aisku, nebuvau sventa...buvo vede ir ne vienas...geda man, bet as viduje jauciausi tvirtai, kadangi isskirti nieko nenorejau, o gyventi linksmai - norejau. Kad butu nenuobodu (vede vyrai savaitgalius daznai leidzia su seima, o dar visokios seimynines sventes ir t.t.) vienu metu turejau tris. Taip buvo lengviau...viska taip sustaciau, kad kas pusantros savaites vis su kitu...kol neisimylejau...Dieve, kaip buvau isimylejusi...galvojau, kad puku pavirtau. Dienos tapo viena didziule svente ir jis buvo nevedes. Nevedes, bet jaunas...jaunas ir grazus, na toks, kaip Dievas, kaip musu Edvardas...ziuri ir kvepuoti negali...Meciau visus vedusius liko tik jis, bet... as baile buvau...as issigandau, kad toks grozis ilgai manes nemyles...as ji pati ir palikau. O dar ta padariau siaubingai negraziai...sukuriau situacija, kurioje jis mane su biznieriumi (tas buvo vedes) kavineje pamatytu...verkiau namuose kruvinomis asaromis...puse metu sirdi skaudejo...veliau vel trys vyrai ir visi trys vede, kol...isimylejau...jauna ir nevedusi...
Si karta viskas buvo kitaip. Buvau su tuo jaunu iki skausmo atvira. Butent jis visiems mano vedusiems pranese, kad jei jie nori sekso manes negaus, lai perkasi pripuciamas leles arba dulkina savo zmonas...butent jis priverte mane uzmirsti ta, kuri mylejau ir galvojau, kad mylesiu visa gyvenima...jis, buvo tas zmogus, kuriuo patikejau, kurio deka atsigavau ir supratau, kad gyvenimas puikus...
Dar dabar su juo gyvenu...visko buna...cia visai neseniai kai kas ivyko...mano parase yra zodziai, kurie atspindejo ta situacija...kitos moters nebuvo, bet...as dar su juo...kas toliau nezinau, bet...supratau, kad tai kas mano parase yra tiesa ir tokia ties, kad galima numirti, todel galvoju, kad jei Robertas tikrai myli, jis atleis Kristen, jei Kristen tikrai ji myli.
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 08 25, 2012 5:16 am

Del Roberto ir Londono...raso, kad tuos twitter pranesimus, kur jis lyg skrido kazkur, istryne... masto


Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Št. 08 25, 2012 5:25 am

Jetus, kaip ner naujienu apie Robsten, net nervina Shocked
Kazkokie straipsniai, kur eilines nesamones apie Roberta raso ir psio Shocked

Ashley tik vaikstineja visur, Nikki su twitter zaidzia, o musiskiai pasislepe...taip noriu vel pamatyti juos kartu...nu taip noriu cry
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Št. 08 25, 2012 5:29 am

Aciu tau,Mija,kad pasipasakojai... friends Is tiesu gyvenimas nenuspejams,vis pateikia visokiu issukiu su kuriais tenka susidoroti masto
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Nika Št. 08 25, 2012 8:09 am

Merginos aciu jums abiems uz atviruma balionas As jusu diskusijoje nedalyvavau, taciau viska perskaiciau, tai tiek vienai tiek kitai nelenva patirtis buvo..

nedovile, tau irgi labai sunku etapas.. bet zinai, dziugu, kad viskas issisprende taip kaip issisprende balionas

Is mano trumpo gyvenimo yra tik viena istorija, kuri ir tai nera idomi.. ax Tiesiog tai turbut buvo mano sudetingiausias sprendimas, sunkiausiai istarti zodziai.. Smile su vaikinu draugavau 6 metus, jau gyvenome pas mane. Esme tame, kad to zmogaus nemylejau.. nezinau ar apskritai kazkada mylejau. Kai pradejome draugauti buvo susizavejimas.. jis 3 metais vyresnis ir grazus. Kai buvau su juo buvau atsiribojus nuo visu draugiu, apskritai nuo visu visu savo senu daugiu, nes jam jos nepatiko ir niekur manes su jom neisleido, zodziu buvau su juo ir tik su musu bendrais draugais. Nezinau kodel nesipriesinau.. o gal ir zinau, nes nenorejau/tingejau pyktis ir taip amn buvo paprasciau.
Reikalai buvo tokie blogi, kad atsigulus i lova man tai pilvas skaudedavo, tai galva skaudedavo, tai labai miego noredavau ir taip kazka prisigalvodavau, kol galejau, kad tik nieko nebutu, nes manes tas zmogus taipppp nebetrauke.. na tiesiog, man "TAI" pasidare darbu. likus viena verkdavau, kad as jauna pana ir man taip yra, kad vienoj lovoj turiu miegoti su tuo, kas nei ciuciut manes nebejaudina, o gal ir tuoktis su juo, nes jis buvo pasirizes man pirstis.
Prisijungiau i Super Mamu "Twilight" fanu kluba, dar draugaudama... nuejau i pima meeta su merginomis Vilniuje. Kiekviena turejo prisistatyti, siek tiek papaskaoti apie save.. tada atejo eile man ir tiksliai nepamenu, bet manes paklause, o tu myli savo vaikina? As sudvejojau ir man rodos pasakiau, gal, nezinau, turbut. Tada merginos pradejo sakyti, kad taip negalima, skirkis kol gali, taves dar neriboja santuoka ir t.t. As skirybu ziauriai bijojau, nes pazistami visi, visos gimines, mes gyvenam kartu.. dabar tai atrodo ne taip ir baisu, o tada atrode visiskai kitaip.
Viena diena del kazko su juo susipykom.. tada jis man sako o tu isvis mane myli? ir tada istariau NE. Jam buvo sokas. Paprasiau, kad pasiimtu daiktus ir issikraustytu pas savo tevus, pasiuliau nors siek tiek pabuti atskirai. Jis priesinosi, bet nebuvo kur detis. Taip po truputi as sudejau visus jo daiktus. ... ilgai jis ranku nenuleido, ir i darba geles siunte, pastoviai atakavo skambusiais, SMS zinutem, tai tesesis tikrai kelis menesius, gal net puse metu. Mano ignoravimas padejo. Viskas nurmo. Nors verkiau nesveikai daug. Nes turejau prisiimti atsakomybe del to, kad man sunku, vistiek issiskirti po tiek metu nelengva, ir turejau prisiimti atsakomybe, kad jam sunku, nes as buvau ta kuri viska isarde.
Dabar man neidomu kaip jam sekasi, mes visiskai nebendraujame.. As manau, kad kai zmones issiskiria ne abu nutare, o viska isardo vienas zmogus, draugais likti neimanoma. Ir nieko as sau padaryti negaliu, kad manes tiesiog nebedomina jo gyvenimas....

Tokia mano istorija Smile Aciu Dievui visos drauges nenusisuko nuo manes. Atleido, kad buvau jas apleidusi.. nes jei ne jos as buciau viena.. kai issiskyriau, tai viena tai kita pradejo mane veztis su savim , pazindinti su draugais, kad tik nesedeciau namie. DAbar vaikino neturiu, bet man be vaikino geriau, nei buvo su buvusiu Smile
Nika
Nika
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 593
Prisijungimo data : 2012-08-02
Amžius : 34
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 08 25, 2012 8:10 am

Mija, Nika ir nedovile, už atvirumą friends gele

teorijos jūsų logiškos... o kad juos idealizavome, tai faktas, nors tarkim aš asmeniškai jų su Bela ir Edvardu netapatinau masto bet idealizavau, tiek juos kartu, tiek atskirai

dabar ta moteris vėl Taro kortas meta nezinau žinokit nieko gero... Rašo, kad jie abu dabar kenčia. Bet taip labai labai kenčia. Robertas Londone, tačiau to gailisi. Bet jam ten reikėjo būti, rašo, kad mato ritualą/pareigą ar kažką pan, tai gal rimtai Tomo dukros krikštynos. Kristen eina iš proto, galvoja, kad jis jau negrįš. Jam nereikėjo išvykt, Kristen dabar reikia sėst į lėktuvą ir pas jį skrist arba jam atgal grįžt, tik taip gali jiem geriau būt. Jiems reikia kartu kur nors išvykt. Robertas toli nuo Kristen ir jam nuo to tik blogiau, galvojo bus geriau, bet vis dėlto ne. Jis dabar, būdamas toli suvokė, ant kiek jam jos reikia. Roberto tėvai ant Kristen pyksta, ir Robertui juos pamačius tik blogiau, nes jie jam primena viską, ko jis nori ir ką jis turėjo. Tačiau jie nori to, ko nori Robertas. Nors šiaip primygtinai siūlo jie jam grįžt pas Kristen, ypač mama Roberto. Gali būti, kad čia dabar bus tas dugnas, ir viskas pradės gerėti, kaip sakė praeitas būrimas... Ji prieš tai rašė, kad bus žiauriai sunki fazė, o tada pradės viskas gerėt. Pabrėžiu, čia tik Taro kortos... pasitikėti 100proc negalima. Beje, ji dar rašė apie tuos gandus, kad nu žodžiu tą patį sako ir ji, ir gandai.
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Št. 08 25, 2012 8:32 am

Ji rašo, kad gali klyst, nes ji Niujorke ir ten dabar jau paryčiai ir ji viena tik būrė, be pagalbininkų jokių, bet sako, kad mato skausmą ir kažkas rimto vyksta, ir kad bet kokiu atveju, tuoj sužinosim.
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Št. 08 25, 2012 9:09 am

Nika,tavo patirtis irgi skaudi... balionas Labai teisingai tau patare musu klubo merginos,reikiamu laiku ir reikiamoj vietoj jos pasitaike tavo kelyje super
-----------------------------------
Kaip man skauda pagalvojus ka Robertas ir Kristen dabar isgyvena... Sad As tikiu kortomis ir manau,kad tai gali buti tiesa...Kaip noreciau,kad Kristen butu ryztingesna,sestu i lektuva ir atskristu pas Roba roziniai akiniai
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Linyte Št. 08 25, 2012 9:29 am

Nedovile, Mija, Nika balionas ačiū jums mergaitės už atvirumą balionas Dieve, koks sudėtingas tas gyvenimas...aš manau, kad po bet kokių audrų, nelaimių, bėdų, nusivylimų, skausmo vis tiek ateina šviesa, džiaugsmas, palaima, atgaiva ir t.t. nes gyvenime turi būti kažkokia atsvara, balansas, taigi po blogų dalykų vis tiek ateina geri..labai labai aš tuo tikiu, nes įsitikinau stebėdama, analizuodama savo praėjusius gyvenimo įvykius...
Ir aš kaip noriu pamatyt Robą su Kristen...aš juos tikrai idealizavau, tapatinau su Bela ir Edvardu ir kaip sunku suvokti, kad jie tokie pat žmonės kaip mes, su tokiom pat žmogiškom problemom tranko ...bet vis tiek, kaip noris kad jie būtų vėl kartu, ach, kaip noris roziniai akiniai ...
Linyte
Linyte

Pranešimų skaičius : 305
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 51
Miestas : Utena

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Št. 08 25, 2012 2:33 pm

Sveikos balionas
Mija, nedovile, Nika, dėkui už atvirumą gele gele gele Koks sudėtingas yra gyvenimas ir kiek jame visokių netikėtumų, gerų ir blogų dalykų ax Tačiau viskas tik į gerą Very Happy mirkt

Labai norėčiau, kad Kristen ir Robertas išspręstų savo problemas, paliktų praety tą karčią patirtį ir vėl būtų kartu love

Mija rašo:
Spauda kaip viska traktuoja...is rupertelio, lengvas flirtas, is Kristen juoda isdavyste...o jei rimtai tai tik flirtas...kuri is musu neflirtuoja?
Va šitas dvigubas standartas žiauriai siutina musu
Chrisella rašo:
dabar ta moteris vėl Taro kortas meta nezinau žinokit nieko gero... Rašo, kad jie abu dabar kenčia. Bet taip labai labai kenčia. Robertas Londone, tačiau to gailisi. Bet jam ten reikėjo būti, rašo, kad mato ritualą/pareigą ar kažką pan, tai gal rimtai Tomo dukros krikštynos. Kristen eina iš proto, galvoja, kad jis jau negrįš. Jam nereikėjo išvykt, Kristen dabar reikia sėst į lėktuvą ir pas jį skrist arba jam atgal grįžt, tik taip gali jiem geriau būt. Jiems reikia kartu kur nors išvykt. Robertas toli nuo Kristen ir jam nuo to tik blogiau, galvojo bus geriau, bet vis dėlto ne. Jis dabar, būdamas toli suvokė, ant kiek jam jos reikia. Roberto tėvai ant Kristen pyksta, ir Robertui juos pamačius tik blogiau, nes jie jam primena viską, ko jis nori ir ką jis turėjo. Tačiau jie nori to, ko nori Robertas. Nors šiaip primygtinai siūlo jie jam grįžt pas Kristen, ypač mama Roberto. Gali būti, kad čia dabar bus tas dugnas, ir viskas pradės gerėti, kaip sakė praeitas būrimas... Ji prieš tai rašė, kad bus žiauriai sunki fazė, o tada pradės viskas gerėt. Pabrėžiu, čia tik Taro kortos... pasitikėti 100proc negalima. Beje, ji dar rašė apie tuos gandus, kad nu žodžiu tą patį sako ir ji, ir gandai.
Bet sakyčiau, kad šios prognozės visai labai neblogos mirkt
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Zizija Št. 08 25, 2012 2:38 pm

Kristen nuotrauka Florabotanikoj mielas mielas mielas

Fanų piešiniai nerealiai tikroviški, nuostabūs super
Zizija
Zizija

Pranešimų skaičius : 901
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 61
Miestas : Jonava
Mintys / posakiai : Gyvenimas pernelyg sudėtingas, kad galėtum samprotauti apie jį rimtai. (Oskaras Vaildas)

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Kamelija Št. 08 25, 2012 5:51 pm

Sveikutės. Smile Kokios skausmingos istorijos Sad Nedalyvavau jūsų diskusijoje, todėl jaučiausi lyg skaityčiau svetimą dienoraštį Embarassed
Vyrai, kaip Mija sako, visi tokie patvirkę. Aš irgi patyriau, ką reiškia, kai geriausios draugės vyras nešvankiai priekabiauja, arba draugė nebekviečia tavęs į vakarėlius, kur bus jos 'boyfriendas" nes pasako tiesiai, jog,, "Tu esi viena ir pavojinga..." oi, kiek tokių šlykščių istorijų....
Iš tiesų aš tikiu, kad mums ateinantys išgyvenimai reikalingi kad užaugti, subręsti ir PAaugti. Kaip pagalvoju dabar, kad būdama Kristen amžiaus buvau absoliuti vištelė... Embarassed Ką jau ten kalbėti apie rimtus santykius.... O čia dar tavo gyvenimą stebi ir aptaria kas netingi.... jetus kaip man jos gaila .... Crying or Very sad ir jo aišku, bet vyrai kitaip išgyvena... moterys jautresnės ir labiau pažeidiamos... love
Tokia skausminga paskutinė Taro prognozė. Bet gal tikrai reikia pasiekti dugną, kad sau pačiam pamatyti realią situaciją ir pakilti. Tuo ir tikiu. Kad jie subręndo ir pamatys, kad yra vienas kitam skirti danguje
Viskas bus gerai gele
Kamelija
Kamelija

Pranešimų skaičius : 19
Prisijungimo data : 2012-08-11
Miestas : Vilnius

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Št. 08 25, 2012 7:29 pm

OMG kokie grazus piesiniai... like mielas Visgi buna nenusakomai talentingu zmoniu Rolling Eyes
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mirmukė Št. 08 25, 2012 10:02 pm

Mergaitės.....perskaičiau jūsų istorijas, ir kažkaip atsiminiau Kelly Clarkson dainos žodžius : what doesn't kill you, makes you stronger (kas tavęs nenužudo, tas padaro stipresniu)https://www.youtube.com/watch?v=Xn676-fLq7I - blemba nemoku įkelt tai kaip jūs įkeliat su visu vaizdu tiesiai Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 1371890812

Nika, man tavo istorija laaabai panaši į mano. Skausmingai panaši...dabar galvoju, turėčiau dabartinį protą (tai buvo prieš 8m) nebūčiau kankinusis taip ilgai ir viską užbaigus daug anksčiau, nes kol galutinai pasiryžau tai beveik pusmetis pykčių, ašarų ir jokio noro seksui praėjo..Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 403268083
Mirmukė
Mirmukė

Pranešimų skaičius : 74
Prisijungimo data : 2012-08-11
Amžius : 42
Miestas : prie ežero

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 12:50 am

Tie Аuroraink piesiniai akvarele, neparasiau smulkiau tranko
Dabar rasau. Piese moteris kuri dirba kino industrijoje dailininku - iliustratoriumi. Jos darbo stazas, daugiau nei 20 metu. Ji piesia ne tik akvarele.

Jos kitus darbus galime paziureti cia
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 1:08 am

Chrisella, dekui, kad ikelei Taro kortu burima buckis
Skaiciau ir sirdis kraujavo. Zinau, kad tiketi nereikia, bet kai pagalvoji, visai reali situacija pateikta, todel nuo to dar sunkiau...
Jei cia rimtai einama link to dugno, turetu pasirodyti Roberto nuotraukos is kokiu baru. Jei su kokiais vyrukais tasysis, tai dar dar, bet jei su mergom...jomajo, nenoriu apie tai net galvoti Sad
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 1:25 am

Posta perskaiciau...sutinku su juo, todel ji isverciau:
Lekynay:
Kai visos aistros nurims ir si ''situacija'' taps neaktuali, liks vienas nemalonus momentas. Pasakysiu ji „Notting Hill“ filmo heroju zodziais.
''Jis: Siandieniniais laikrasciais rytoj bus prikimstos visos siuksliadezes...Tai tik viena diena. Rytoj, sios dienos laikrascius ismes i siukliadezes.
Ji:Tu nesupranti. Viskas lieka archyvuose. Ir kiekviena karta, kada rasys straipsni apie mane - isplauks nuotraukos. Spauda bus visada ir man visada bus geda.''


--------------
As apie tai pagalvojau, kai supratau, kad nuotraukos yra realios. Kiekviena karta kai mines Twiligh, visada prisimins Kristen. Ir nesvarbu kad ji buvo pati tobuliausia musu Bela. Nesvarbu, kad gal but kiti tik jos deka pamilo Twilight istorija ir nesvarbu kad Kristen kazkada laimes Oskara...visada prisimins skandala...
Man nuo to negera...as kai apie tai pagalvoju Crying or Very sad
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 1:37 am

Dar vienas postas ir baigiu...kai isisukau, sustoti negaliu tranko

Raso mergina, kuri visais imanomais zodiniais budais gina Kristen.
Citata is jos posto:
Breivikui uz 69 nusautus zmones dave tik 21 metus nelaisves. Net ne po metus uz viena jauna zmogu. O mergina uz 50 keistu nuotrauku sutrype purve, uzmete akmenimis, issivale i ja kojas, apdovanojo visais slyksciais epitetais ir toliau tyciojasi, lyg ji butu patvorine kekse.
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by nedovile Sk. 08 26, 2012 6:08 am

Mija rašo:
Raso mergina, kuri visais imanomais zodiniais budais gina Kristen.
Citata is jos posto:
Breivikui uz 69 nusautus zmones dave tik 21 metus nelaisves. Net ne po metus uz viena jauna zmogu. O mergina uz 50 keistu nuotrauku sutrype purve, uzmete akmenimis, issivale i ja kojas, apdovanojo visais slyksciais epitetais ir toliau tyciojasi, lyg ji butu patvorine kekse.

Absoluciai sutinku su sia mergina liux
Mija,man patinka tavo rytininiai monologai mirkt Vercia susimastyt is pacio ryto super
As ir bijau pamatyti Roba su mergom po barus besitrankanti issigandau Kad tik jis butu protingas ir nepasiduotu pagundai,nenueitu lengviausiu keliu... musa1 Visgi turiu vilti,kad jis snd skris atgal roziniai akiniai
nedovile
nedovile

Pranešimų skaičius : 535
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 36
Miestas : Alytus

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 26, 2012 8:16 am

labai sutinku su tais post'ais liux faktas, kad Kristen smaaaarkiai per daug kritikuojama, aš tai dabar jau net neskaitau jokių neigiamų komentarų/straipsnių, nes nematau jokios prasmės tam ir tik susinervinu.... atrodo, kad visi toookie tobuli ir taiiip viską žino, kad net nu musu kaži, ką patys daro, kai nuo kompo nueina masto bet teist ir smerkt tai pirmi Mad


o dėl tų kortų... ta pati būrėja, na ji sako, kad ji ne būrėja, o tiesiog skaito Taro kortas, vis pabrėžia, kad ji mąsto labai pozityviai ir mato gerą pabaigą, ir kad ji ne viena tą mato. O dėl to vakar dienos būrimo, tai ji rašė paskui, kad vis tiek, nebus lengva, bus jiems labai sunku, reikės laiko, bet viskas galų gale bus gerai. Ir dar rašė, kad turi viltį, kad Robertas bus Toronte Smile na žodžiu, bus kaip bus, bet turėkim viltį ir tiek ax gele
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 8:20 am

nedovile, as dar turiu vilties, kad jis net neskrido i Londona Cool
Dabar busiu tokia, kokie buvo antirobstenai. Jie niekuo netikejo ir reke, kad jiems reikia foto arba video, todel dabar ir as taip darysiu. Kol nera foto, gali rasyti kas ka nori, as galvosiu, kad jis su Kristen LA ar dar kur...bus foto, tada ziuresiu ka sakyti ir galvoti. Vat taip Mad Very Happy

Chrisella, nerase nieko kada kitas Taro kortu burimas?...galetu ji kasdien burti Embarassed Dieve Dieve, atleisk man musa1


Paskutinį kartą redagavo Mija, Sk. 08 26, 2012 8:22 am. Redaguota 1 kartą
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Chrisella Sk. 08 26, 2012 8:21 am

Mija rašo:
Chrisella, nerese nieko kada kitas Taro kortu burimas?...galetu ji kasdien burti Embarassed Dieve Dieve, atleisk man musa1

nerašė lyg masto kad ji ir vakar ten 4 ryto negalėjo užmigt, keista savijauta buvo, tai kortas išmetė Very Happy net neplanavo
Chrisella
Chrisella
Gandonešiai
Gandonešiai

Pranešimų skaičius : 756
Prisijungimo data : 2012-08-01

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Mija Sk. 08 26, 2012 8:24 am

Chrisella rašo:
nerašė lyg masto kad ji ir vakar ten 4 ryto negalėjo užmigt, keista savijauta buvo, tai kortas išmetė Very Happy net neplanavo
Jezus sventas...nu kad tik Robertas butu stiprus...Kristen sunku, bet jam matyt dar sunkiau...Robertai, laikykis ir nebledavok...buk tvirtas, nes tos, kurios dabar taves gailisi ir visaip tave gundys, zinok, jos nenuosirdzios, jos tik...na visos supranta, ka as noriu pasakyti...
Mija
Mija
Moderatoriai
Moderatoriai

Pranešimų skaičius : 2142
Prisijungimo data : 2012-08-01
Amžius : 58
Miestas : Leeds

Atgal į viršų Go down

Diskutuojame, aptariame naujienas  - Page 40 Empty Re: Diskutuojame, aptariame naujienas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 4041 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume